Jump to content
Dogomania

Ratujmy świnki morskie, ok. W-wy!


Elurin

Recommended Posts

[quote name='Elurin']To tak - Kapuszek - spotkanie jutro ok. 18-tej, dam ci na priv tel. do mnie, ja mieszkam blisko Dw. Centralnego. Jak będziesz w Centrum, zadzwoń, to się umówimy dokładnie.
Pucka - to Wy dzielni jesteście. I jeszcze ten ew. tymczas...:modla:[/quote]
odpisałam :) tylko czy mam obie zabrac??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lukrecjusz i As są już w drodze do domu:multi: i troszke mi smutno:bigcry:,słodziaki z nich sraaaaszne.


Bounty dla przypomnienia;) : bierzesz Asa przemywasz (dość obficie- tylko go nie utop;) ;) ) mu oczko tym płynem co Ci dałam i wycierasz ropke gazikiem, i dajesz chłopakowi spokuj na godzine, puźniej delikatnie otwierasz mo oczklo wkraplasz jedną krople antybiotyku i delikatnie masujesz (tak jak pokazywałam). Antybiotyk bierze od środy wieczór, i ma brać dwa tygodnie, (nawet jak niby bedzie juz zdrowe to kuracje trzeba skończyć).
Pisze to bo mogłam coś przekręcic jak Ci mówiłam (niestey zdazają mi się takie wpadki) i wole napisać, bo bede pewna ,że wszystko tak jak trzeba przekazałam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pucka69'][quote name='pucka69']1. ksiegarnie sa w :
częstochowie, krakowie ( Bracka 3, Grodzka 50 - Centrum Taniej Ksiazki), wrocławiu i warszawie quote]
te księgarnie. jak to rozłożony? góra i dół osobno ?[/quote]
no, chodziło mi czy mam właśnie zmniejszyćjego objętość, czy nie trzeba, a z tym pytaniem o ksiegarnie to mi chodziło czy na Grdzka czy na Bracką? Czy to wszystko jedno do której;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Domki oczekujące:
[/B][COLOR=sandybrown][B]AnQ - Balbinka[/B]
[B]Kapuszek, Czoko123 - dzieci Balbinki
[/B][/COLOR]
[COLOR=black][B]W domkach:[/B][/COLOR]
[B][COLOR=magenta]Insomnia - Mumin[/COLOR][/B]
[B][COLOR=magenta]2 domki w Baniosze - Muminek i Włóczykij[/COLOR][/B]
[COLOR=magenta][B][B]Kitka20 - Paszczak, Ryjek[/B]
[B]BoUnTy - Lukrecjusz, As[/B][/B][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][COLOR=#ff0000][B]
[B]DS:[/B][/B][/COLOR]
[B]bona_46 WARSZAWA - 2 samiczki[/B][/COLOR]
[B][COLOR=red]Invictus hilaritas LUBIN (60 km od wroclawia) - 2 samiczki[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Kapuszek WARSZAWA - 1-2 samiczki[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]Ania z Bytomia - 1 świnka (lepiej samiczka)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]OlimpiaK WARSZAWA- 2 świnki[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]Aniuś WARSZAWA-1-2 po wakacjach[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]Nev! z nowego świnkowego forum - 1 samiczka[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]Razem: 9-11 świń (4-5 dowolnych i 6-7 dziewczyn)[/COLOR][/B]

[B][COLOR=black]DT:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Elurin - do 5[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Apsa - do 5 (na razie urlop od DT)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Pucka69 - 2?[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]xxxx52 - do 5[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Razem - do 17[/COLOR][/B]

[B][COLOR=black]Niepewne:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]Palatina - 2? do DT[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]zuziaM - 1-2? - mało prawdopodobne[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]znajoma Bounty - 1?[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Isiak - 1-2?[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]osoba z forum rękodzieła - 1-2?[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Razem: 6 do 9[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Witam :)
Przed chwilką dojechałam szcześcliwie do domu z Asem i Lukrecjuszem xD Niestety nie mam siły dzisiaj pisac, bo jestem padnieta - od 3 na nogach, jeszcze te przygody z biletem, a i jeszcze jutro reprymenda od taty, dlaczego 'ciamajda' zapomniała biletu i musiałą płacić ponad 70 zł za nowy w pociągu... Poza tym Wawel, rynek, Kazimierz - za dużo jak na osobę nie 'sportującą' się xD Dzisiaj Asowi odpuszcze, bo sa strasznie przerażone, dla nich to też był cięzki dzień, ale jutro już porządnie biore go w obroty, do końca wakacji mają być zdrowiuteńkie :) Dałam im teraz ziele krawanika, sinako, i troszkę babki lancetowatej oraz pokarm i jabuszkoo, wystrczy?

Link to comment
Share on other sites

Ale zakropliłaś mu po droze, ja mu już przemyłam, więc myślę, ze gentamycin mozna sobie raz podaroać, szczególnie, ze nie wiadomo dokądnie jak go stosowac, ja w przypadku królika miałam zakraplac oczka 2 razy dziennie, ale nie miał nic do przemywania, wiec moze ze świnką też tak? A on miał u ciebie cały czas oczko przymkniete?

Link to comment
Share on other sites

G.obowiązkowo[B] trzy razy[/B] dziennie,[B]nie wiadomo jest tylko z tą wodą[/B] a nie z lekiem, czy raz dziennie czy trzy razy,prosze zakrop mu tą jedną kropelke, nic mu się od tego złego nie stanie, a antybiotyk należy podawać wg wskazań lekarza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Teraz przed zakropleniem miał otwarte na całości :) No dobra to za godzinkę mu zaaplikujęG. - to pospane xD[/quote]
to super, bo to znaczy ,że antybiotyk zaczyna działać, pani wet właśnie mówiła że po około trzech dniach podawania powinno być jakąś poprawe być widać:multi:

a tak wogóle to jak weszłam do gabinetu wet ze świnką to pani wetka z radości podskoczył prawie w góre i stała się fanką Asa;)

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ nie mogę mieć żywych świnek, użaliło mi się i wyhaftowałam breloczek. Czy to jest podobne do świnki? [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=5718ddd353c13c7e][IMG]http://images26.fotosik.pl/26/5718ddd353c13c7em.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...