Jump to content
Dogomania

FILON już w hoteliku :) poznaje świat po 9 latach w schronie. .szukamy DS !


Doda_

Recommended Posts

na konto z deklaracji polecialo 40 zł z mojego bazarku

\poprosze o potwierdzenie jak powyzsza kwota dojdzie na :http://www.dogomania.com/forum/topic/146227-koniec-rozliczam-bazarek-na-potrzeby-blekiegofilonkacezarka-i-maszenki-suni-z-dar%C5%82owa-od-31-marca-do-14-kwietnia2100/

 

 

Tu księgowość stanęła w miejscu w marcu,więc chyba nie tak szybko będzie potwierdzenie.

 

W sumie zajrzałam na rozliczenie,to wychodzi ,że w lutym wpłaciły tylko 3 osoby i na tym wpłaty skończyły się i skończyło się rozliczanie.

Płacimy deklaracje,tylko nikt tego nie rozlicza.:( 

Link to comment
Share on other sites

Dostałam dzisiaj przelew za marzec, dziękuję. Filusiowi bardzo przydałaby się obroża / kropelki na kleszcze. Ktoś ma jakiś pomysł jak zorganizować pieniążki?

 

Asuniab ja sobie nie przypominam, aby Fil korzystał ze skarpety Talcott

Link to comment
Share on other sites

Dostałam dzisiaj przelew za marzec, dziękuję. Filusiowi bardzo przydałaby się obroża / kropelki na kleszcze. Ktoś ma jakiś pomysł jak zorganizować pieniążki?

 

Asuniab ja sobie nie przypominam, aby Fil korzystał ze skarpety Talcott

to ja poproszę o przyznanie zapomogi dla Filusia, może z tego można byłoby zakupić ochronę przeciwkleszczową i jeśli zostanie cosik, to przeznaczyć, na zmniejszenie zadłużenia;

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

to ja poproszę o przyznanie zapomogi dla Filusia, może z tego można byłoby zakupić ochronę przeciwkleszczową i jeśli zostanie cosik, to przeznaczyć, na zmniejszenie zadłużenia;

Z wczoraj uaktualnianego rozliczenia finansów Filona wynika, że ma on obecnie na koncie 348 zł  (po zapłaceniu hotelu za marzec). Dobrze zrozumiałam ?

 

""Saldo na dzien 10.03: 203,42 zl

 

+ deklaracje od 10.02: 495 zł

- hotel za marzec 350 zł

 

Saldo na dzień 11.05: 348,42 zł"

Link to comment
Share on other sites

no, a do opłacenia hotel za kwiecień i już niedługo za maj:(

 

z tego co ja rozumiem to rozliczenie, ale ponieważ Dody nie bardzo bywa, to każdy rozumie jak umie:(

 

mi wychodzi, że Filon jest na minusie, jeśli opłacony będzie hotel na bieżąco

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Madie Foresto byłoby idealne:) Zabezpieczyłoby Filusia na cały sezon. A gdybyś jeszcze była tak miła i zajęłabyś się zakupem obroży to przynajmniej tyle miałabym z głowy :) Nie wszystkie firmy wysyłają preparaty przez pocztę/kuriera, wiem ,że Vitasol wysyła w cenie 99zl dla dużych psów

 

https://www.facebook.com/pages/Vitasol-dla-aktywnych-ps%C3%B3w-i-kot%C3%B3w/331044967089797?fref=ts

Link to comment
Share on other sites

no, a do opłacenia hotel za kwiecień i już niedługo za maj:(

 

z tego co ja rozumiem to rozliczenie, ale ponieważ Dody nie bardzo bywa, to każdy rozumie jak umie:(

 

mi wychodzi, że Filon jest na minusie, jeśli opłacony będzie hotel na bieżąco

Oczywiście, zgadzam się co do tego, że Filon jest na minusie.

CHODZIŁO MI TYLKO O TO, ZE KWOTA 348,42 ZL (wykazana na koncie FILONA) TO RÓWNOWARTOŚĆ MIESIĘCZNEJ OPLATY ZA HOTEL (BEZ 1,58 Zł) czemu więc nie leci do Dexterki tytułem kwietnia?  Jeśli problem w tym 1,58 zł do uzupełnię, tylko na czyje konto ? Dexterki ? 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Saldo na dzień 11.05: 348,42 zł

 

 

RACHUNKI ZA HOTEL:
- za luty i marzec: #887

SKOPIOWAŁAM ROZLICZENIE, BO NIE KAŻDEMU CHCE SIĘ BIEGAĆ I SZUKAĆ.

 

asiuniab, brawo - zadziałalaś blyskawicznie i to zpozytywnym skutkiem.  

Link to comment
Share on other sites

Filet nie ma kompletu deklaracji i z każdym miesiącem będzie trudniej, po zastanowieniu się mogę zostać nowym skarbnikiem, kochani zastanówcie się jak mu pomóc, nie jest starym psiakiem więc może też zaczniemy mu szukać intensywnie domu?

 

od czerwca zwiększę też moją deklarację do 20 zł bo jeden psiak odszedł za tęczowy most 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Filet nie ma kompletu deklaracji i z każdym miesiącem będzie trudniej, po zastanowieniu się mogę zostać nowym skarbnikiem, kochani zastanówcie się jak mu pomóc, nie jest starym psiakiem więc może też zaczniemy mu szukać intensywnie domu?

 

od czerwca zwiększę też moją deklarację do 20 zł bo jeden psiak odszedł za tęczowy most 

 

asikowska, dziękuję, że jesteś, ja właśnie tu przydreptałam, żeby podzielić się super informacją i poprosić, aby Dexterka przesłała do Ciebie nr konta, bo do dody na prawdę nie ma sensu; pieniądze mają być dostępne dla psiaka, a nie zamrażane na czyimś koncie;

 

Dexterko prześlesz asikowskiej swój nr konta, oczywiście;

 

no i jeszcze mamy nowego skarbnika i jeszcze dodatkowe deklaracje;

 

Filet widzisz, cioteczki Cię kochają i nie opuszczą:)

 

też się przyłączam do pytania, dlaczego kwiecień nie został opłacony?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

asiuniab ja też jestem deklarowiczem Fileta ale wstrzymałam bo nie było rozliczeń i na wątku była cisza i nadpłacę te dwa miesiące

 

z tego co widziałam po postach Doda to nie ma teraz dostępu do kompa za często więc wstrzymajmy się z ocenami i wyciąganiem pochopnych wniosków, może po prostu życie się tak potoczyło że nie ma czasu...albo możliwości

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...