Jump to content
Dogomania

Moli Photo gallery


NightQueen

Recommended Posts

  • Replies 8.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bewarka']Tata mnie wywali, ale co tam :loveu: dopłacać nie musisz, ale transport organizuj :D[/QUOTE]

tylko odbiór osobisty, bo gdybym ją zapakowała pocztą, to pewnie zjadłaby klatkę :diabloti:

[quote name='vege*']na prawdę to diabeł nie pies patrząc na zdjęcia :evil_lol:[/QUOTE]

no wiesz :shake: ona dziś była naprawdę grzeczna jak na nią :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucky.']genialny maluch.
moli chyba nie bardzo szczęśliwa ... :evil_lol:[/QUOTE]

Moli nie lubi szczeniaków, ruchliwych psów, psów które są nachalne, psów które mimo znaków ostrzegawczych nie odpuszczają, czyli wszystko to czym jest Dora :diabloti:


Serio dziś jestem dumna z młodej, paskudziła wyjątkowo mało jak na nią, zjadła zaledwie okulary, półżywą mysz, wiaderko, przegryzła 2 piłki, potargała skarpetkę i popruła mi pasek od aparatu ale to naprawdę mało jak na nią :diabloti::evil_lol: resztę dnia była fajna, kontaktowa. Potrafi już siadać na komendę i w powiedzmy że potrafi też leżeć, niestety ma problemy ze skupianiem się na czymkolwiek dłużej niż 15 sekund :evil_lol: ale za to zapowiada się że będzie fajnym sportowym psem, bo jest nakręcona na takie zabawy, a najlepiej co jej wychodzi to aportowanie - przynosi piłkę za każdym razem :loveu: ale ogólnie jest straszna :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

dogadują się kiepsko i to bardzo :diabloti:
Moli szczeniąt nienawidzi, więc nienawidzi Dory, jak ją widzi ma już dosyć, a Dora jest nachalna i bardzo towarzyska, także ich socjalizacja przebiega bardzo ciężko, wręcz sobie nie wyobrażam że posiedzą na łóżku razem kiedykolwiek

Link to comment
Share on other sites

Czyli taj jak mój Odie:p Nie znosi szczeniaków:roll: Kiedyś mialam przez 2 dni półroczną suczkę w typie westa. To był koszmar i dla Odinka bo mała za nim łaziła i zaczepiała go swoimi wielkimi łapskami i dla Bajki bo ją gryzł i dla mnie bo musiałam patrzeć jak mój pies jest ciągle smutny:roll:. Przez te 2 dni tylko z Bajką się bawiłam bo on wolał siedzieć wysoko na kanapie bo ona do teraz skakać nie umie. Kiedy ciotka po nią wróciła miałam już wszystkiego serdecznie dość:lol: Ale on czuję szczególną niechęć do bajki przez głupiego kuzyna który podstawiał mu ją pod nos jak była całkiem mała... Z 2 strony jak obaczy yorkowego szczeniaczka to MUSI do niego podejść bo by UMARŁ:lol: czyli 2 yorka chyba mogłe do domu sprowadzić bez większych protestów. Tylko na yorki tak reaguje, nie wiem z ką mu się to wzięło;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Rinuś']a co się stało?[/QUOTE]

a o którego pytasz? :diabloti:


Moli się mega rozwydrzyła, a raczej sąsiadka ją rozwydrzyła :angryy: ujada non stop !
Dora jest w paskudnym wieku, wbija zęby we wszystko, co mnie też mega wkurza, co gorsze mam z nią mieszkać przez cały długi tydzień, bo siostra jedzie na wczasy - zabije ją, normalnie ją zabije :evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']ciekawa propozycja :diabloti:


sposób na ćwiczenie skupienia z 4 miesięcznym szczeniakiem? bo nie wytrzymuje 5 sekund w pozycji siad czy leżeć (tak - to potrafi zrobić), a wszystkie moje dotychczasowe skuteczne pomysły się skończyły :-o[/QUOTE]
Skoro nie wytrzymuje w jednym miejscu 5s to przywiąż do kaloryfera :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Hejo!:razz:
Kochany maluszek u Ciebie zagościł, Moli pewnie niezadowolona.:shake:
Tiga to już w ogóle cudo, jakoś mnie ostatnio wzięło na bullowate.. Viki pewnie nie miała by nic przeciwko:diabloti:
Nie żeby coś ale dawno Cie u nas nie było..:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skibka']Hejo!:razz:
Kochany maluszek u Ciebie zagościł, Moli pewnie niezadowolona.:shake:
Tiga to już w ogóle cudo, jakoś mnie ostatnio wzięło na bullowate.. Viki pewnie nie miała by nic przeciwko:diabloti:
Nie żeby coś ale dawno Cie u nas nie było..:mad:[/QUOTE]

Hej
Tiga jest fajna taka niezgrabna i duża w porównaniu do Dory i Moli :evil_lol:

Ja od jakiegoś czasu w ogóle po galeriach nie chodzę, swoją też zaniedbuje (widać po częstotliwości pisania postów), jakoś mi się normalnie nie chce, po za tym czasu brak na to

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...