Jump to content
Dogomania

Kraków –Marcepanek już nie szuka domu. Zostaje na stałe u ciotki Ireny!!!


irenaka

Recommended Posts

[FONT=Calibri][SIZE=3]Jestem ciekawa, czy ktoś spotkał kiedyś tak delikatnego pieska jak Marcepanek?[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Kiedy go znalazłam był przerażony i niepewny. Błąkał się od kilku dniu po moim osiedlu . Nie mogłam go zostawić bez pomocy. Zabrałam do domu, nakarmiłam i przytuliłam. Od tego momentu mam w domu wiernego i oddanego psiaka któremu teraz szukam domu.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Marcepanek jest w tej chwili już spokojny i wesoły, ale przez kilka dni po znalezieniu był bardzo niepewny jutra i przygaszony. Teraz ten niewielki piesek (waży 8kg) już się do mnie uśmiecha i ma minkę jakby właśnie wygrał w totka milion złotych.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Chociaż nie jest już młody(ma ok. 8-10lat), ma niesamowitą energię i uśmiech na pyszczku na widok którego każdy kto nas mija na ulicy zatrzymuje się i zwraca uwagę.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Mam nadzieję, że dzięki pomocy dogo znajdę dla niego kochający dom. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Jest bardzo łagodny daje się pogłaskać każdemu, lubi dzieci i inne psy. Nie lubi tylko dużych „agresorów”, bo wtedy udaje psa obronnego. Bardzo wtedy śmiesznie wygląda, ale po zwróceniu uwagi natychmiast się uspakaja. Nie lubi kotów.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Marzę dla niego o domku gdzie będzie cicho i spokojnie i mam nadzieję, że dzięki Waszej pomocy taki domek uda mi się znaleźć.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Kontakt:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Irena [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]012 641-97-02[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]500-18-19-20[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj Marcepanek pierwszy raz się "zbuntował" przeciwko mojej Diance.
Pokazał jej zęby, kiedy chciałam ją pieścić rano a on musiał czekać na swoją kolejkę. Chyba myśli, że ma wyłączność na moje pieszczoty ale na szczęście Diana okazała się wyrozumiała wobec maleństwa i nie było z jej strony żadnej agresji. Idziemy dzisiaj na długi spacer z plakatami i może jakiś kochający domek się znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Nawet nie wiesz jaki jest mięciutki i przymilny. A z moją Dianką dogaduje się idealnie. Strasznie mnie pilnuje, żebym czasem go na chwilę nawet nie zostawiła.
A teraz strategiczne miejsce spania Marcepanka. Nie da się wyjść ani wejść bez ruszenia psa. I o to mu chyba chodzi.
[IMG]http://img511.imageshack.us/img511/3665/marcepanek26em8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...