Jump to content
Dogomania

Aza, podhalan z bezwładną łapką.. MA SWÓJ DOM I SWOJĄ RODZINĘ


paros

Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paros']Camara :buzi: :buzi: ale jestem szczęśliwa :multi: :multi: Aza nie tylko mnie spędzała sen z powiek. A czy domek odezwie się na wątku?? :roll:

To może info o transporcie trzeba dać na wątek tranportowy i skąd transportu do Szczecina szukamy to umieszczę w tytule :roll:[/quote]


Tak jak pisałam - Pani Aleksandra (jej nr jest w pierwszym poscie) dostała już telefon do Anny. Myślę, że rozmowa będzie z wynikiem pozytywnym - bo Anna to dobra kobieta jest :evil_lol:
Nie sądzę, żeby nowy dom Azy odezwał się tu na Dogo, ale na pewno będą wieści na serwisie OP, bo Anna to nasza forumowa koleżanka :p
[SIZE=1]Anno :loveu: i tmisz - :buzi: bo i ty miałeś swój udział w tej decyzji ;)[/SIZE]

[COLOR=Red][B]I bardzo proszę wszystkich o pomoc w organizacji transportu !!!

trasa [COLOR=Blue]Piotrków Trybunalski (ew. Łódź) - Szczecin.[/COLOR]
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halbina']Pomyślcie o zwrocie kosztów za benzynę może... :roll:
Kiedy potrzebowałam transportu dla Inki, pomogła mi Beata Michałowicz... nr gg: 10049169, ale nie wiem, czy ta trasa wchodzi w grę...[/quote]


Niestety nie mam GG (siła wyższa i nie do przeskoczenia)
Jeżeli ktoś mógłby taką rozmowę przeprowadzić, będę wdzięczna.

Jeżeli wchodziłby zwrot za paliwo - [B]czy mogę prosic o ew. deklaracje?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Camara']Niestety nie mam GG (siła wyższa i nie do przeskoczenia)
Jeżeli ktoś mógłby taką rozmowę przeprowadzić, będę wdzięczna.

Jeżeli wchodziłby zwrot za paliwo - [B]czy mogę prosic o ew. deklaracje?[/B][/QUOTE]

Niestety i ja nie mam gg :shake: mam skype :roll:
[B]Może ktoś mógłby pomóc!!! [/B]:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Dostałam prv w sprawie transportu, ale niestety nie dam rady dowieźć suni do Szczecina...kurcze a może ewentualkny doemk mógłby przyjechać choć trochę drogi po sunię. Czy ktoś rozmawiał z nim na ten temat??? Może pociągiem??? Cholera nie mam pomysłów:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moriaaa']Dostałam prv w sprawie transportu, ale niestety nie dam rady dowieźć suni do Szczecina...kurcze a może ewentualkny doemk mógłby przyjechać choć trochę drogi po sunię. Czy ktoś rozmawiał z nim na ten temat??? Może pociągiem??? Cholera nie mam pomysłów:([/quote]

właśnie w tym rzecz, że nie może :cool1:
ale oferuje sporą sumkę za zwrot paliwa.
(jakby coś brakło, to dołoże)
a przede wszystkim oferuje wspaniałe warunki dla kalekiej Azy.

Pociągiem... no nie wiem... Aza sama nie pojedzie. I to długa droga i duży pies :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Aza pewnie jeszcze pociągu z bliska nie widziała, pewnie byłaby przerażona hałasem i tłumem. No i jak ona by wsiadała i wysiadała z tą kaleką łapką? Ja jeździłam pociągami na wystawy z seterami i wiem, jak czasem trudno było je "załadować". A podhalan to przecież wiekszy i silniejszy pies, i do tego suka nie jest całkiem sprawna :shake: Wydaje mi się, że tylko autko wchodzi w grę.
Ja mogę się dołożyć do paliwa, ale nie mogę dużo :oops: 50 zł tylko :oops: :oops: :oops:

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałam z Beatą na gg (10049169), transport możliwy, ale trasa bardzo daleka wychodzi, bo: Lipniki- Piotrków Trybun -Szczecin - Lipniki (to są opolskie Lipniki), 1212 km, czyli koszt wyniósłby 485 złoty...
termin do ustalenia z TZ Beaty...
cóż... szukajcie może kogoś bliżej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']Faktycznie to kawał drogi :cool3: kilka osób deklarowało pomoc w transporcie, to ile moglibyśmy zebrać?? :roll:[/quote]

paros -
Anna (nowy dom Azy) deklaruje 200, plamka 50, Isiak 50, ja 100
myślę, że to powinno starczyć na paliwo na trasie Piotrków-Szczecin-Piotrków.
Potrzebny chętny z autem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...