Jump to content
Dogomania

Moli Photo gallery


NightQueen

Recommended Posts

  • Replies 8.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BBeta'][URL]http://i1087.photobucket.com/albums/j473/88NightQueen/DSC_3462_zps08726614.jpg[/URL]

Uważaj, żeby sobie zębów tym łańcuchem nie wybiła :eviltong: :diabloti:[/QUOTE]


co najwyżej wpląta jej się łapa :diabloti:

łańcuch od rowera musi być :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[CENTER]nikt nie odwiedza galerii? się nie dziwie - sama tu nie zaglądam :diabloti:



Moli i Oskar

[IMG]http://i1087.photobucket.com/albums/j473/88NightQueen/Sanstitre2_zps52fc7781.jpg[/IMG]

zbolałe miny :diabloti:

[IMG]http://i1087.photobucket.com/albums/j473/88NightQueen/Sanstitre4_zpsc29b6b5d.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skibka']Cześć kobietko!
Nie było mnie tu ho, ho!! chyba z 2lata będzie:evil_lol:
[URL]http://i1087.photobucket.com/albums/j473/88NightQueen/Sanstitre4_zpsc29b6b5d.jpg[/URL] Te drugie stworzonko też Twoje?:cool3:[/QUOTE]

Hej
Faktycznie zdradziłaś dogo :mad: nie ładnie

[quote name='zaba14']Zbolałe miny bo pewnie sie po nich wydzierałaś :P[/QUOTE]

ależ skąd :diabloti: smakołyk trzymałam i dać nie chciałam :eviltong:

[quote name='Iza.']A kto to Oskar ? :P[/QUOTE]

[quote name='Rinuś']to samo chciałam się zapytać :p[/QUOTE]

Oskar to Jack russell terier :diabloti:




Ja mam jakiś masakryczny miesiąc :shake: mam zamieszanie w pracy, problem ze szkołą który nie wiem czy w ogóle uda mi się rozwiązać, problemy z Tz'em :shake: dwa tygodnie temu moja ciocia miała zawał, leżała w śpiączce, we wtorek ją pochowaliśmy :-( dziś moja mama trafiła do szpitala, ma stan przedzawałowy, mam dość... jak się sypie to wszystko na raz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Ojej to faktycznie niedobrze... Zdrowia twojej mamie życzę :calus:[/QUOTE]

dziękuje, przyda jej się zdrowie na pewno



Ja już jestem tak tym wszystkim zmęczona że sama wyląduje w psychiatryku za niedługo chyba :razz: a tu jeszcze święta czyli coś czego nie znoszę, bo nigdy mi się one dobrze nie kojarzyły i mam kolejne powody by dołączyć je do długiej już listy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']
Ja już jestem tak tym wszystkim zmęczona że sama wyląduje w psychiatryku za niedługo chyba :razz: a tu jeszcze święta czyli coś czego nie znoszę, bo nigdy mi się one dobrze nie kojarzyły i mam kolejne powody by dołączyć je do długiej już listy[/QUOTE]

no ja świąt nie znoszę :shake: zdrowia życzymy mamusi!

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za wsparcie, życzenia ze zdrowiem jej się przydadzą i to bardzo. Mam nadzieje że wszystko w końcu dojdzie do normy i zła passa się skończy.




Oskar to nie mój pies, przychodzi co jakiś czas na strzyżenie a raczej golenie, bo sypie się z niego włos okrutnie (widać na zdjęciach) i właściciele nie dają sobie z nim rady, więc co jakiś czas golimy go bo to zmniejsza wypadanie włosa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Problemów końca nie ma :shake:

W sobotę coś się stało Moli, zaczęła kuleć, w ogóle nie stawała na łapie, myślałam że musiała przy skoku czy chodzeniu nogę źle postawić więc czekałam, od niedzieli do dziś kuleje, zrobi kilka kroków i podnosi nogę do góry, trzyma ją luźno i na niej nie staje w ogóle :roll: Byłam z nią przed chwilką u weterynarza, posprawdzał i póki co sam nie wie co to jest, mówi że wydaje mu się, aczkolwiek pewny nie jest że ma luźne kolano, dostała zastrzyki, w sumie to nie wiem co to jest - tolfedyna, betamol(y?), linko-spectin i vitamin AD3E, do piątku mam ją obserwować, jak się nie poprawi to będzie miała robione RTG :roll:
Dwa lata temu miała zabieg rekonstrukcji rzepki ale w drugiej nodze - prawej, teraz znów lewa noga. Ja przez nią kiedyś oszaleję, przez te jej rewelacje zdrowotne :shake:

Pojechałam do weta z mamą i pierwszy i ostatni raz ją zabrałam ze sobą :mad: bo poopowiadała panu jaka to ja nie jestem zła bo psa dokarmiać nie pozwalam :diabloti: co gorsze pan weterynarz powiedział że Moli wcale nie jest za gruba, tzn. mogła by schudnąć ale to co na dogo wszyscy oceniają na tłuszcz jest faktycznie zbitą tkanką mięśniową :diabloti: pod luźną skórą tłuszczu nie ma i co prawda ja o tym wiedziałam, ale moja mama nie musiał, teraz mi zacznie dokarmiać psa ze zdwojoną siłą :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...