Jump to content
Dogomania

Jaś - słodziak w typie doga szuka domu, DS


Recommended Posts

Byłam dziś u Jasia. Radości było co niemiara. Całusów dostałam ze sto :) Poszliśmy na spacer. Jasio chodzi już bez smyczy. Cudnie się pilnuje. Nie tylko wraca na każde zawołanie, bo to i nic dziwnego, ale jak człowiek staje, to Jasio natychmiast do niego wraca. Nie wiem, gdzie on się tego nauczył, ale bardzo mi się to podoba. Człowiek dla Jasia jest najważniejszy! I pomyśleć, że taki pies już rok i 4 miesiące czeka na dom...

Link to comment
Share on other sites

Joluś!

Zaczynamy ponownie ogłaszać Jasia. Proponuję taki tekst, ale modyfikacje są wskazane :) Zdjęcie wybierz według gustu z FB.

 

Jaś to duży pies nieco podobny do doga, ale sporo mniejszy - waży 40 kg. Ma około 5 lat. Błąkał się w lesie zapewne wyrzucony przez "dobrych ludzi". Ma cudowny charakter - uwielbia się tulić do ludzi, siadać na kolanach i dawać całusy. Z natury jest pogodnym i radosnym psem. Na spacerach jest karny, dobrze chodzi na smyczy, a swego człowieka będzie kochać bezgranicznie. Jaś to typ jedynaka - z innym psem raczej się nie dogada, chyba, że z maleńką, uległą sunią. 
Jaś jest wykastrowany, zaszczepiony i na bieżąco odrobaczany. Obecnie w hoteliku czeka na Człowieka, który go wypatrzy i pokocha. Długo już czeka. Czy dlatego nikt go nie chce, że nie jest rasowy? Naprawdę? A jakiej rasy jest SERCE?
Kontakt w sprawie adopcji - Alla 602 440 171

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

O jejku, sama bym go chętnie wzięła, ale zapsiona jestem, taki fajny, teraz wakacje i ludzie beznadziejnie pozbywają się psów, na FB ciągle jakieś ogłoszenie, że wyrzucony z samochodu, albo gdzieś przywiązany i gdzie jest to człowieństwo, dokąd zmierza i czy kiedyś się opamięta. Owszem jest spora grupa normalnych i odpowiedzialnych, ale wciąż za mało, a pomagających przy tym garstka

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...