Jump to content
Dogomania

Hej Szczecin -NOWE FOTKI od 35. 36 str


sylwiaskalska

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Można się dowiedzieć kiedy next spotkanko :wink:

Witam...wlasnei z Sylwia sie umawiamy na niedziele...myslalysy o wczesnym przedpoludniu...ale prosze o propozycje to sie jakos dogadamy...mnie pasuje niedziela godz. miedzy 11-12?

Proponowalabym sptkanko na polance za Orlami, a potem ewentulanie jakby nie szla zabawa spacerek... :P

Link to comment
Share on other sites

hm powinem byc ale czy 11-12 to nie zawczesnie ?

:oops: Ja zazwyczaj popoludnia mm zajete przez TZ, ale jesli wiekszosci bedzie pasowala pozniejsza godzina to ja sie dostosuje.to w zasadzie byla tylko taka moja propozycja :)

;) hm mi ta godzina nie przeszkadza ja i tak pewnie cos pokrence i sie spuznie :D :wink:

zobaczymy co na to inni ...

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie wrocilam z kolejnego spotkania szczecinskich piechow... :lol: Tradcyjnie bylo bardzo milutko, tylko znowu nas malo... :roll: My nie gryziemy i nasze psy tez ne wiec zapraszamy... :P

A teraz tradycyjnie fotaski ze spotkania...

Sylwia i Tomek...chyba sie juz wybegali... :lol:

P1010143.jpg

Tu nasz slodki Teki...

P1010144.jpg

A tutaj skarbek Agrafcia...niezmordowana jest z ta pilka... :wink:

P1010145.jpg

No i Lazy jak to lazy...

P1010147.jpg

Nasza Sylwia z Tekilka...(nawiasem mowiac dzis Sylwia byla w lekkiej niedyspozcji... :lol: )

P1010148.jpg

A to XXL ze swoja stafficzka...

P1010149.jpg

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie Marta...

Zreszta zobacz... to kolejne fotki z wypadu w niedziele...

Dwie mordercze bestie odpoczywaja po polowaniu... :lol:

P1010150.jpg

P1010152.jpg

Tutaj Agrafcia...bosze jaka ona grozna... :o :wink:

P1010153.jpg

P1010154.jpg

Sylwia probuje rozdzielic walczace psy... :D

P1010151.jpg

A tu Tekila...niezywy po ataku Agrafy... :evilbat:

P1010155.jpg

Zapraszamy smialo...ustawiamy sie na walki psow w azdej wolnej chwili... :lol:

Link to comment
Share on other sites

marta spokonie tak jak widzisz nasze walki psow sa bardzo krawe tylko lazy zawsze odaje walkowera ....

a na powarznie to nie masz sie czego bac agrafka kiedy zobaczy pilke to nie widzi niczego poza nija zadko kiedy bawi sie z psiakami pilka to jej swiat i do tego jest tak agresywna ze wol schowac sie zamna hahah :D nie bendzie problemow :D :wink:

Link to comment
Share on other sites

No to się cieszę, bo we Wrocku bywało różnie, niektóre suczyska chciały zdominować moją kruszynkę :wink: a ona tego nie lubi. Znosi do czasu. No i niektóre psiaki potrafią pogryźć się o piłkę, więc na psie spacerki nie zabieram zabawek. I moja bida ciągle wciry dostaje, ile mnie to nerwów kosztuje... :wink:

Faktycznie, macie krwiożercze bestie, widać że im tylko bitwa w głowie. Cudem wyszliście ze spotkania cało, to :wink: :lol: :lol: widać...

Link to comment
Share on other sites

Martusia nie ma co się bać o zabaweczki , u nas każdy ma swoją piłeczkę więc nie ma spięć, ba nawet są dodatkowe piłki , patyczki - więc od wyboru do koloru. Takie dobre jesteśmy ciotki oraz jeden wujek :lol:

marta spoko u nas nie ma zadnych spienc ... a co do zabawek to agrafka zawsze zabiera pilke lazy hahah a zato lezy zabawia sie pilami teniskowymi tekila biega za suczami (amancik) albo spaie ...

a jesli dalej nie jestes pewna to zapraszam na spotkanie bez psiaka wpadni do nas :D bendziesz bawic sie z agrafka bo ja ciogle kogos w to wrabiam hahah :d

:wink:

Link to comment
Share on other sites

Najbardziej rozbawilo mnie stwierdzenie Tomka opisujace Tekile..ANAT I SAPIE...:pp Faktycznie dyszy jak parowoz ale jest przy tym takiiiii...slodziutki...Moja sunia potrafi walczyc o pilke, ale tylko wtedy jak ktos ja zaczepi a tak to jedynie warknie dlaodstraszenia...jeszcze nikogo prrzez 5 lat nie ugryzla, wiec nie sadze zeby Twoja sunia byla pierwsza...

Juz sie nie moge doczekac spotkania...im nas wiecej tym weselej...Suupeeeerrr.... :P

Pozdrowionka i buziaki :buzi: dla wszystkich Szcecinian...

Link to comment
Share on other sites

Najbardziej rozbawilo mnie stwierdzenie Tomka opisujace Tekile..ANAT I SAPIE...:pp

Juz sie nie moge doczekac spotkania...im nas wiecej tym weselej...Suupeeeerrr.... :P

Pozdrowionka i buziaki :buzi: dla wszystkich Szcecinian...

tekila jak sapie jest slodki i przed wszystkim jak wywali jezor to jest zamocny przezabawny ! :D

poza tym prubowal mnie opsikac hahaha (zaznacza swoja wlasnosc:P)

nom w czwurke zawsze raznei im nas wiencei tym lepej

a ja tam wole pozdrowic tylko dm z szczecina :D :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...