Jump to content
Dogomania

Moli Photo gallery


NightQueen

Recommended Posts

  • Replies 8.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sweet'][B]Ja mam już wszystko dawno poukładane[/B]:diabloti: Może nie tak jak powinno ale jest:evil_lol:
Szukaj szukaj:D szukaj pod Pretty Little Liars :diabloti:[/QUOTE]

mam pewne wątpliwości co do tego :diabloti:

[quote name='C&B']Widzę, że rozmawiacie o Pamiętnikach :loveu:
13 odcinek II serii jest b. fajny - szczególnie D. pod prysznicem :diabloti:
A myszki świetne :loveu::loveu:[/QUOTE]

mi się najbardziej motyw w wannie podobał :cool3:

[quote name='dog193'][B]Ja nie zmienię twojej opinii, ty mojej i jesteśmy kwita :diabloti:[/B]


Amityville widziałam i nie bałam się jakoś szczególnie, są straszniejsze horrory ;) Lśnienie widziałaś?[/QUOTE]

to pogadane :diabloti::evil_lol:

Nie jest straszne,ale trzyma w napięciu.
Lśnienie widziałam i nie wywarło to na mnie wrażenia.
Ostatnio oglądałam też Devil - uśmiałam się na tym :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']
W ramach relaksu mam dla was fajną pioseneczkę, Anuli się podobała :diabloti:
[COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][URL]http://shee97.wrzuta.pl/audio/aPGCukUJwyW/slon_-_love_forever[/URL][/U][/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Znam to, i bardzo lubię :loveu: Najlepsza była mina mojej mamy, kiedy usłyszała czego słucham :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Nie? Mnie się właśnie bardzo podobało. Taki zupełnie inny film niż cała reszta horrorów :D


W ramach relaksu mam dla was fajną pioseneczkę, Anuli się podobała :diabloti:
[COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://shee97.wrzuta.pl/audio/aPGCukUJwyW/slon_-_love_forever[/url][/U][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Nie? Mnie się właśnie bardzo podobało. Taki zupełnie inny film niż cała reszta horrorów :D


W ramach relaksu mam dla was fajną pioseneczkę, Anuli się podobała :diabloti:
[COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][URL]http://shee97.wrzuta.pl/audio/aPGCukUJwyW/slon_-_love_forever[/URL][/U][/FONT][/COLOR][/QUOTE]

ty chcesz mnie zabić? albo sprawić żebym ogłuchła :mad::shake:


to jest muzyka :diabloti:
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=qMxX-QOV9tI[/URL]

Link to comment
Share on other sites

A przesłuchałaś do końca? :diabloti: Na końcu jest najlepsze :diabloti:


Ten typ muzyki co dałaś mnie się w ogóle nie podoba ;) Tzn to co ja dałam też mi się nie podoba, w ogóle nie lubię hip-hopu, ale koleżanka mi to wczoraj puściła i mnie wbiło w krzesło :evil_lol: Ona mi to jeszcze na religii puściła :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

dog193 nie dałam rady tego przesłuchać i Patrycja Twojej też nie :evil_lol: Ja tam tylko Offspringowców i inne tego typu :loveu: I nie wiem dlaczego, ale ostatnio mnie na Eminema wzięło..nigdy go nie słuchałam, ale jak tak w te teksty się bardziej wtajemniczyłam to mi się jego piosenki zaczęły bardziej podobać :diabloti:

No i obejrzałam ten 13 odcinek i stwierdzam iż Uncle John mnie zaczyna irytować :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']dog193 nie dałam rady tego przesłuchać i Patrycja Twojej też nie :evil_lol: Ja tam tylko Offspringowców i inne tego typu :loveu: I nie wiem dlaczego, ale ostatnio mnie na Eminema wzięło..nigdy go nie słuchałam, ale jak tak w te teksty się bardziej wtajemniczyłam to mi się jego piosenki zaczęły bardziej podobać :diabloti:

No i obejrzałam ten 13 odcinek i stwierdzam iż Uncle John mnie zaczyna irytować :evil_lol:[/QUOTE]

eminem jest świetny :loveu::loveu:
na offspringa miałam fazę w dzieciństwie, tzn jak miałam jakieś 11 lat :cool3: później nastąpiła era Nirvany, od czasu do czasu zdarzy mi się posłuchać jedno i drugie :p

hehe mówiłam że fajny odcinek :diabloti:
uncle John mówisz :evil_lol: no drażni mnie, ale występuje rzadko więc mogę go przeboleć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']eminem jest świetny :loveu::loveu:
na offspringa miałam fazę w dzieciństwie, tzn jak miałam jakieś 11 lat :cool3: później nastąpiła era Nirvany, od czasu do czasu zdarzy mi się posłuchać jedno i drugie :p

hehe mówiłam że fajny odcinek :diabloti:
uncle John mówisz :evil_lol: no drażni mnie, ale występuje rzadko więc mogę go przeboleć[/QUOTE]

Nirvana też jest super :cool1:

Mnie denerwuje samo jego zachowanie i to, że nie wiem co on kombinuje:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ale tu nagadane :evil_lol:

[quote name='NightQueen']No właśnie jest problem, bo rzepka nadal jest luźna i nie wiem co będzie, jest prawdopodobieństwo że znów wyskoczy i będzie potrzeby drugi zabieg :roll: mam nadzieje że jednak do tego nie dojdzie[/QUOTE]
O masz :crazyeye: Ale dlaczego jest nadal luźna? czemu nie zrobili tak żeby było dobrze? :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']Ale tu nagadane :evil_lol:


O masz :crazyeye: Ale dlaczego jest nadal luźna? czemu nie zrobili tak żeby było dobrze? :niewiem:[/QUOTE]

miałaś sporo do przebrnięcia :evil_lol:

Zrobili tak żeby było dobrze, ale reszta nie zależała od nich, bo użyli naturalnego tworzywa - mięśnia, żeby zastąpić brakujące miejsce, no i tu już zadziała matka natura, mięsień po prostu nie chwycił tak dobrze rzepki jak powinien i jest luźna. Nie jest powiedziane że znów będzie rzepka wypadać ale może, także została nam obserwacja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Kashdog, urocze, prawda? :evil_lol:

Koleżanka nawet zrobiła zdjęcie mojej facjacie po przesłuchaniu tego - ryłam ze śmiechu dobre 5 minut, jak zobaczyłam swoją minę :diabloti:[/QUOTE]

we mnie to śmiechu nie wzbudza jakoś, w sensie ta piosenka

[quote name='Shel']Ale Ci urosła ta mysia rodzinka :lol:

Amityville oglądałam, nie takie najgorsze, ale jakieś powalające też nie jest.
Pieseczka siekierką zarąbali :roll::placz::p[/QUOTE]

spasły się :diabloti:

i to takiego ładnego pieseczka :placz: ale zrobił to Rayan Reynolds więc mogę wybaczyć :diabloti: [SIZE=1][COLOR=lightblue](taki joke)[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']No we mnie piosenka też nie przecież, ale moja mina była obłędna :evil_lol:[/QUOTE]

no nie wiem, ty jesteś specyficznym przypadkiem :diabloti:

[quote name='Agathee']Słoń jest genialny (chociaż ja też hh nie słucham), a ta jego twórczość to specjany podgatunek jakim jest horrorcore ;) Jak dla mnie ciekawe to, mimo faktu, że obrzydliwe :evil_lol:[/QUOTE]

dla mnie to nie jest obrzydliwe ani śmieszne, dla mnie to jest głupie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']Ni etak dużo jakby się mogło wydawać :evil_lol:

No to w takim razi etrzymam kciuki żeby nie wyskakiwała! :kciuki:[/QUOTE]

dzięki ;)


[CENTER]Moli


[IMG]http://img141.imageshack.us/img141/4642/dsc0424om.jpg[/IMG]


i poczwar :diabloti:

[IMG]http://img824.imageshack.us/img824/6851/dsc0189etd.jpg[/IMG]


[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...