Jump to content
Dogomania

Sunia on 13 lat szuka swojego kawałka podłogi


lizka

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zobaczcie na jej tylne łapki :roll:
SKARPETA OWCZARKOWA zamówi suplementy na stawy i witaminki
Ale Sunia powinna być w cieple
Jotkaj ofiarowała jej już tak wiele: ciepłe uczucia i dobrą opiekę
Teraz potrzebny ciepły kąt

[IMG]http://img829.imageshack.us/img829/6953/q3iz.jpg[/IMG]

[IMG]http://img545.imageshack.us/img545/6900/1srz.jpg[/IMG]

[IMG]http://img547.imageshack.us/img547/4678/kw42.jpg[/IMG]

[IMG]http://img580.imageshack.us/img580/8386/wi91.jpg[/IMG]

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

Moi Drodzy,
szukamy, pytamy, a tu nic. Nikt nie chce naszej Soni kochanej.
Już nie wiem co mamy robić, dobrze, że jest w miarę ciepło. Dobrze, że ma co jeść ale to nie o to chodzi!!!!

Patrzę na nią i jest mi jej żal, tak się cieszy jak człowiek do niej idzie, wyciągnie rękę, pogłaska.

Czy nie ma człowieka, który nam i jej pomoże? Czy nikt się w niej nie zakocha?

Smutne. Z każdym dniem przywiązujemy się do siebie bardziej, ufamy sobie, ale to nie tak ma być. Zmiany to nie dla niej. Potrzebny stały dom. Stały człowiek i miejsce na ziemi.
Słów mi brak i serce pęka........................................

Link to comment
Share on other sites

Czy taki tekst do ogłoszeń mógłby być? Poprawcie dziewczyny, proszę.
[B]
Owczarek niemiecki - porzucony na starość - szuka nowego człowieka[/B]

Historia Suni jest smutna a jednocześnie taka, jakich wiele. Przez wiele lat służyła swojemu człowiekowi. Wierna, jak na typowego owczarka przystało - gotowa oddać życie za swego człowieka. Kiedy starość zapukała do drzwi stała się zbędnym śmieciem, właściciel postanowił pozbyć się tego balastu i uśpić psa. Weterynarz stanowczo odmówił i Sunia trafiła do domu tymczasowego. Jest zima, psiak mieszka w budzie, a ze względu na starość przydałby się kawałek ciepłego kąta. Pomóżmy Suni znaleźć ten kawałek podłogi, by ostatnie lata swojego życia mogła spędzić w cieple i u boku człowieka, który doceni wierność i przywiązanie starutkiej owczarkowej damy.
Suczka jest zaszczepiona, miła, nieagresywna, pomimo leciwego wieku – bardzo żywiołowa, lubi chodzić na spacery. Najbardziej brakuje jej teraz stałego kontaktu z człowiekiem. Płacze, gdy musi zostać sama w kojcu. Tak niewiele potrzeba by pomóc Suni: ciepły kąt oraz łagodna dłoń, która przytuli i pogłaszcze.
Zdajemy sobie sprawę, że szanse na adopcję dla 13-letniego psa są znikome, niemniej wierzymy, że cuda się zdarzają. Czy znajdzie się wrażliwy człowiek, którego zauroczy to niesamowite, tęskne spojrzenie - porzuconego na starość psa?
Kontakt:tel. 604-115-708 lub Magda[FONT=times new roman][SIZE=3] [COLOR=#333333]509188082[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Edited by betka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna Starkiewicz']sunia jest w hotelu czy bdt?[/QUOTE]

Sunia jest w BDT

[quote name='Ayame Nishijima']Patrzę na zdjęcia i na te łapy... [B]Zakładam, ze była badana, ze nie ma tam stanu zapalnego?[/B] Może oprócz suplementów potrzebuje jakichs leków? (Mam na mysli przeciwzapalne/przeciwbólowe)[/QUOTE]

Na to pytanie musiałaby odpowiedzieć [B]jotkaj[/B]
[SIZE=3][B]Na razie zamówiłam dla Suni 2 opakowania Arthro HA z Dolfosu + 2 opakowania Dolfos Senior[/B][/SIZE]
Powinny lada moment dotrzeć do celu
W przypadku bardzo zaawansowanych zmian w stawach skuteczny jest [B]Corta Vet HA[/B]
Corta Vet HA jest weterynaryjną wersją Cortaflexu w kapsułkach. Jest dwa razy silniejszy. To najmocniejszy preparat z rodziny Cortaflex. Silnie skondensowany, zawiera największą możliwą dawkę kwasu hialuronowego. Stanowi alternatywę dla dostawowych iniekcji z kwasu hialuronowego. Jest dość drogi: około 180 zł/60 kapsułek
Można go kupić bez recepty, ale o jego podawaniu powinien raczej zdecydować wet

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

Witam.
Czytałam ogłoszenie, jest super. Dziękuje.
Przesyłka jeszcze nie dotarła, dam znać jak się u mnie pojawi.
Wet ją badał, przez pierwszy miesiąc brała [url]http://www.petshop-vetline.de/hunde/ergaenzungsfuttermittel/bewegungsapparat/nutrilabs-canicox-hd-100-kautabletten[/url], dostała je od niego.
Postarał się o nową bramkę w moim kojcu, poprzednią zniszczyła.
Teraz podrzucił mi worek karmy.
Stara się jak może ale ja nie chcę go wykorzystywać. wizyty mamy za darmo.

W razie pytań piszcie. Jak nie będę znała odpowiedzi zapytam weta.

Raz jeszcze dziękuję za Wasza pomoc, jesteście wspaniałe. Sama nie dałabym rady wszystkiego ogarnąć.

Zawsze miałam małe pieski na DT, które mieszkały z nami w domu, nie wiem czy się nie przeliczyłam ze swoimi możliwościami. Staram się jak mogę najlepiej, nie dzieje się jej krzywda, ma wszystko co jest jej potrzebne ale dom jest wskazany na cito.
Pokochaliśmy ja a,e ze względu na rezydentki cierpimy wszyscy. Nie mogę patrzeć jak zostaje w kojcu.
Kiedy zrobi się troszkę cieplej postaramy się przyzwyczajać panny do siebie. Ale na to potrzebny jest czas i więcej osób do ewentualnego pilnowania psiaków.
Kiedy próbowałam sama to atakowała, a że nie słyszy jest problem. Musi w domu być sama.

Do kontaktu podaję swój nr. tel. 604-115-708 lub Magdy [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]509188082[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Uprzejmie zawiadamiam, że Katarzyna Starkiewicz gra dla suni na mojej loterii
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250900-***-Lotto-z-Plusem-***-na-karmę-i-leczenie-staruszków-w-BDT-***-do-22-lutego/page3[/URL][/QUOTE]

Brawo [B]Kasia[/B] :klacz:
Kciuki na maksa zaciskamy :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Witam,
bardzo dziękuję za przesyłkę. Wczoraj dostałam leki dla Suni. Aż mi dech zaparło....................
Jutro mam ciężki dzień ale postaram się jak najszybciej zrobić zdjęcia tego do dostałyśmy.
Jesteście wspaniałe.

Nie wiem o co chodzi z tą loteria i z BDT, sorki ale dawno nie zaglądałam na dogo i mam duże braki.
Malutka daje nam popalić od dwóch dni, zaczęły się nocne szczekania. Kojec bardzo jej nie pasuje. Kiedy człowiek odchodzi mała dostaje "szału". Stoi pod bramką, szczeka, skacze na ogrodzenie. Rano jak widzi, że mama idzie do niej z miską zaczyna się taniec, bardzo się cieszy, nadstawia łebek do głaskania, tuli się. Szkoda, że musi być w budzie i że jest izolowana.
Codzienne spacery, mama wychodzi z nią na godzinkę, są dla niej czymś nowym. Nauczyła się już ładnie chodzić na smyczy, nie ciągnie ale jest niesamowicie silna. Szkoda, że nie można jej puścić luzem na zewnątrz. Nie usłyszałaby wołania.
Biega tylko w ogrodzie.

Pod koniec tygodnia zrobi nowe zdjęcia. Zobaczycie jaka jest piękna.

Pozdrawiam wszystkich i raz jeszcze dziękuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jotkaj']Witam,
[SIZE=3][B]bardzo dziękuję za przesyłkę. Wczoraj dostałam leki dla Suni. Aż mi dech zaparło....................
Jutro mam ciężki dzień ale postaram się jak najszybciej zrobić zdjęcia tego do dostałyśmy.[/B][/SIZE]
Jesteście wspaniałe.

Nie wiem o co chodzi z tą loteria i z BDT, sorki ale dawno nie zaglądałam na dogo i mam duże braki.
Malutka daje nam popalić od dwóch dni, zaczęły się nocne szczekania. Kojec bardzo jej nie pasuje. Kiedy człowiek odchodzi mała dostaje "szału". Stoi pod bramką, szczeka, skacze na ogrodzenie. Rano jak widzi, że mama idzie do niej z miską zaczyna się taniec, bardzo się cieszy, nadstawia łebek do głaskania, tuli się. Szkoda, że musi być w budzie i że jest izolowana.
Codzienne spacery, mama wychodzi z nią na godzinkę, są dla niej czymś nowym. Nauczyła się już ładnie chodzić na smyczy, nie ciągnie ale jest niesamowicie silna. Szkoda, że nie można jej puścić luzem na zewnątrz. Nie usłyszałaby wołania.
Biega tylko w ogrodzie.

Pod koniec tygodnia zrobi nowe zdjęcia. Zobaczycie jaka jest piękna.

Pozdrawiam wszystkich i raz jeszcze dziękuje.[/QUOTE]

Bardzo się cieszę, że leki od SKARPETY OWCZARKOWEJ dotarły :happy1:
Oby stan tych łap poprawił się choć trochę :modla:
[SIZE=3][B]Jotkaj[/B][/SIZE], nie znam leku, który wet kazał podawać Suni :roll:
Jak będziesz miała okazję, zapytaj go co sądzi o tym, aby podawać jej Corta Vet HA

BDT to jest bezpłatny dom tymczasowy, czyli ni mniej ni więcej taki jakTwój :razz:
BDT jest mało i są hołubione jak największy skarb :)
Loteria to rodzaj akcji charytatywnej, która została w tym wypadku tak pomyślana, że zwycięzca będzie mógł przekazać całą wygraną dla dowolnego psiaka, który właśnie przebywa w takim BDT
Jeśli wygra Katarzyna Starkiewicz, to pieniążki przekaże właśnie na potrzeby Suni :)

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...