Jump to content
Dogomania

Ratujmy świnki morskie, ok. W-wy!


Elurin

Recommended Posts

Fallen - szkoda maluszka...[']
Cały czas wyciągamy świneczki z labo, w sobotę ma być 5-6 samczyków, jadą do Seledynka do DT.
Neigh - to gdzie w końcu idą ci chłopcy, których masz na tymczasie??? Już mi się miesza... 2 do jednego domku, skąd? I 1 do Poznania?
Marzenko - dzięki za wieści o malcu. Jeszcze zdjęcia...;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Elurinie, chyba musisz zacząć zapisywwać.......:cool3:

Dwa prosiaki poszły juz do domu, który sama wynalazłam. Poszły dwa razem, do mojej kolezanki - umowę rzecz jasna mam:-).

Został jeden - nie wziął go Marchewa, nie wzięła go Kajolka ( adopcja wstrzymana na tydzień)
Mógł go wziać Sopelek ( z Krakowa ) ale też się ostatnio nie pojawia.

Więc na razie sobie jest nadal bezdomny.

Do tego bezdomne są dwie samiczki ( tylko czekamy na wyniki badań ), do środy będzie wiadomo czy mogą iść do nowych domów i kiedy. Wtedy je światu zaprezentuję. Wszystko już jasne?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='seledynek']Neigh, a Ty nie chciałaś dwóch samczyków z tej 6 co teraz będzie? Bo tak mi się coś wydawało...[/quote]


Oj ludzie............

Ja chciałam Ci oddać na tymczas dwóch chłopaków, którzy pozostawali niezagospodarowani.......

Tak to my się w życiu nie dogadamy!:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pucka69']ja wszystko jeszcze na razie obejmuję rozumem :)

ps. a przynajmniej - tak mi sie wydaje[/quote]

Ha? To wyłóż ładnie i przystępnie ile mam świnek i które gdzie poszły, a reszta gdzie idzie........bo Państwo nie rozumieją hihihihihihi:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ach no to ok, już wszystko jasne. Wszystkie świnki teraz będą szły do mnie :)

Dzisiaj już nawet kupiłam im kilka rzeczy ^^ Jedne poidełko już miałam, ale potrzebowałam jeszcze jedno do drugiej klatki, więc kupiłam te co polecałyście Sippy (nie z kuleczką tylko z innym mechanizmem). Do tego granulat Vitakraftu Best for Kids. Nasze ryjki uwielbiają go wcinać, więc mam nadzieję, że i nowym chłopcom posmakuje :) Do tego kolby Versele Laga pomarańczowe, Zuzali marchewkę i pietruszkę. Teraz tylko zostały do kupienia: żwirek, sianko, ziółka i świeże warzywa :)

Na razie zrobię im domek z kartoników, a potem zobaczymy co się zmieści w tych klatkach.

Link to comment
Share on other sites

A ja wam zademonstruje mojego Muciorka, który w tym tygodniu-mam nadzieje pozna nowego kolegę :)

[IMG]http://images31.fotosik.pl/12/0ea48c1361494944med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images32.fotosik.pl/12/3c2ba56cf1c53ac7med.jpg[/IMG]

W kraku mogę być np w piątek, tak żżeby nie opuszczać szkoły, a wróciłabym pociągiem, bo to mniejszy stres dla świniaka niz pks czy bus naladowany studentami. Dla Świniaka mogę jechać dłużej ;)

Link to comment
Share on other sites

a mamy transport do Krakowa?

[B]Neigh - ma:[/B]
[B]* chłopczyka z labo - który jest bezdomny[/B]
[B]* swinke Kubule,długowłosą, która ma zajady[/B]
[B]* świnkę Pumę, którą kocha[/B]
[B]* świnkę Gryzie, którą kocha jej córka, i która na USG jedzie[/B]
[B]* świnkę jeszcze jedną, która z Gryzią była przywieziona[/B]

ps. wszystko dobrze pamiętam?

Link to comment
Share on other sites

ja narazie świniaka nie mogę-najbliżej w przyszłą sobote.z powodu niezależnego ode mnie.
pies na 99% będzie operowany,i przy okazji chcą mu załatwić jajo(jedno mu nie zeszło,a ma już ponad rok):-(.do tego w tym tyg mam zawalenia testów i kartkówek,a że klasa 3 gim jestem,musze się starać.
więc jeśli ktoś na prośka będzie chętny,i będzie mógł odebrać wcześniej niż ja-oddawajcie :oops:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich!
Mam prosbe, czy moglby mi ktos przyblizyc zasady adopcji tych prosiaczkow z laboratorium? Tzn czy jest to wogole aktualne, czy są zdrowe, czy można je obejrzec (czy są jakies ich fotki),jak wyglada sprawa z odbiorem i jak wyglada strona finansowa, acha i jeszcze jedno czy wszystkie sa gladkowlose? Gdzies mi przed oczami blysnelo ze takie sa w laboratoriach, czy tutaj tez? Pytam gdyz mialam dotychczas 2 dlugowlosych kawalerow i chetnie znow takim bym sie zaopiekowala.
Z gory dziekuje i pozdrawiam, Agnieszka!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sopelek']No ktośmówił, że jedzie do krakowa, ktoś, że możęświnke do weekendu przetrzymać. ALe jesłi nie da rady do weekendu moge byćw czwartek w Kraku;)[/quote]

[COLOR=Red]JA PRZETRZYMAM SWINKE DO WEEKENDU [/COLOR], nie ma z tym problemu, czyli jesli dobrze rozumiem mam sie umówić z zasadzkas , co do swinki, a puzniej z sopelkiem ? tak?
a co z umową adopcyjną itd?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karena']
Ludzie [COLOR=Red]PILNE[/COLOR] ogłoszenie z cavia.pl [COLOR=Red][B]GORZÓW WIELKOPOLSKI[/B][/COLOR]:
[/quote]

Elmuś z Gorzowa Wlkp. miał być już dzisiaj u mnie. Ale niestety nie udało się z transportem. Karena - widzę, że na Cavii jesteś w kontakcie z Niką, więc wiesz...:placz:
Jakby ktoś coś wiedział o możliwości przewozu na trasie Gorzów Wlkp.-Poznań, proszę o znak :lol:.
Pozdr., Kulka z samotnym Zawiszą

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] czy ten tajemniczy "ktoś" kto jedzie z W-wy do krakowa w czwartek mógłby się ujawnić[/QUOTE]
Pucka to zasadzkas pisała ze jedzie 25 pazdiernika, wieczorem ma byc w Krakowie , ja chyba mam jeszcze jej nr tel chyba , to w najgorszym wypadku bede dzwobnić

SOPELEK prosze podaj mi na priva albo gg Twój nr tel, albo jakis kontakt do Ciebie poza forum

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayia']a ja bym chciala tylko zobaczyc jak one wygladaja i wymiary jakie ty robisz :evil_lol:
bo chce jutro uszyc hamaczki dla swoich ale nie mam pojecia jakie najlepiej zrobic...

a Mamutek musi znow czekac... nie ma osoby ktora jedzie do poznania i wziela by swiniaka :placz::placz::placz: a moj dziDzi siedzi w duzej klatce i nie wie co robic sam :placz::placz::placz:[/quote]

Ha ha ,a Mamutek nauczył się "drzeć twarz" jak nie ma jedzonka.
Normalnie mnie facet dziś wystraszył-głodomór jeden :p

Link to comment
Share on other sites

Gościu od transportu się ujawnia: wstępnie jadę ciapągiem we czwartek o 17.05 i o 19.50, wstępnie ponieważ jeszcze nie mam biletu i mam nadzieję, że dostanę miejscówę z ulgą. Mam jutro gorący dzień, ale wieczorem późno juz muszę wszystko poogarniać.
Czy możesz świniaka odebrać najpóźniej o 9.00? Bo ja mam szkolenie i nie bardzo mogę wychodzić w trakcie, o ile świnię przez noc mogę przechować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zasadzkas']Gościu od transportu się ujawnia: wstępnie jadę ciapągiem we czwartek o 17.05 i o 19.50, wstępnie ponieważ jeszcze nie mam biletu i mam nadzieję, że dostanę miejscówę z ulgą. Mam jutro gorący dzień, ale wieczorem późno juz muszę wszystko poogarniać.
Czy możesz świniaka odebrać najpóźniej o 9.00? Bo ja mam szkolenie i nie bardzo mogę wychodzić w trakcie, o ile świnię przez noc mogę przechować.[/quote]

a np wieczorem mogłabym ją przejąć w czwartek ? jesli nie , to moge w pt rano

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zasadzkas']Oczywiście, wieczorem możesz przejąć, najlepiej na dworcu pkp, co?[/quote]
tak , mi tez tak najlepiej pasuje :razz: ,

na wszelki wypadek to jest mój nr tel 889 628 346

jak bedziesz wiedzieć juz którym pociągiem bedziesz jechacć to daj znać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...