Jump to content
Dogomania

Będzin - II krajowa 2007


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 437
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A my debiut wystawowy naszej małej DŻUMY zaliczamy do udanych. :lol: Tym bardziej, że po wstępnym przejrzeniu katalogu stwierdziłam, że nasza Niuńka była najmłodszym szczenięciem na wystawie :loveu: a zachowywała się tak, jakby wystawy były dla niej chlebem powszednim. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']A my debiut wystawowy naszej małej DŻUMY zaliczamy do udanych. :lol: Tym bardziej, że po wstępnym przejrzeniu katalogu stwierdziłam, że nasza Niuńka była najmłodszym szczenięciem na wystawie :loveu: a zachowywała się tak, jakby wystawy były dla niej chlebem powszednim. ;)[/quote]
Widziałam Dżume na wystawie (ja łatwo rozpoznac ze względu na umaszczenie) i byłam pod wrażeniem, jak ona się ładnie prezentowała, a ustawiała sie do opisu rewelacyjnie. Widac, że wystawa sprawia jej ogromną przyjemność.

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='flashka-g']I ja sie chwale;) Z moim pudlem dużym II BIS WETERAN i z siberian husky Jr.Ch Laredo de Ciukci BOB & BOG:);)[/quote]
Twoje to cudo było :crazyeye:? A ktoś mi mówił że go nie wystawiasz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldek']Właściwie to mamy super opis, ale za to Magia zachowywała się jak... Trudno, może następnym razem będzie lepiej...:/[/quote]
Widziałam Was na ringu - problem w tym,że zaraz za taśmą był chyba ktoś z Twojej rodzinki,do kogo psica ciągnęła jak szalona - to podstawowy błąd.
No i musicie poćwiczyć obycie ringowe - czyli konieczne są wycieczki w ruchliwie miejsca,dworce kolejowe,itp;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoshko']Mam kilka fotek seterów , moze komuś się przydadzą

Ale nie chća mi tu wejść[/quote]
Ja poproszę wszystkie setery :razz: :lol:

My po wielu komplikacjach dotarlismy do domu :lol:
Flashka Gratulacje :klacz:
Gratulacje dla wszystkich !
Dziękuje za miłe towarzystwo :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alfa147']Gratulacje! Bardzo ciekawe medale były w Będzinie ;)[/quote]

medale i puchary
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/5012/medaldm1.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/9291/puchar2kn9.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Tak pucharki ia medale bardzo fajne!! Mam tylko nadzieje ze przy kolejnej organizacji wystawy oddział nie popełni tych samych błedów.. moze warto wziac przyklad z innych oddziałów;) Opoznienie bylo straszne, latałam miedzy ringami bo wszystko nagle zaczelo mi sie pokrywac w jednym czasie. W jednoczesnym momencie mialam prawie swojego pudla na ringu i wybor BOG V..w ostatniej chwili wpadlam na ring przygotowawczy. Organizatoryz wystawy chyba nie pomysleli ze gdy przyspieszaja finały to niketore osoby moga wystawiac jeszcze inne swoje psy:roll: a skoro płace za wystawe to powinnam miec taka sama mozliwosc pokazania swoich psow w wszystkich konkurencjach do ktorych sie kwalifikuja, mi sie udalo ale w ostatniej chwili, gdyby pan Zvi Kupfenberg w ostatniej chwili sie nie sprężył z sędziowaniem pudli BOG juz byłby nie mój:roll: ( ten sedzia zaczal sedziowanie z bardzoo duzym opoznieniem- a mial ok. 100 psów, gdzie Guido Shafer tylko 34, troche dziwny podzial) pozatym na wystawie byly zmiany w sedziach na BOG poniewaz wiekszosc nie miala uprawnien do sedziowania wyboru z niektorych grup i tak naprawde do samego wyboru BOG V nie wiedzialam kto bedzie mnie sedziowac i nikt nie potrafil mi na to pytanie odpowiedziec.

Nie potrzebne zamieszanie wywołuje tylko stres u wystawców, dobrze ze na wystawie byłam juz o 7 rano, bo wiedzialam jaka potem bedzie kolejka pod sekretariatem- a była bardzo długa, juz dawno nie widzialam nigdzie takiej kolejki:roll: numerki dostawalo sie w ringu dopiero dobre, wogole katalog był niezgodny z wszystkim:)
No i oczywiscie mi za Weterana i Interchampiona kazali płacic 90 złoty:):) ... ale sie wykłóciłam o swoje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natdzenellun']Wie ktoś coś o BISach?
Głównie Szczeniąt,Juniorów i II Grupy i wystawy?[/quote]

Mam foteczki z interesujacych Cie BIS-ow :cool3:

[SIZE=4][COLOR=red][B][I]BIS SZCZENIAT[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[IMG]http://img409.imageshack.us/img409/5870/bisszczeniatze5.jpg[/IMG]

[SIZE=4][COLOR=red][B][I]BIS JUNIORÓW[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[B][I][SIZE=4][COLOR=#ff0000][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/1552/dogojuniorgf0.jpg[/IMG] :multi: [/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja jestemn bardzo zadowolona z wyników, moja "dożynka" wzięła CWC,NDSwR,BOB :multi: ..niestety w związku z zamieszaniem w kolejności konkurencji finałowych, spóźniłysmy sie na grupę :mad: (była przekonana,ze po BISie szczeniat,będą Juniory..a okazało się,że poleciały juz grupy :-o .

Ogólnie było całkiem sympatycznie: pogoda idealna, sędzia ostry (ale tymbardziej wynik cieszy)..bałagan spory a najbardziej dobiły mnie numerki bez kleju :evil_lol: .

Gratulacje dla wszystkich :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota_Fiszer']A znasz moze jakies inne wyniki goldenow ?[/quote]

Niestety, nie. Zazwyczaj nie piszę sobie w katalogu ocen psów, a nie zdążałam tak się przyjrzeć.(gadałam z koleżanką jednocześnie)
A na pośredniej i otwartej suk nie zostałam, bo się tata zdenerwował że pies mnie nie chciał słuchać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Widziałam Was na ringu - problem w tym,że zaraz za taśmą był chyba ktoś z Twojej rodzinki,do kogo psica ciągnęła jak szalona - to podstawowy błąd.
No i musicie poćwiczyć obycie ringowe - czyli konieczne są wycieczki w ruchliwie miejsca,dworce kolejowe,itp;)[/quote]

Tata był... A gdzie byłaś? Jakie miałaś psy, bo akurat spanielom się przyglądałam, a goldenom już mniej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']I ja sie chwale;) Z moim pudlem dużym II BIS WETERAN i z siberian husky Jr.Ch Laredo de Ciukci BOB & BOG:);)[/quote]

Gratulacje :) szczegolnie dla debiutującego ;) weterana !

to my sie też pochwalimy Unkasa syn YAVERIK z Radockiej Góry jako 6 dziecko ukończył dorosły championat :D
a Unkas (wersja "sumo" ;) ) BOB, III BOG ;
jesli ktoś ma foto z wyborów BOG V ładnie prosimy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...