Jump to content
Dogomania

Wyrzucona sunia... jak śmieć pod bramę , szuka domu ...


miska29

Recommended Posts

Mała jest megaprzymilnym psiakiem, uwielbia się przytulać, uwielbia pieszczoty, głaskanie i wszelką uwagę ze strony człowieka, jest sunią bardzo uległą i karną, czeka grzecznie na swoim miejscu i przywoływana podbiega po pieszczoty, nie jest nachalna, Marlena mówi że jak nie zawoła się "chodź" to grzecznie lezy na swoim miejscu i czeka. Ma około 30 cm wysokości i wazy około 7,5kg , obecnie uczy się czytości w domu i zapoznaje ze smyczą :smile: Zgadza sie z innymi psiakami bez problemu. Grzecznie jechała też autem na zabieg, ogólnie jest bezproblemowa :smile: Jest wysterylizowana i szuka najlepszego domu pod słońcem :)


Witam. U mojej koleżanki na wsi ktoś wyrzucił suczkę z cieczką, w związku że koleżanka ma swoje 3 psy , w tym jednego chorego na padaczkę i nie miała jej gdzie schować, bo jej labrador szalał i wzmagało to ataki to obecnie sunia jest w ciąży. Niestety niewielu ludzi w mojej okolicy pochyli się nad losem bezdomnego zwierzęcia, a Marlena nie przeszła obojętnie dlatego chcę jej pomóc. Dodatkowo jesteśmy w kropce, ponieważ nie ma gdzie suczki oddać, gmina nie ma podpisanej umowy z żadnym schroniskiem. W piątek najprawdopodobniej Marlena umówi się do weterynarza i jeśli będzie to możliwe wet dokona sterylizacji aborcyjnej. Chiałabym prosic o pomoc finansową i zgłosic suczkę do tego programu ze sterylizacjami. Marlena dziś dzwoniła i weterynarz powiedział ze koszt będzie w kwocie 200 zł. Nie jestesmy w stanie pokryc tej kwoty, dlatego prosimy Was o pomoc, bądź o pomoc w zakwalfikowaniu do programu sterylizacyjnego. Jest to nasza ostatnia deska ratunku. Wizyta u wet jutro o 13 . Proszę pomóżcie nam. Suczka znajduje się w woj świętokrzyskim..
To ta sunia :
[IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images64.fotosik.pl/608/7dedf96cb3cf9beamed.jpg[/IMG][/URL][/IMG]

Edited by miska29
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam serdecznie. Po tak długiej nieobecności chciałam dodać wieści o naszej Małej... sunia doszła do siebie, ma się bardzo dobrze, dzis rozmawiałam z Marleną, ponieważ nie miała za bardzo czasu w związku z przygotowaniami do slubu oraz pisaniem pracy mgr i postanowilam wziąśc sprawy w swoje ręce i doprowadzić sprawę z Małą do końca... i dowiedziałam się -sprawa ma się tak że psina zostaje najprawdopodobniej z nimi już na zawsze... Marlena napisała mi że bardzo się do niej przywiązali a ona do nich i ciężko będzie się im rozstać dlatego rozważają jej adopcje :))) Sunia dobrze się zaklimatyzowała u nich, dobrze się dogaduje z pozostałym zwierzyńcem, jest już panią podwórka pełną gębą... Pozostaje się jedynie cieszyć :) Poczekam na ich konkretną decyzję ale znając zycie suni nikomu nie oddadzą bo to prawdziwi psiolubni :) Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wszelaką pomoc :)

Edited by miska29
.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...