Jump to content
Dogomania

FILON już w hoteliku :) poznaje świat po 9 latach w schronie. .szukamy DS !


Doda_

Recommended Posts

no własnie co się dzieje

bo posłalam na konto z deklaracji pieniązki uzbierane dla

"Filusia z bazarku i nie mam u siebie zadnego potwierdzenia

dla przypomnienia link do bazarku :http://www.dogomania.com/forum/topic/146227-koniec-rozliczam-bazarek-na-potrzeby-blekiegofilonkacezarka-i-maszenki-suni-z-dar%C5%82owa-od-31-marca-do-14-kwietnia2100/

a Dody też ostatnio nie ma

co z deklaracjami bo czytam ze poslizg i nie ma Dody na dogo

czytam ze niktore ciocie wstrzymały się z deklaracjami

kurde jestem w kropce

czy docieraja do psiaka  pieniazki czy nie

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

dodam ze deklaracja kwioetniowa i majowa wyslane

jakby co bede tez wdzieczna za potwierdzenie na moim bazarku jak bedzie wiadomo albo ciocia doda sie odezwie ze pieniazki dla psiaka doszly

http://www.dogomania.com/forum/topic/146227-koniec-rozliczam-bazarek-na-potrzeby-blekiegofilonkacezarka-i-maszenki-suni-z-dar%C5%82owa-od-31-marca-do-14-kwietnia2100/

no i jak wtedy z deklracjami na czerwca jakby czlowiek chcial wplacic

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Post rozliczeniowy na wątku był edytowany 11 maja.

milagros, dawno wysyłalaś te pieniążki z bazarku ?

Można wkleić na bazarek skan przelewu, zamazując dane osobowe. Widziałam, że niektórzy tak robią gdy długo brak potwierdzenia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Madie Foresto do nas dotarło , bardzo serdecznie dziękujemy w imieniu Filutka.

 

Pisałam przed chwilą z dodą smsy, podobno mamy nowego skarbnika, tak jakaś dogomaniaczką napisała do Dody. Nie wiem czy ja coś przegapiłam czy to jakaś pomyłka. Mam Wam przekazać ,że pieniążki mają być już wpłacane na konto nowego skarbnika- skarbnika  " widmo".

Ja wczoraj wysłałam rachunek za maj, kwiecień dalej nieopłacony. Doda mówi,że nie ma dostępu do kompa więc wykonanie przelewu jest teraz niemożliwe.

Liczę na to,że w najbliższym czasie ta chora sytuacja się wyjaśni. Mnie niestety nie stać , by utrzymywać z własnej kieszeni  kolejnego psiaka. :(

 

fx9l78.jpg

Link to comment
Share on other sites

tak ja pisałam że mogę zostać nowym skarbnikiem parę postów wyżej. wieczorem porozsyłam nr konta i proszę o info gdyby ktoś nie dostał, dopóki Doda nie wyjaśni sprawy będę robić rozliczenia w bieżących postach, potem poproszę o przepisanie adminowi postu rozliczeniowego na mnie

 

dexterka napisz proszę do kiedy jest zapłacony hotelik i na jakie kwoty są kolejne faktury

i na poczet czego zaliczamy 120 zl ze skarpety im. talcott ?

 

co do Dody jeśli ktoś ma z nią kontakt to niech jej napiszę żeby przeszła się do kafejki itp i zrobiła przelew na twoje konto i rozliczenie

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Post rozliczeniowy na wątku był edytowany 11 maja.

milagros, dawno wysyłalaś te pieniążki z bazarku ?

Można wkleić na bazarek skan przelewu, zamazując dane osobowe. Widziałam, że niektórzy tak robią gdy długo brak potwierdzenia.

 

 

a ja wpłacam deklarację na konto Dody.. :/ nie wiedziałam, ze nie zagląda tutaj i nie przelewa kasy :(

 

 

tak ja pisałam że mogę zostać nowym skarbnikiem parę postów wyżej. wieczorem porozsyłam nr konta i proszę o info gdyby ktoś nie dostał, dopóki Doda nie wyjaśni sprawy będę robić rozliczenia w bieżących postach, potem poproszę o przepisanie adminowi postu rozliczeniowego na mnie

 

dexterka napisz proszę do kiedy jest zapłacony hotelik i na jakie kwoty są kolejne faktury

i na poczet czego zaliczamy 120 zl ze skarpety im. talcott ?

 

co do Dody jeśli ktoś ma z nią kontakt to niech jej napiszę żeby przeszła się do kafejki itp i zrobiła przelew na twoje konto i rozliczenie

ciociu barb przelew wyslylalam juz 20 kwietnia wiec na pewno poeinien u cioci dody byc

ciociu natie ja tez wysylalam jej deklaracje na konto

ciocia asikowska popieram nie ma tak aby chociaz z raz w miesiacu nie wpasc do kafejki i nie zajac sie tym

wiem tez ze napewno net maja biblioteki publiczne jak nie miala kafejki doda pod nosem zawsze mogla wpasc do biblioteki tak maja kompy z netemk i zajac sie tym

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

hmmm to ciekawe co teraz z kasą, która Doda ma na swoim koncie? Szczerze, to gdybym ja była w syt. gdzie nie mam neta, a mam jakieś finansowe zobowiązania to skorzystałabym chociażby z internetu w jakiejś bibliotece czy u koleżanki... :/ 

odblokowałam skrzynkę, prosze o to nowe konto, ale wpłacę dopiero za czerwiec.. bo do tej pory wpłacałam do Dody a niestety zostałam sama i żyję od wypłaty do wypłaty 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

przecież  żyjemy w XXI w i jesteśmy dorośli, i nie wierzę, że przez ostatnie 2 miesiące doda nie miała dostępu do netu; 

szczerze, ja bym chyba uschła z braku informacji, a uzależniona od internetu nie jestem;

tak jak zachowuje się doda, to jest zachowanie nieodpowiedzialne i nie poważne oraz pokazuje brak poszanowania dla deklarowiczów, a przede wszystkim dla psiaków;

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Doda napisała mi smsa ,że odezwała się do niej Netia ( raczej Natie) , ale ona nie mogła odpisać . Mam przekazać ,aby nikt z deklarowiczów nie wpłacał dodzie pieniążków na konto.  napisała mi,że przeleje za kwiecień jak będzie mogła i na tym koniec. w połowie czerwca wyjeżdża.

 

Ja nie mam zapłacone za kwiecień ( 350zł ), początkiem tego tygodnia wysłałam też rachunek za maj ( 350zł ). Nr rach za kwiecień muszę sprawdzić u księgowej, majowy rachunek mogę przesłać Asikowskiej na maila. Od czerwca będę wysyłała pocztą rachunki prosto do skarbnika. Asikowska może być?

 

Mam nadzieję,że teraz już sytuacja się w miarę unormuje , bo powiem szczerze ,że mam dość proszenia się o przelew ....

Link to comment
Share on other sites

Doda napisała mi smsa ,że odezwała się do niej Netia ( raczej Natie) , ale ona nie mogła odpisać . Mam przekazać ,aby nikt z deklarowiczów nie wpłacał dodzie pieniążków na konto.  napisała mi,że przeleje za kwiecień jak będzie mogła i na tym koniec. w połowie czerwca wyjeżdża.

 

Ja nie mam zapłacone za kwiecień ( 350zł ), początkiem tego tygodnia wysłałam też rachunek za maj ( 350zł ). Nr rach za kwiecień muszę sprawdzić u księgowej, majowy rachunek mogę przesłać Asikowskiej na maila. Od czerwca będę wysyłała pocztą rachunki prosto do skarbnika. Asikowska może być?

 

Mam nadzieję,że teraz już sytuacja się w miarę unormuje , bo powiem szczerze ,że mam dość proszenia się o przelew ....

 

czy ktoś wie może za ile zalega doda względem psiaka, bo co z tego, że ona napisała, że zapłaci za kwiecień i koniec, jak niektórzy wpłacili jej pieniądze np. za maj; to co z nimi zrobi, zagospodaruje, czy co?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dexterko, mozna wiedzieć z kim zawarlaś umowę na hotelowanie Filona ?

 

umowę mam podpisaną z Dodą

 

kochani napiszcie jeszcze kto był stałym deklarowiczem bo nie umiem się połapać.

dexterko czy dotarły pieniążki ze skarpety? jeśli tak proszę potwierdź na wątku skarpety

 pieniążki dotarły w kwocie 120zł. Bardzo dziękuję w imieniu Filutka.

Link to comment
Share on other sites

przecież  żyjemy w XXI w i jesteśmy dorośli, i nie wierzę, że przez ostatnie 2 miesiące doda nie miała dostępu do netu; 

szczerze, ja bym chyba uschła z braku informacji, a uzależniona od internetu nie jestem;

tak jak zachowuje się doda, to jest zachowanie nieodpowiedzialne i nie poważne oraz pokazuje brak poszanowania dla deklarowiczów, a przede wszystkim dla psiaków;

 Można sprawdzić....wchodziła ostatnio 18 maja bodajże o godz. 14.01 :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

na fb też miała posty opublikowane w maju! I to ja do niej napisałam właśnie na fb.. dziwne, że przeczytać umiała ale odpisać już nie? 

 

co do deklaracji, to moja akurat jest skromna, bo tylko 10 zł, ale wpłacałam też za maj.. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

na fb też miała posty opublikowane w maju! I to ja do niej napisałam właśnie na fb.. dziwne, że przeczytać umiała ale odpisać już nie? 

 

co do deklaracji, to moja akurat jest skromna, bo tylko 10 zł, ale wpłacałam też za maj.. 

no ale tych dyszek jest troszkę i każdy jak jej wpłacił, to musi oddać to co zebrała, nie widzę innej możliwości!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...