Jump to content
Dogomania

Jaś - słodziak w typie doga szuka domu, DS


Recommended Posts

Dziś odwiedziłam Jasia razem z Anetą, poszliśmy na długi spacer. Jaś umie chodzić na smyczy, ale trochę to dziwnie wygląda. On nie zna komendy słownej, ale kiedy się człowiek zatrzymuje, Jasio zawraca, obchodzi człowieka naokoło i równa do nogi. Trochę to skomplikowane, dlatego Pani Agata będzie jednak wprowadzać komendę słowną. Ale i tak najważniejsza była "magiczna kieszeń" ze smaczkami. Jasio nawet postanowił oszczędzić mi wysiłku i sam się z niej częstował.

 

Tu jest "magiczna kieszeń"

10250206_771492876298350_187670899199956

 

Nie musisz ciocia się męczyć - sam się obsłużę:

11159558_771494996298138_190046867480402

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Byłam dzisiaj na spacerze z Jasiem. Chodziliśmy godzinę po pięknym majowym lesie (zaśmieconym, żeby nie było zbyt uroczo). Jaś na poczatku ciągnął na smyczy, podniecony spacerem, ale potem trochę zwolnił i nawet zaczął zauważać moją skromną osobę. Bardzo fajnie reaguje już na swoje imię, nawet jak sie czymś zainteresuje można go odwołać. Po powrocie do hotelu spotkaliśmy na podwórku luźno biegającego goldena. Spotkanie było nieuniknione. Jaś przepędził goldena, który, na szczęście, szybko zorientował się, że lepiej odpuścić. A na końcu Jaś płakał na wybiegu, gdy odjeżdżałam.
Dom potrzebny od zaraz!
Jaś to bardzo, bardzo fajny psiak. Gdybyśmy troche poćwiczyli, jestem pewna, że nawet od tego szarżującego goldena mogłabym go odwołać. W hoteliku jest mu dobrze, ale to ciągle nie to... On bardzo chciałby by być czyjś. Jest w stanie nawiązać bliską relację z człowiekiem, jest wyuczalny, dobrze zapamiętuje to, czego się nauczył. Bardzo radosny, pozytywny pies!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiejszy spacer z Jasiem przebiegł w miłej atmosferze i we wzajemnym zrozumieniu Emotikon smile Uczyliśmy się chodzić na smyczy. Jaś bardzo szybko załapał, kiedy są wydawane przysmaki i co należy robić, by je uzyskać Emotikon smilePostępy są i teraz pozostaje tylko trenować Emotikon smile
Jaś to pies, który pięknie podporządkowuje się człowiekowi, jest niezwykle chętny do współpracy, za serce odda całe serce.

 

11266391_394120860772923_129055096314486

 

10923232_394120914106251_686065642124323

 

10428628_394120934106249_261106276797811

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj na spacerze z Jasiem. Chodziliśmy godzinę po pięknym majowym lesie (zaśmieconym, żeby nie było zbyt uroczo). Jaś na poczatku ciągnął na smyczy, podniecony spacerem, ale potem trochę zwolnił i nawet zaczął zauważać moją skromną osobę. Bardzo fajnie reaguje już na swoje imię, nawet jak sie czymś zainteresuje można go odwołać. Po powrocie do hotelu spotkaliśmy na podwórku luźno biegającego goldena. Spotkanie było nieuniknione. Jaś przepędził goldena, który, na szczęście, szybko zorientował się, że lepiej odpuścić. A na końcu Jaś płakał na wybiegu, gdy odjeżdżałam.
Dom potrzebny od zaraz!
Jaś to bardzo, bardzo fajny psiak. Gdybyśmy troche poćwiczyli, jestem pewna, że nawet od tego szarżującego goldena mogłabym go odwołać. W hoteliku jest mu dobrze, ale to ciągle nie to... On bardzo chciałby by być czyjś. Jest w stanie nawiązać bliską relację z człowiekiem, jest wyuczalny, dobrze zapamiętuje to, czego się nauczył. Bardzo radosny, pozytywny pies!

 

Anetko! Serdecznie Ci dziękuję za wizytę u Jasia i taki fajny "reportaż". Jestem Twoją dłużniczką.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...