Jump to content
Dogomania

Znowu szczeniaki :D


CHI

Recommended Posts

Ja czekam na rudego...

A mi się najabrdziej podobają rudo-białe. Czemu one sa takie rzadkie? :fadein:

Ja juz pisze skrotem ;) Najbardziej bym wlasnie chciala rudego z bialym :D Zobaczymy, jak i czy w ogole to sie zmieni po wystawie w Katowicach :)

Link to comment
Share on other sites

Ja czekam na rudego...

A mi się najabrdziej podobają rudo-białe. Czemu one sa takie rzadkie? :fadein:

Ja juz pisze skrotem ;) Najbardziej bym wlasnie chciala rudego z bialym :D Zobaczymy, jak i czy w ogole to sie zmieni po wystawie w Katowicach :)

Tufi a kiedy bedziecie z Rotti ? Bo my tez jestesmy zgloszeni na ta wystawe i juz sobie wyobrazam ta kleske :shake: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, a będziecie na wystawie w Warszawie w kwietniu? Na Bokserskiej? A dlaczego nie zrobili na Torwarze - ja się nie wyznaje na psich konkursach piękności ale chętnie Was poznam osobiście i pokibicuję :D z durnym Ponkiem i Vernem :wink:

Link to comment
Share on other sites

:lol: inteligentnie to on tylko "wygląda" to tuman pierwszej wody :oops:
pokibicuję :D z durnym Ponkiem i Vernem :wink:

Wiesz Leni, nie ładnie tak myśleć o psie bo jak tak będziesz myślała to mu to wmówisz. :cunao: (tak przynajmniej mówią jeżeli chodzi o dzieci)

A tak naprawdę czym jest inteligencja przy takim wyglądzie, przecież my wszystkich oceniamy jak wyglądają, a nie co myślą. Tzn my to nie my , ale ogólnie ludzie . Cholera wstałam o 3 i teraz się skupić nie mogę. Muszę napić się jeszcze kawy. :morning:

Link to comment
Share on other sites

no my bedziemy i to w dodatku sie bedziemy sie wystawiac. fajnie, ze sie wszystkie poznamy :)

emi podziwiam Cie ja z jednym mam czasami nadwyzke bulla

pozdrawiamy eryka& ahsan

boze lapis co Ci spac nie daje? my zaraz skoczymy na spacerek (pierwszy)

Link to comment
Share on other sites

boze lapis co Ci spac nie daje?

Spać mi nie dało moje Lapidło, bo tak jak pisałam w "na ile psu można pozwolić?" chciał mi się położyć na pewnej części ciała, która służy do myślenia (nie u wszystkich- doszłam do takiego wniosku, bo czytałam topiki, które były pisane zanim zaczęłam bywać na dogomani :evilbat: )

Link to comment
Share on other sites

he mnie rozpoznacie bez trudu

bede spanikowana bo to pierwsza moja wystawa, a pies bedzie chcial sie bawic z innymi psami wiec nie bedzie sie dalo nas przegapic

no i oczywiscie ahsan bedzie najpiekniejszym bullem wiec tez nas rozpoznacie bez trudu hihihi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...