Jump to content
Dogomania

Bandos - płaszczowy dog znalazł swoje miejsce na Ziemi


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

Bandos to niespełna 2-letni dog płaszczowy o trudnym charakterze. Zanim będzie się nadawał do adopcji, musi przejść resocjalizację, a dom, do którego trafi musi mieć doświadczenie w prowadzeniu tak dużych psów. Jest piękny, ale zupełnie nie umie się odnaleźć. I nie jest to wina psa, ale, jak zwykle, ludzi, którzy często myślą, że dog to taki fajny "scubi", pluszowa zabawka, która z założenia będzie ich kochać. Zapominają przy tym, że ta zabawka to 70, 80 (lub więcej) kilogramów stalowych mięśni, a w głowie tylko to, co mu do niej włożyli...

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images53.fotosik.pl/232/5500eb1cbe44dccd.jpg[/IMG][/URL]

Edited by Alla Chrzanowska
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z dogami jest trochę podobnie jak z labradorami. Też często ludzie myślą, że labek to taki fajny piesek dla dzieci i taka przytulanka, zapominając :shake:, że labrador może ważyć ponad 40 kg. A dog waży przecież sporo więcej. Uwielbiam dogi, są naprawdę piękne. Domyślam się, że Bandosowi niewiele włożono ;) do doziej główki. Pewnie będzie wymagał sporo pracy. Jest przepiękny :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nette']Pięknie napisane, Allo...
Czy zastanawiałyście się, żeby zamiast kastracji chirurgicznej zafundować mu chip?[/QUOTE]

Anetko! Wiesz, że jeśli chodzi o adopcyjne psy jestem zwolenniczką kastracji chirurgicznej. Nigdy nie mamy pewności do kogo trafi, a tak piękny pies może kusić nie jednego pseudola...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Anetko! Wiesz, że jeśli chodzi o adopcyjne psy jestem zwolenniczką kastracji chirurgicznej. Nigdy nie mamy pewności do kogo trafi, a tak piękny pies może kusić nie jednego pseudola...[/QUOTE]

Dokładnie tak ... Oby jednak trafił do najwspanialszego domu, takiego na zawsze :thumbs:.

Link to comment
Share on other sites

Pękny jest, zawsze mi szkoda jak widzę takiego biedaka. dgybym n ie miała psów, to więłabym go do siebie nawet na dt, żeby go ogarnąć, ale w tej sforze nie dam rady, a nie mam mozliwości oddzielenia, piękny jest ten plaszczyk

Allu w tytule jest błąd - powinno być pod opieką SDA a jest SAD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Dunaj_']Pękny jest, zawsze mi szkoda jak widzę takiego biedaka. dgybym n ie miała psów, to więłabym go do siebie nawet na dt, żeby go ogarnąć, ale w tej sforze nie dam rady, a nie mam mozliwości oddzielenia, piękny jest ten plaszczyk

Allu w tytule jest błąd - powinno być pod opieką SDA a jest SAD[/QUOTE]

Dzięki Danusiu, już poprawiłam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Anetko! Wiesz, że jeśli chodzi o adopcyjne psy jestem zwolenniczką kastracji chirurgicznej. Nigdy nie mamy pewności do kogo trafi, a tak piękny pies może kusić nie jednego pseudola...[/QUOTE]

O to,to.I tu nie powinno byc żadnego odstępstwa
Trzymam,żeby szybko znalazł dom marzeń,na zawsze już

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']No może z takim wyjątkiem, że pies ma 8 i więcej lat, bo wtedy to już strach dawać narkozę i wówczas można zastosować kastrację chemiczną.[/QUOTE]

No tak,ten jeden wyjątek do przyjęcia:-)


Hodowca taki był aktywny w reklamowaniu miotu,teraz się zapadł

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

A Bandos ile waży?Bo rozumiem,że Dog zdrowy,właściwie karmiony czyli zadbany to tak jak jest w I poście waży 70-90 kg,a on ile?Bo człowiek wagi 50 kg to by się tylko pętał gdzieś na drugim końcu smyczy..Pomarzyć można...Dogi zawsze budziły mój wielki respekt..A określenie,,płaszczowy,,to co znaczy?
E/W/R

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

[quote name='Alla Chrzanowska']Mój płaszczak, bo akurat też mam doga o tym umaszczeniu waży 80 kg.[/QUOTE]
---------------------
Mój Boże-80 kilasów?Nie utrzymałabym takie kolosa..Fakt-zostają tylko marzenia..
Trzymaj się Bandos-będę zaglądać,a ciotki od Dogów nie dadzą tobie zginąć.Tego jestm pewna jesli wogóle na świecie jest coś pewnego.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...