Jump to content
Dogomania

Hej Szczecin -NOWE FOTKI od 35. 36 str


sylwiaskalska

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

HEJKA SYLWIA!!

Własnie skonczylam sesje, wiec bardzo chetnie umowie sie z Wami na jakies ognisko czy cosik w tym stylu..

Myylslalam nad Goplana (przed Głębokim). Tam jest miejsce nad "jeziorkiem" gotowe paleniska na ognisko...mozna sie rozlozyc..pieski luzem puscic nawet moga sie popluskac...

Trzeba tylko ustalic termin i tak dalej....

Pozdrawiam...

Link to comment
Share on other sites

Niestety, ja choc generalnie czasem już dysponuję mam teraz zafaflunionego psa. Ma katar i wstyd gdzieś z nim iść bo się fafluni obrzydliwie. Co z katarem u psów, mija jak u ludzi po 7 dniach? No chyba jednak nie...

Przy pogodzie na Goplanę chadzam sobie regularnie-ostatnia moja wizyta tam w niedziele wystawową.

Link to comment
Share on other sites

witam mi pasowala by osoba koleina ...

lazy dzis jak bylem na boisku to usmialem sie po pachy z agrafki reksia i jakies psiulka na P...

:lol: :lol: :lol: :lol:

ok bende tu zaglondac jak cos piszczie a ja sie ziawie... :P

Link to comment
Share on other sites

witam mi pasowala by osoba koleina ...

lazy dzis jak bylem na boisku to usmialem sie po pachy z agrafki reksia i jakies psiulka na P...

:lol: :lol: :lol: :lol:

ok bende tu zaglondac jak cos piszczie a ja sie ziawie... :P

Ta psiulka na P..to Pajda... :wink:

Ja caly czas jestem gotowan na wyjscie...musimy tylko na pogode bezdeszczowa poczekac....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ok sylwia jak cos na gg sie zgadamy jeszcze w czwartek ... tzn jutro

lazy szkoda ze nie mozesz ;/

aa sylwia co do bulka to tamten ma juz dom :D ale moze uda mi sie uratowac jakies inne bidactwo ... sporo tego sie teras poniwiera . :evil: ach ci ludzi !

Link to comment
Share on other sites

XXL nie było mnie bo pies dostał znieczulenie aby pobrać próbke guza który mu wyrósł. A że po znieczuleniu był osłabiony pojechałam do domu.

Teraz na całkowity zabieg usunięcia tego guza jade 29 czerwca. Więc sorki ze nie mogłam przyjść.

Chyba mialas na mysli lipiec... :wink:

A tak na powaznie to co dolega naszemu szczecinskiemu koledze??? Nadaje sie na spacerki w inne dni? Bo jakny co to ja z Lazy bardzo chetnie...

Link to comment
Share on other sites

Sorki Lazy oczywiście że 29 Lipca :oops: . Mojemu szkrabowi wyrosła narośl koło ogonka i niestety się powiększa , mam nadzieje że to nic poważnego ale zobaczymy jak pobierzemy krew i się to wytnie. Dopiero taki termin bo Doktor Bugała z Chopina wraca z urlopu. A na spacery się adaje bo ta narośl nie jest az tak duża i na szczęście mu to nie przeszkadza i nie ma wpływu na jego organizm tz :nie ma biegunek ani go to nie swędzi, a to jest plus (tak powiedziała lekarka) .

Więc będe coś więcej wiedziała po zabiegu.

Link to comment
Share on other sites

Hejka . wstawiam tu link dla zainteresowanych :) może ktoś pojedzie, goraco polecam

http://www.workingpitbulls.prv.pl/ a u jeszcze inne informacje można zapytać u Speeda ale to już może na privet ;)

http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=15084

Goooooooooooooooooooorąąąąąąąąąąąąąąco Poooooooooooooooolecam

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Paulina za spotkanko, mój jak przyszedł to od razu do wanny i później spał do wieczora :) chyba te pływanie go wykończyło ;)

Następnym wezme aparat cyfrowy to się porobi zdjęcia.

Jak ktoś chętny do spotkanka to piszcie, ja teraz z Paulinką byłam na około Głębokiego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...