Jump to content
Dogomania

Moli Photo gallery


NightQueen

Recommended Posts

[quote name='Sweet']:D To muszę jak najszybciej obejrzeć:D
O jaki horror to był??:P
ja tam na każdym się boje;P haha;P A jak się nie boję to na złość wszystkim komentuje to co mnie śmieszy:P[/QUOTE]

Amityville, podobno oparty na autentycznych faktach, aczkolwiek ja jestem sceptycznie nastawiona do takich rzeczy.
Na filmie raczej śmiać się nie będziesz :diabloti: ja się nie boje na horrorach, ale na tym mnie szarpnęło kilka razy, co oznacza że dla normalnych ludzi będzie straszny :evil_lol: Tylko zabijają tam pieska bc, co ci się zapewne nie spodoba :diabloti:


[quote name='Endher']pfff


[URL]http://www.israeldogs.com/images/laraongrass_r2_c2222.jpg[/URL] - wow, faktycznie super psy mają :loveu:[/QUOTe]

wiem :loveu:
już od jakiegoś czasu jestem w nich zakochana. Pooglądaj na YT filmiki, wpisz sobie israel malinois powinno wyskoczyć, głównie chodzi o psy policyjne, ale za to jaki :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='NightQueen']



oj tak... pamiętniki są bardzo wciągające i ogólnie genialne :loveu: a najlepsze to jest to że jest tam zły Damon :diabloti::loveu::loveu:

35 odcinek? :crazyeye: to mnie zagięłaś, widziałam wszystkie wypuszczone odcinki
, ale nie ma tam 35 :diabloti: ale jeśli mowa o 13 tak jak pisała Ada, to owszem jest już w sieci z napisami, wczoraj widziałam :diabloti:[/QUOTE]
Taaak, Damon jest genialny.Ta postać mnie czasami zgina kompletnie :diabloti: Ogólnie to Stefan mnie strasznie denerwuje, te jego krzaczaste brwi mnie okropnie irytują :evil_lol:

35 odcinek od początku pierwszej serii, czyli tak jak pisała Sweet 13 II sezonu :cool1:
I już się ładuje :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']Taaak, Damon jest genialny.Ta postać mnie czasami zgina kompletnie :diabloti: Ogólnie to Stefan mnie strasznie denerwuje, te jego krzaczaste brwi mnie okropnie irytują :evil_lol:

35 odcinek od początku pierwszej serii, czyli tak jak pisała Sweet 13 II sezonu :cool1:
I już się ładuje :loveu:[/QUOTE]

oo tak Stefan jest tragiczny i ta jego mina - mówiąca "jestem męczennikiem narodu" :evil_lol: kompletnie mi tam nie pasuje i denerwuje mnie fakt że Elena z Damonem się nie ten tego jeszcze :diabloti:
a woóle serial a książki to dwie różne bajki, a szkoda bo tam Elena coś ten tego do D. :diabloti::evil_lol:


łu hu hu
odcinek jest super :diabloti: i jest D. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']oo tak Stefan jest tragiczny i ta jego mina - mówiąca "jestem męczennikiem narodu" :evil_lol: kompletnie mi tam nie pasuje i denerwuje mnie fakt że Elena z Damonem się nie ten tego jeszcze :diabloti:
a woóle serial a książki to dwie różne bajki, a szkoda bo tam Elena coś ten tego do D. :diabloti::evil_lol:


łu hu hu
odcinek jest super :diabloti: i jest D. :loveu:[/QUOTE]


Mnie też to okropnie drażni! On tam niepotrzebny jest w ogóle. Albo denerwują mnie jego miny jak myśli, że komuś dogryzł swoim tekstem:diabloti:! Ogólnie to przeczytałbym sobie z chęcią tą książkę, ale nie chce mi się nawet do księgarni iść, a z neta zamawiać nie będę, bo wtedy nikt mi tego nie zasponsoruje :cool3:
A jeżeli chodzi o Damona i Elene tooo fajnie by było jakby z sobą byli, ale też mogłoby być trochę nudno. Tak to chociaż można sie na Stefana powkurzać :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']Mnie też to okropnie drażni! On tam niepotrzebny jest w ogóle. Albo denerwują mnie jego miny jak myśli, że komuś dogryzł swoim tekstem:diabloti:! Ogólnie to przeczytałbym sobie z chęcią tą książkę, ale nie chce mi się nawet do księgarni iść, a z neta zamawiać nie będę, bo wtedy nikt mi tego nie zasponsoruje :cool3:
A jeżeli chodzi o Damona i Elene tooo fajnie by było jakby z sobą byli, ale też mogłoby być trochę nudno. Tak to chociaż można sie na Stefana powkurzać :D[/QUOTE]

hehe :evil_lol: tak mina jego kiedy myśli że ma ciętą ripostę jest obłędna :evil_lol:
czasami działa mi na nerwy też Elena, bo głupia chce zmienić D., ciągle go głaszcze i mówi mu że on taki nie jest :mad: ale przecież on właśnie najlepszy jest w takiej formie - wredny, żądny krwi, genialnie przycina wszystkim skrzydełka swoimi tekstami i tak ma być, on nie ma być dobry :diabloti: ja nie lubię grzecznych chłopców, ja wolę tych złych :evil_lol:
Możesz zawsze e-booka czytać :diabloti: części jest chyba 6 z tej serii, ale od bodajże 3 robi się nudno i abstrakcjonistycznie, a Kaśka tyle razy nie powraca i nie zamykają ją znów w jaskini czy gdzie ona siedzi, no i nie ma Pierwotnych Wampirów, itd. itd, całkiem inna historia.

Żeby Stefana wkurzyć to nie wiele trzeba - wystarczy mu sprzątnąć wiewiórkę z talerza :diabloti::evil_lol: i będzie chłopak głodny chodził :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']E tam za proste, ale mają przynajmniej swój charakter, nie to co border collie na przykład :evil_lol: Nie mogłabym mieć takiego psa, który nie potrafi sam myśleć, ale patrzy się ŚLEPO we właściciela. Bordery fajnie jest sobie pooglądać w pracy na przykład, ale na dłuższą metę bym zwariowała :evil_lol:[/QUOTE]
Ślepo wpatrzone w człowieka? ;) Fakt, są chyba najbardziej nastawionymi na pracę z człowiekiem psami, ale to chyba dobrze? Ja np. nie mogłabym mieć psa, którego do tej pracy musiałabym wręcz zachęcać i namawiać :p dlatego też nie decydowałabym się na terriera, bo jak dla mnie to psy nieco zbyt niezależne.

[quote name='NightQueen']Kiedy dla mnie właśnie owczarek niemiecki jest takim psem który bez właściciela nie myśli :diabloti: lubię je, ale nie chciałabym mieć Onka (teraz tak mówię ale nie wykluczam nic, bo ja jestem zmienna osobą :evil_lol:). Dla mnie one są po prostu za mało charakterne, już wolę te bc, bo wg. mnie ciężej się z nimi pracuje niż z Onkami :eviltong:[/QUOTE]
Onek to pies policyjny, on musi wykonywać polecenia właściciela i niekoniecznie musi przy tym myśleć :diabloti: Po prostu ma to zrobić, dlatego też szkolenie i wychowanie takiego psa jest stosunkowo łatwe ;) Co mi się też niekoniecznie podoba i tutaj zgadzam się z tobą, NightQueen. BC mają przynajmniej to coś, ten błysk w oku, tą niekończącą się energię i zaangażowanie, że taki pies dla właściciela to chyba nawet na głowie stanie :cool3: osobiście bardzo lubię tą rasę, mimo faktu, że jest aż tak popularna i tak bardzo podzielone są zdania na jej temat.

a maliniaki też uwielbiam :loveu: szczególnie na nie patrzeć ;) bo mimo wszystko nie decydowałabym się na takiego psa, może za kilka(naście) lat jakbym większą wiedzę na temat szkolenia miała :cool3: bo inaczej to chyba bym nie podołała, bo to nieco trudna rasa jest.

[quote name='NightQueen']skończyłam oglądać 90210 :placz: i teraz nie mam co oglądać :placz: muszę jakiś nowy serial znaleźć :diabloti:[/QUOTE]
to znajdź też przy okazji dla mnie, bo ja też już co oglądać nie mam :diabloti: dr. House nie lubię, bo z tego co widziałam to tam chyba jednak mało się dzieje :p nie podoba mi się sposób w jaki robione są odcinki, w każdym nowy przypadek i generalnie to cały odcinek tylko o tym. Nie lubię czegoś takiego, w chirurgach mimo wszystko przede wszystkim chodziło o życie bohaterów, którzy swoją drogą byli bardzo ciekawymi postaciami ;) hmm oglądałaś wszystkie odcinki?? a zakończenie 6 sezonu???? TO się nazywa serial :loveu::loveu::loveu:

heh to się rozpisałam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']hehe :evil_lol: tak mina jego kiedy myśli że ma ciętą ripostę jest obłędna :evil_lol:
czasami działa mi na nerwy też Elena, bo głupia chce zmienić D., ciągle go głaszcze i mówi mu że on taki nie jest :mad: ale przecież on właśnie najlepszy jest w takiej formie - wredny, żądny krwi, genialnie przycina wszystkim skrzydełka swoimi tekstami i tak ma być, on nie ma być dobry :diabloti: ja nie lubię grzecznych chłopców, ja wolę tych złych :evil_lol:
Możesz zawsze e-booka czytać :diabloti: części jest chyba 6 z tej serii, ale od bodajże 3 robi się nudno i abstrakcjonistycznie, a Kaśka tyle razy nie powraca i nie zamykają ją znów w jaskini czy gdzie ona siedzi, no i nie ma Pierwotnych Wampirów, itd. itd, całkiem inna historia.

Żeby Stefana wkurzyć to nie wiele trzeba - wystarczy mu sprzątnąć wiewiórkę z talerza :diabloti::evil_lol: i będzie chłopak głodny chodził :diabloti:[/QUOTE]

No, Elena też potrafi mi na nerwy działać. Taaaaak! Niedobry D. jest super :evil_lol:
No i szkoda, że Stefan nie został w tym grobowcu czy czymś z Katharine jakby byli skazani na siebie przez te 10 czy 20 lat to może Elena miałaby go w końcu w doopie :diabloti: Ja jestem ciekawa ile sezonów będzie Pamiętnika, wiesz może?

Lub królika :p Ale ogólnie mi chodziło, że oglądając go można się na niego powkurzać :evil_lol:

A co do dyskusji o rasach to kiedyś marzyłam o ONku, ale dobrze, że stało się tak jak się stało i mam Fifkowatą. Ogólnie ONki dla mnie są za mało gibkie no i szczerze mówiąc to dawno nie widziałam na YT pracującego w taki sposób jaki by mi się spodobał. A te w SM to trageeeedia jakaś. Poruszają się jak żółwie, niewyczesane długie kłaki. Bleeeh! Ale co nie zmienia faktu, że za niektórymi szaleję wręcz. U mnie na osiedlu jest kilka takich i po prostu cud miód, zadbane, dostojne(:loveu:), ale w głowie za mało niestety mają:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chantell']puk puk...
aż wstyd się przyznać, że dopiero tutaj coś piszę... :oops:
ale będę wpadać częściej :D
pokaż myszate[/QUOTE]

Witamy :p

[CENTER]według życzenia
kijowe zdjęcie gadów :diabloti: Zafira siedzi w domku i jej nie widać ale jest :evil_lol:

[IMG]http://img833.imageshack.us/img833/6619/dsc0228vt.jpg[/IMG]


[LEFT][QUOTE]Ślepo wpatrzone w człowieka? ;-) Fakt, są chyba najbardziej nastawionymi na pracę z człowiekiem psami, ale to chyba dobrze? Ja np. nie mogłabym mieć psa, którego do tej pracy musiałabym wręcz zachęcać i namawiać :p dlatego też nie decydowałabym się na terriera, bo jak dla mnie to psy nieco zbyt niezależne. [/QUOTE]

to już kwestia upodobania, ja też wolę psy nastawione na prace z człowiekiem, ale myśliwskie mnie tak fascynują że pewnie kiedyś jakiegoś z tej grupy będę miała :diabloti:

[QUOTE]Onek to pies policyjny, on musi wykonywać polecenia właściciela i niekoniecznie musi przy tym myśleć :diabloti: Po prostu ma to zrobić, dlatego też szkolenie i wychowanie takiego psa jest stosunkowo łatwe ;-) Co mi się też niekoniecznie podoba i tutaj zgadzam się z tobą, NightQueen. BC mają przynajmniej to coś, ten błysk w oku, tą niekończącą się energię i zaangażowanie, że taki pies dla właściciela to chyba nawet na głowie stanie :cool3: osobiście bardzo lubię tą rasę, mimo faktu, że jest aż tak popularna i tak bardzo podzielone są zdania na jej temat.

a maliniaki też uwielbiam :loveu: szczególnie na nie patrzeć ;-) bo mimo wszystko nie decydowałabym się na takiego psa, może za kilka(naście) lat jakbym większą wiedzę na temat szkolenia miała :cool3: bo inaczej to chyba bym nie podołała, bo to nieco trudna rasa jest.
[/QUOTE]

Niby tak, pies policyjny w 90% musi opierać się na wyuczonych zachowaniach, nie ma myśleć, bo gdy zacznie myśleć w trakcie akcji rozbrajania przestępcy może się to dla niego źle skończyć, aczkolwiek różne rasy pracują w policji i widać różnicę między nimi, tak jak pisałam Onek i malinka, całkiem dwa różne typy, całkiem inaczej pracują, porównując je do siebie stwierdzam że onek nie myśli, działa bardziej na zasadzie reakcji które zna, malinka całkiem inaczej podchodzi o ataku, co widać na filmikach, niemieckie powywalają swoją budową ciała, mięśniami, malinki powalają za pomocą "chwytów", myślą za co złapać żeby odnieść oczekiwany efekt, co nie zmienia faktu że tez są tego uczone od szczeniaka :p

Chciałabym malinkę ale na obecną chwilę podchodzę do tego jak ty, uważam że jeszcze nie jestem na nią gotowa, po za tym ten pies musi być prowadzony od początku konsekwentnie, a biorąc pod uwagę resztę domowników, muszę wykluczyć tę opcję jak na razie. Ale kiedys będzie "ten" czas :cool3:


[QUOTE]to znajdź też przy okazji dla mnie, bo ja też już co oglądać nie mam :diabloti: dr. House nie lubię, bo z tego co widziałam to tam chyba jednak mało się dzieje :-P nie podoba mi się sposób w jaki robione są odcinki, w każdym nowy przypadek i generalnie to cały odcinek tylko o tym. Nie lubię czegoś takiego, w chirurgach mimo wszystko przede wszystkim chodziło o życie bohaterów, którzy swoją drogą byli bardzo ciekawymi postaciami ;-) hmm oglądałaś wszystkie odcinki?? a zakończenie 6 sezonu???? TO się nazywa serial :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

w hausie się dzieje dużo, tylko trzeba się wkręcić :diabloti::evil_lol:
ostatnio chirurgów nieco sobie odpuściłam, na rzecz innych seriali, więc nie pamiętam nawet czy oglądałam 6 sezon czy jeszcze nie :oops: wstyd
Ja polecam 90210 i Plotkarę i Pamiętniki Wampirów i Czystą Krew (choć to głupi serial, a aktorzy są do bani, ale wciąga:diabloti:) i Hausa rzecz jasna i Życie na Fali i cos jeszcze było ale sobie nie mogę przypomnieć :evil_lol:
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Słyszałam o tym:-D znaczy tytuł kojarze skądś.. może w tv kiedyś leciał?? albo w kinach?;p[/QUOTE]

jakiś czas temu leciał w tv ale usnęłam w połowie :evil_lol:

[QUOTE]ja nie mam nic do Stefana;P Może ma trochę kwadratową twarz, ale co tam:evil_lol:

:-D czyli dobrze myślałam:-D
Właśnie obejrzałam go:-D[/QUOTE]
ja lubię kwadratowe szczęki, ale on jest na prawdę dziwny i brzydki :diabloti: i przypomina mi Elwisa z tą fryzurką :evil_lol:

[QUOTE]Ksiązki czytałam 2 pierwsze:-D za 3 nie mam kiedy się zabrać a 4-6 leżą na półce bo nawet specjalnie kupiłam sobie:P

Oglądałam:-D Najlepsze były zwierzenia D. w wannie :diabloti:[/QUOTE]

no to jeszcze 3 część jest fajna, a później są nudne części

Nooo boski odcinek był :loveu: i Tayler mrrr.... lubię wilczki :cool3:
i biedny D. tak mi go żal był znów :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']Amityville, podobno oparty na autentycznych faktach, aczkolwiek ja jestem sceptycznie nastawiona do takich rzeczy.
Na filmie raczej śmiać się nie będziesz :diabloti: ja się nie boje na horrorach, ale na tym mnie szarpnęło kilka razy, co oznacza że dla normalnych ludzi będzie straszny :evil_lol: Tylko zabijają tam pieska bc, co ci się zapewne nie spodoba :diabloti:[/QUOTE]

Słyszałam o tym:D znaczy tytuł kojarze skądś.. może w tv kiedyś leciał?? albo w kinach?;p

[quote name='Kashdog']Taaak, Damon jest genialny.Ta postać mnie czasami zgina kompletnie :diabloti: Ogólnie to Stefan mnie strasznie denerwuje, te jego krzaczaste brwi mnie okropnie irytują :evil_lol:

35 odcinek od początku pierwszej serii, czyli tak jak pisała Sweet 13 II sezonu :cool1:
I już się ładuje :loveu:[/QUOTE]

ja nie mam nic do Stefana;P Może ma trochę kwadratową twarz, ale co tam:evil_lol:

:D czyli dobrze myślałam:D
Właśnie obejrzałam go:D

[quote name='NightQueen']oo tak Stefan jest tragiczny i ta jego mina - mówiąca "jestem męczennikiem narodu" :evil_lol: kompletnie mi tam nie pasuje i denerwuje mnie fakt że Elena z Damonem się nie ten tego jeszcze :diabloti:
a woóle serial a książki to dwie różne bajki, a szkoda bo tam Elena coś ten tego do D. :diabloti::evil_lol:

łu hu hu
odcinek jest super :diabloti: i jest D. :loveu:[/QUOTE]

Ksiązki czytałam 2 pierwsze:D za 3 nie mam kiedy się zabrać a 4-6 leżą na półce bo nawet specjalnie kupiłam sobie:P

Oglądałam:D Najlepsze były zwierzenia D. w wannie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']Ja polecam 90210 i Plotkarę i Pamiętniki Wampirów i Czystą Krew (choć to głupi serial, a aktorzy są do bani, ale wciąga:diabloti:) i Hausa rzecz jasna i Życie na Fali i cos jeszcze było ale sobie nie mogę przypomnieć :evil_lol:[/QUOTE]
nie nie nieeee nic o wampirach i innych stworach, błagam :diabloti: i o bogatych nastolatkach jak w Życiu na Fali :p skinsów o nastolatkach lubiłam, ale to całkiem inny klimat był, świat imprez, problemów, alkoholu i narkotyków co mi się podobało, a Życie na Fali jest takie... oklepane strasznie ;)

chyba się za Gotowe na Wszystko wezmę :evil_lol: zdarzyło mi się oglądać parę razy w tv i nawet fajne się wydawało, chociaż jak się tak ogląda urywkami to nie bardzo wiadomo o co chodzi. Ale to dobrze, bo ja bardzo lubię jak w serialu się dużo dzieje :cool3:

a Lost oglądałaś?? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agathee']nie nie nieeee nic o wampirach i innych stworach, błagam :diabloti: i o bogatych nastolatkach jak w Życiu na Fali :p skinsów o nastolatkach lubiłam, ale to całkiem inny klimat był, świat imprez, problemów, alkoholu i narkotyków co mi się podobało, a Życie na Fali jest takie... oklepane strasznie ;)

chyba się za Gotowe na Wszystko wezmę :evil_lol: zdarzyło mi się oglądać parę razy w tv i nawet fajne się wydawało, chociaż jak się tak ogląda urywkami to nie bardzo wiadomo o co chodzi. Ale to dobrze, bo ja bardzo lubię jak w serialu się dużo dzieje :cool3:

a Lost oglądałaś?? ;)[/QUOTE]

przecież w życiu na fali piją, ćpają, mają odwyki itd. :diabloti::evil_lol:

Gotowe są super, uśmiejesz się na nich :evil_lol: polecam, baby robią takie akcje że czasami musiałam robić 10 min. przerwy żeby się wyśmiać do końca z czegoś :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']jakiś czas temu leciał w tv ale usnęłam w połowie :evil_lol:

ja lubię kwadratowe szczęki, ale on jest na prawdę dziwny i brzydki :diabloti: i przypomina mi Elwisa z tą fryzurką :evil_lol:

no to jeszcze 3 część jest fajna, a później są nudne części

Nooo boski odcinek był :loveu: i Tayler mrrr.... lubię wilczki :cool3:
i biedny D. tak mi go żal był znów :diabloti:[/QUOTE]

:D to dobrze kojarzyłam:D

hah:D ja nie specjalnie;P
Dobre skojarzenie z Elvisem nie wpadłabym na to:P

:D to muszę ją w końcu przeczytać:) ale myślę że dopiero w wakacje dam rade...

Fajny fajny:D I biedna Caroline zamknęli ją w klatce w sumie bez powodu...;/
Nie lubie wilkołaków... jedynie Tylera chociaż się zachował głupio.
Tak mi też... uwielbiam jego teksty:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agathee']nie nie nieeee nic o wampirach i innych stworach, błagam :diabloti: i o bogatych nastolatkach jak w Życiu na Fali :p skinsów o nastolatkach lubiłam, ale to całkiem inny klimat był, świat imprez, problemów, alkoholu i narkotyków co mi się podobało, a Życie na Fali jest takie... oklepane strasznie ;)

chyba się za Gotowe na Wszystko wezmę :evil_lol: zdarzyło mi się oglądać parę razy w tv i nawet fajne się wydawało, chociaż jak się tak ogląda urywkami to nie bardzo wiadomo o co chodzi. Ale to dobrze, bo ja bardzo lubię jak w serialu się dużo dzieje :cool3:

a Lost oglądałaś?? ;)[/QUOTE]

To ja polece jak wszystkim Pretty Little Liars:D
Nie wiem czy ci się spodoba ale je bardzo lubię ten serial:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet']:D to dobrze kojarzyłam:D

hah:D ja nie specjalnie;P
Dobre skojarzenie z Elvisem nie wpadłabym na to:P

:D to muszę ją w końcu przeczytać:) ale myślę że dopiero w wakacje dam rade...

Fajny fajny:D I biedna Caroline zamknęli ją w klatce w sumie bez powodu...;/
Nie lubie wilkołaków... jedynie Tylera chociaż się zachował głupio.
Tak mi też... uwielbiam jego teksty:P[/QUOTE]

ale spoilery robisz dziewczynom :mad::mad::mad: :evil_lol:
zamknęli ją bo miała byś przynętą i czymś na wymianę za Taylera, ee wilki są fajne, Mason był fajny, T. tez fajny :loveu:
D. jest cudny i te jego patrzałki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']ale spoilery robisz dziewczynom :mad::mad::mad: :evil_lol:
zamknęli ją bo miała byś przynętą i czymś na wymianę za Taylera, ee wilki są fajne, Mason był fajny, T. tez fajny :loveu:
D. jest cudny i te jego patrzałki :loveu:[/QUOTE]

Trudno, komuś trzeba:evil_lol:
No tak ale dla mnie to bez sensu że ją tak poranili;/ nie lubie ich...
T. jest fajny:D ale dla mnie najprzystojniejszy jest Jeremy :loveu: :diabloti:
Damon za stary:P nie jest zły no ale:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet']Trudno, komuś trzeba:evil_lol:
No tak ale dla mnie to bez sensu że ją tak poranili;/ nie lubie ich...
T. jest fajny:D ale dla mnie najprzystojniejszy jest Jeremy :loveu: :diabloti:
Damon za stary:P nie jest zły no ale:evil_lol:[/QUOTE]

oj no bo ona dziwna jest :diabloti: krzywda jej się nie stała, kule same wypadły przecież :diabloti::evil_lol:

O jezu, tos pojechała z tym Jeremim :shake: tylu aktorów tam jest a tyś najbrzydszego wybrała, no może Matt brzydszy, ale J. jest w czołówce :diabloti::eviltong:
D. jest genialny :loveu: a nie stary :mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']oj no bo ona dziwna jest :diabloti: krzywda jej się nie stała, kule same wypadły przecież :diabloti::evil_lol:

O jezu, tos pojechała z tym Jeremim :shake: tylu aktorów tam jest a tyś najbrzydszego wybrała, no może Matt brzydszy, ale J. jest w czołówce :diabloti::eviltong:
D. jest genialny :loveu: a nie stary :mad::mad:[/QUOTE]

E tam ;P ja też jestem dziwna i co mam dostać za to?? :evil_lol: No dobra naprawiła się chociaż bo to umie robić:P
E tam pojechałam odrazu:P Ja uważam że jest fajny:evil_lol: każdy ma inny gust;P
haha:P Stary:diabloti: dla mnie stary :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet']E tam ;P ja też jestem dziwna i co mam dostać za to?? :evil_lol: No dobra naprawiła się chociaż bo to umie robić:P
E tam pojechałam odrazu:P Ja uważam że jest fajny:evil_lol: każdy ma inny gust;P
haha:P Stary:diabloti: dla mnie stary :diabloti:[/QUOTE]

no wiesz, jakby cię trochę drewnem podźgali to by ci na złe to nie wyszło :diabloti::evil_lol:

koniec gadania o D. :mad::mad: nie będziesz mi tu D. obrażać w galerii :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']no wiesz, jakby cię trochę drewnem podźgali to by ci na złe to nie wyszło :diabloti::evil_lol:

koniec gadania o D. :mad::mad: nie będziesz mi tu D. obrażać w galerii :diabloti:[/QUOTE]

Ej no wiesz co ! :shake: Nie myślałam że możesz być taka okrutna dla mnie:(:( Stałaby mi sie krzywda:(
D. jest cudowny :D haha:evil_lol: tak może być?:D
Znalazłaś jakiś serial do oglądania?:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet']Ej no wiesz co ! :shake: Nie myślałam że możesz być taka okrutna dla mnie:(:( Stałaby mi sie krzywda:(
D. jest cudowny :D haha:evil_lol: tak może być?:D
Znalazłaś jakiś serial do oglądania?:D[/QUOTE]

pff krzywda :diabloti: ale może by ci się w główce poukładało :evil_lol::eviltong:

nie jeszcze nic nie znalazłam, ale poszukam coś na iitv :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']pff krzywda :diabloti: ale może by ci się w główce poukładało :evil_lol::eviltong:

nie jeszcze nic nie znalazłam, ale poszukam coś na iitv :cool3:[/QUOTE]

Ja mam już wszystko dawno poukładane:diabloti: Może nie tak jak powinno ale jest:evil_lol:
Szukaj szukaj:D szukaj pod Pretty Little Liars :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...