Jump to content
Dogomania

Dexter - owca w czarnym psim futrze ^^


Baski_Kropka

Recommended Posts

[quote name='Baski_Kropka']No taaaaaak, ale rozmawiałyśmy też o tym, że drugi pies musi być stabilny i właśnie z dobrą socjalką co by Dex nie małpował złych zachowań :P

Cekin Cię odrzucił a Dex popatrz jaki cudowny onkowaty pracuś <3

OoO Zmierzchnica! Dorplant ma nawet holenderskiego owczara <3 Chyba ich pomęczę trochę, bo czytałam swojego czasu opis rasy predyspozycje charakter i całkiem mi odpowiadają jeśli chodzi o temperament i w ogóle :)[/QUOTE]

Właśnie urok brania kolejnego psa, trzeba bardzo patrzeć na charakter i dlatego adopcje robią się dużo trudniejsze ;)
Fakt, Dexior to zupełne przeciwieństwo tej poczwarnej mendy i naprawdę go uwielbiam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Holendry też mnie trochę zainteresowały, belgi również. No ale ja nie szukam psa, może za 4 lata sobie jakiegoś sprawię, ale pewnie nie porwę się na tak wymagającego psa i wezmę zwykłego kundla ze schronu :eviltong:

Jak pogoda się ogarnia, to zbieram psa na pociąg i przyjedziemy do Tychów :eviltong:[/QUOTE]

Ooo kochanaaaaa my będziemy (tak jak pisałam) w Tychach od piątku aż do środy :D Więc ja bardzo zapraszam! Nawet możemy sobie grubszą wyprawe urządzić na Papry, a potem na działeczke na grilla do mnie ^^
Gdyby ktoś jeszcze miał ochotę to wiecie.... :evil_lol:

Mikulińska... dajcie wy mi po prostu na resocjalizacje poczwara, ostrzegam tylko, że nie wiem potem czy oddam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Będę titać prądem i młotkiem w łeb :D
Atak na poważnie, to Dex jest smaczkowo / konsekwentnie uczony. Tj są zasady których nie łamiemy, konsekwentnie wymagamy lub reagujemy na dane zachowania i jets całkiem fajnie. A na prawdę był rozwydrzony i dziki z początku :P

A btw... jak się już Mikowe pochwaliło to i ja.
Zrobiliśmy napad na świnkę skarbonkę i zamówione ma Dexio szelki norwegi, obrożę i smycz :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baski_Kropka']Ooo kochanaaaaa my będziemy (tak jak pisałam) w Tychach od piątku aż do środy :D Więc ja bardzo zapraszam! Nawet możemy sobie grubszą wyprawe urządzić na Papry, a potem na działeczke na grilla do mnie ^^
[B]Gdyby ktoś jeszcze miał ochotę to wiecie.... :evil_lol:[/B]

Mikulińska... dajcie wy mi po prostu na resocjalizacje poczwara, ostrzegam tylko, że nie wiem potem czy oddam :diabloti:[/QUOTE]

Ja wpadnę :lol:

Link to comment
Share on other sites

Uwielbiam różowy kolor tzn, taki po domu, czy na spacery w pola/lasy. Do miasta w różu to bym się nie wybrała :lol:

Jak tylko zestaw przyjedzie to obfoć Dexa w nowinkach, ahh jestem mega ciekawa ;)


[quote name='Ty$ka']Dorplantowe psy są najlepsze! Obserwuję ich od 2(?) lat i jakbym chciała ONa, to tylko od nich ;). Kocham ich pracę i ich szajbusy ;).[/QUOTE]

zgadzam sie :) w realu poznałam 2, a w internetowo to więcej ;)
faktycznie są super te psy, zwłaszcza, ze mają teraz użytki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']Uwielbiam różowy kolor tzn, taki po domu, czy na spacery w pola/lasy. Do miasta w różu to bym się nie wybrała :lol:

Jak tylko zestaw przyjedzie to obfoć Dexa w nowinkach, ahh jestem mega ciekawa ;)
zgadzam sie :) w realu poznałam 2, a w internetowo to więcej ;)
faktycznie są super te psy, zwłaszcza, ze mają teraz użytki :loveu:[/QUOTE]
Obfoce zaraz z każdej strony <3
Mnie to się marzy użytkowa czarnuszka, ale jak zobaczyłam i poczytałam o tych holendrach... noo temperamentem odpowiadający mi pies :)
[quote name='Ty$ka']Już wyobrażam sobie mojego mocno śliniącego się w drodze pieska na śląsk :mdleje:[/QUOTE]
Mój w samochodzie żygał i się slini.. żygał.. boo przepisał nam wet na podróże Metoclopramid czy jakoś tak i działa fajnie :)

[quote name='marta1624']No bardzo daleko nie jest ;) Ty$ka ty jesteś jedna, przyjedź do nas ;)[/QUOTE]
Przyyyyjedź przyjedź :D
[quote name='Ty$ka']Wy na Roztocze przyjeżdżacie, tu najlepiej :D[/QUOTE]
OOo nie Tyskie Paprocany są zarąbiste :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baski_Kropka']Powiem Wam jak to u nas na chwilę obecną wygląda... Najpierw wymiana auta na kombi. Przez wakacje muszę zrobić prawko i pomyśleć o jakimś małym piździku dla siebie. Musimy wynająć większe mieszkanie i wtedy dopiero będziemy myśleć o drugim psie :)
To wszystko jak już pisałam na przestrzeni roku może się pozmieniać :P
Wiecie najpierw muszę być mobilna z dwoma psami, bo pociągiem z dwoma bydlakami nie pojadę :P

Co do użytków to pokochałam szczerze, ale lubie też maliniaki, z tym, że ona juz są nieco mniej stabilne i trudniejsze....:|[/QUOTE]

Aj tam, pojechałabyś z dwoma - duża, materiałowa, rozkładana klatka do przedziału bagażowego, psy do środka i heja ;) Ale fakt, że przy większej ilości psów auto to ogromna wygoda. Coś wiem, bo prawka mimo 3 prób nie zdałam i jestem zdana na pociągi albo łaskę TZa/brata :roll::evil_lol:

Ja znam dwa tak walnięte belgi, że mi OB przeszły na wieki wieków... Wiem, że dwa osobniki nie przesądzają o rasie, ale mimo to, straciłam do nich serce ;) Za to zakochałam się w użytkowych ONach, mimo że w życiu bym nie pomyślała, że mi się użytek spodoba :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zmierzchnica']Aj tam, pojechałabyś z dwoma - duża, materiałowa, rozkładana klatka do przedziału bagażowego, psy do środka i heja ;) Ale fakt, że przy większej ilości psów auto to ogromna wygoda. Coś wiem, bo prawka mimo 3 prób nie zdałam i jestem zdana na pociągi albo łaskę TZa/brata :roll::evil_lol:

Ja znam dwa tak walnięte belgi, że mi OB przeszły na wieki wieków... Wiem, że dwa osobniki nie przesądzają o rasie, ale mimo to, straciłam do nich serce ;) Za to zakochałam się w użytkowych ONach, mimo że w życiu bym nie pomyślała, że mi się użytek spodoba :loveu:[/QUOTE]
Rozwiń myśl, co kryje się pod określeniem walnięte belgi? :D

[quote name='marta1624']Hejka z ranka Baski ;)[/QUOTE]
Czeeeeeść, właśnie wstałam i jeszcze leże w łóżku.
Ale muszę wstać bo kaganiec jest już w UP Czestochowa i... muszę wypłacić kasę w bankomacie :P

Link to comment
Share on other sites

Noo i kaganiec dotarło i jest do wymiany :( Na długość idealny ale na wysokość okazało się, że za mały i na szerokość nieco mógł by być szerszy ale to akurat samemu można poprawić :P
Więc wymieniam na taki, też z chopo :P
W sumie nawet mi kształtem ten sport bardziej odpowiada. Dex jednak ma torpedę w dupie, więc musi być maksymalnie komfortowy :)
[URL]http://ipo-sklep.pl/p1246,kaganiec-owczarek-niemiecki-sport-suka-kod-ch-561.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Powiem Wam, że mój zajebisty różowy zestaw spacerowy jest zajebisty :P Brzydko to napisałam wiem... ale jak patrze na ten kolor w ten paskudy dzień to aż mi się lepiej robi :D A jak się wyróżniam wśród tego buro nijakiego ludu :P

[IMG]http://sexybagsnshoes.com/wp-content/uploads/2014/01/keep-calm-and-love-the-color-pink.png[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...