Jump to content
Dogomania

Hej Szczecin -NOWE FOTKI od 35. 36 str


sylwiaskalska

Recommended Posts

Ja z pewnością będę, nie wystawiam jednak mojego "synia" jeszcze. Z resztą w ogóle mocno się zastanawiam czy w ogóle. Będę oczywiście w dniu bokserków z tymże nie wiem o której.:)

I powodzenia na examkach :D

Dzieki! Ja tez trzymam kciuki za wszystkie egzaminy dogomaniakow :P

Jeszcze przed sama wystawa sie przypomne i moze juz ktos bedzie wiedziec o ktorej i jakiego dnia bedzie na stadionie Arkonii... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie ma sprawy możemy spotkac się po 25 :):):):) , co do wystawy to chyba na nią pójde popatrzeć . Co do godziny to jeszcze nie wiem o której tam bede ale dam wześniej znać :)

Vall ja mieszkam na Redzie, więc troche mam kawałek do Głebokiego ale dla mnie to nie problem :) . Mój to najcześciej spi w autobusie więc dojade autobusem i tranwajem :)

Więc wstępnie jesteśmy umówieni po 25 czerwca

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieje ze tylko słonko bedzie świecić :)

Obowiazkowao musi swiecic! :D

Ja mam tylko nadzieje ze nasze psiaki sie polubia (ja tez mam sunie... :-? )bo inaczej bedzie po imprezie...ale chyba wszystkie dogomaniackie psy sie uwielbiaja, no nie :wink:

Link to comment
Share on other sites

My sie nie znamy ale ja znam agrafke i Twojego tate :lol: On chodzi z sunia na stadion Pioniera i czasami sie spotykamy bo ja tez tam bywam. Sunia jest kapitalna. Napisz mi co to za rasa bo Twoj tato nie byl mi w stanie powiedziec bo mowil ze jakas skomplikowana nazwa :lol:

Link to comment
Share on other sites

My sie nie znamy ale ja znam agrafke i Twojego tate :lol: On chodzi z sunia na stadion Pioniera i czasami sie spotykamy bo ja tez tam bywam. Sunia jest kapitalna. Napisz mi co to za rasa bo Twoj tato nie byl mi w stanie powiedziec bo mowil ze jakas skomplikowana nazwa :lol:

dzienki za mile slowa :D haha nom moja staruszek konczy wymawianie rasny na stafford a ogulnie jest to staffordshire bull terrier z hodowli od alojzyny ;D super psichike maja psiaki polecam to hodowle ! ...

ooo pionierek to trza sie kiedys ustawic ja zazywczai robie raid z agrafka i ide do parku kasprowicza :D

Link to comment
Share on other sites

my do parku z Lazy i moim panem tez czesto chodzimy (przynajmnie 3 razy w ygodniu) a na Pionierek to 2 razy dzinie na spotkanie ze znajomymi psiakami.

Sunie nawet sie razem bawia :lol: Mam nadzieje ze problem z łapka ma za soba (ostatnio jak troche pobiegala to pozniej utykala na tylna lapke). Tato mowil ze ponoc szybko rosnie. Moze karma jest nie ta, podobno po Eukanubie psiaki za szybko rosna.

A agrafcia faktycznie bardzo przyjazny psiak i taki zywiolowy. Jednym slowem zywe sreberko :P

Link to comment
Share on other sites

nie ma co mowic agrafka na serio jak zywe srebro

tak lapka juz jest calutka hahaha ale po wizycie u weta mialem humor taki ze prawie sikalem ze smiechu poczontkuioncy posiadacz psa wie tyle o weterynari co koles z kilku latnia praktyka buhahah ! nom chyba ze ja jestem wybitnie uzdolniony :D

wiesz to ze agrafka sie bawi z twoja sunia mnie nie dziwi ona bawi sie z kazdym psem ... a jak jest durzy to juz wogule ma 10 w skali ogona :D

co do wzrostu i przybiernia na wage moim zdaniem rosnie powoli a przybiernie na wadze tez jej nie wychodzi ... co prawda nawet 1.5 ast nie sa tak umiesione (tak widoczne miesie) jak tu nej nom ale zyc nie umierac bendzie piekna pestia jak jej mamusia :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

LAZY ustawiamy sie na niedzile agrafka powina sie wyszalec hmm moze jakos w parku kas... ? :)

Dzieki za zaproszenie. Niestety ma urwanie glowy i kiepsko mi idzie z wygospodarowaniem czasu dla kogokolwiek. Ale ja codziennie jestem od 13.30 na Pionierku tak przynajmniej przez godzinke, wiec jak byscie mieli ochote to wpadnijcie. Jak ty mnie nie poznasz to ja pozanm agrafke a ona mnie i Lazy. Dzisiaj tez bede na stadionie wiec jakby co to biesz malca i przychodz.

Link to comment
Share on other sites

Albo wiesz co...w niedziele to ja czasami popoludniami (okolo 18 ) chodze z Lazy i z moim facetem do parku. Moglbym dac ci znac o ktorej bede sie wybierac i jak bys dal rade to bys wpadl. One moglyby sobie polatac na tej polanie dla psow za orlami po lewej stronie. Napisze jeszcze jutro co i jak. A ciebie zapraszam dzis na Pionierka :P

Link to comment
Share on other sites

Ale chyba schrzaniłam sprawe...

Doczytałam się teraz, ze moj piesek moglbyc wystawiany teraz..ale go nie zglosilam w terminie. Nie znam sie na tym kompletnie, a teraz zaluje. Miałby o tyle szanse, ze niewielka konkurencja :D a i on sam w sobie - okazały, jak sadzę...choc tez sie nie znam i nie mam z czym porownac...W dniu wystawy bedzie mial rowno 6 miesiecy i tydzien...moglam...go qrcze zapisac...eh, gapa...

W niedziele, kolo 10-11, jestem na Arkonii. W niedziele - 20 czerwca. :D

Link to comment
Share on other sites

Albo wiesz co...w niedziele to ja czasami popoludniami (okolo 18 ) chodze z Lazy i z moim facetem do parku. Moglbym dac ci znac o ktorej bede sie wybierac i jak bys dal rade to bys wpadl. One moglyby sobie polatac na tej polanie dla psow za orlami po lewej stronie. Napisze jeszcze jutro co i jak. A ciebie zapraszam dzis na Pionierka :P

lazdy jak sie uda to jutro bende z psiulek na pionerku ... to sie poznamy jak cos to moj rysopis lysy niski ubrany na szeroko :D ...

bo w parku jednak nie wiem czy bende bo plany mi sie troche zmienily zobaczymy jeszcze :D :-? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...