Jump to content
Dogomania

Moli Photo gallery


NightQueen

Recommended Posts

  • Replies 8.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Justa']Ooo.. najbardziej uparte, zadziorne, szczwane, szybkie i złośliwe zwierzątko jakie znam :loveu:[/QUOTE]

ale za to jakie urocze :loveu:

[quote name='Shel']Jaaa, ale fajniucha Zosiula! :loveu:[/QUOTE]
wiem, nie mogłam się oprzeć i dodałam zdjęcie :diabloti::loveu:

[quote name='C&B']I co, robiłaś? :diabloti:[/QUOTE]

tak, udało się i gościom smakowało :cool3: dzięki za przepis :loveu: ja tylko trochę makaronu zjadłam, bo mięsa nie jadam, a tak w ogóle to danie doprawiałam w ślepo, bo ja mięsa nie jadam :diabloti::evil_lol: i ponoć mi wyszło :eviltong:
Tylko następnym razem spróbuje sobie sama zrobić sos grzybowy z prawdziwych grzybów, będzie lepsze ;)
[quote name='Bewarka']Ależ oczywiście :) xD


O jaa jaki fajny futrzak :D[/QUOTE]

ach ta dzisiejsza młodzież :mad::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']
tak, udało się i gościom smakowało :cool3: dzięki za przepis :loveu: ja tylko trochę makaronu zjadłam, bo mięsa nie jadam, a tak w ogóle to danie doprawiałam w ślepo, bo ja mięsa nie jadam :diabloti::evil_lol: i ponoć mi wyszło :eviltong:
Tylko następnym razem spróbuje sobie sama zrobić sos grzybowy z prawdziwych grzybów, będzie lepsze ;)
[/QUOTE]

To się cieszę :cool3:
Ja nie mam talentu i czasu, żeby sama robić sos, to kupuje w torebce, ale pewnie lepszy jak się samemu zrobi ;)
A tak w ogóle, to fajna ta Zosia :lol:
A u mnie od jutra znów zamyszenie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

chętnie zobaczę nowe panny :cool3:


Ja dziś też wychodziłam z siebie, bo czasu i rak mi brakowało w kuchni, a siedziałam tam sama, po za daniem miałam jeszcze inne rzeczy do robienia, ale jakoś poszło i jestem z siebie dumna :evil_lol: bo ja naprawdę bardzo bardzo rzadko gotuję i to właśnie w takich wypadkach, kiedy są jakieś imprezy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet']Gdzie zamówiliście taki świetny tort?:D Normalnie jest prawie taki jak z programów w TLC:D
Fajny:D
Ile takie fajne coś kosztuje?:D[/QUOTE]

U nas jest sieć ciastkarni "Piskorek" i tam zamawiałyśmy

Cena jest zależna od wagi, czyli ile na ile osób chcesz zamówić to tyle płacisz :p

[quote name='Endher']Genialny tort! :loveu:


Ja ostatnio znalazłam taki i stwierdziłam, że tak właśnie ma wyglądać mój: [URL]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/180077_1857351278693_1388206291_2076332_8252802_n.jpg[/URL] :evil_lol:[/QUOTE]

ja bym chciała taki na 150 cm :diabloti:


Tort nie tylko fajnie wyglądał, al był na prawdę smaczny :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet']Ale wygląda jak te wszystkie z TLC co robią np. w słodkim biznesie czy królu wypieków:D
Mega są:D
A za taki ile płaciliście?? i jak duży był?[/QUOTE]

sporo mu do tamtych brakowało :diabloti: (oglądam oba programy :evil_lol:)

miał chyba 1,5 kg moge się mylić, płaciliśmy 63 zł


[CENTER]
Darc

[IMG]http://img576.imageshack.us/img576/315/dsc1008i.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Co tu moja Ana robi? :diabloti:
A mi się trafiła mysz histeryczka - podjeść żadna do niej nie może, bo ta piszczy i łapkami odgania :evil_lol: Hodowczyni mówiła, że to przejdzie, tylko dziewczyna musi się przyzwyczaić do nowych koleżanek, niestety pew'ka musi noc spędzić w transporterku, bo się bitwy z maluchem zaczynały :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']sporo mu do tamtych brakowało :diabloti: (oglądam oba programy :evil_lol:)

miał chyba 1,5 kg moge się mylić, płaciliśmy 63 zł
[/QUOTE]

E tam sporo:P ale i tak był inny niż wszystkie torty :diabloti:

;)

Fajnie wyszło zdjęcie myszastej:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Illusion']Widziałam to zdjęcie w wątku foto, bardzo przyjemne moim zdaniem :loveu:.[/QUOTE]

cieszę się że się podoba ;)

[quote name='C&B']Co tu moja Ana robi? :diabloti:
A mi się trafiła mysz histeryczka - podjeść żadna do niej nie może, bo ta piszczy i łapkami odgania :evil_lol: Hodowczyni mówiła, że to przejdzie, tylko dziewczyna musi się przyzwyczaić do nowych koleżanek, niestety pew'ka musi noc spędzić w transporterku, bo się bitwy z maluchem zaczynały :shake:[/QUOTE]

ukradłam :diabloti: idź policz lepiej myszki :evil_lol:

Darc była taka sama, jeszcze jej nikt nie dotknął a ona już piszczała :mad: robiła larma jakby ją ktoś żywcem ze skóry obdzierał, ale z wiekiem przeszło i jest, fajna kontaktowa :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet']No tak wiadomo że nie ten poziom ale jeszcze u nas się z takim tortem nie spotkałam;)[/QUOTE]

może nie wiesz gdzie szukać :eviltong:
W zeszłym roku na roczek miał czerwony samochód, widziałam też królika baksa, lalkę barbie itd. :p ja na urodziny dostałam tort z księżniczkami disneya :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']
Darc była taka sama, jeszcze jej nikt nie dotknął a ona już piszczała :mad: robiła larma jakby ją ktoś żywcem ze skóry obdzierał, ale z wiekiem przeszło i jest, fajna kontaktowa :loveu:[/QUOTE]
Mam nadzieję, ze i mojej przejdzie, i zacznie się z dziewczynami dogadywać, bo na razie tamte latają, zwiedzają, a ona daleko za nimi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']Mam nadzieję, ze i mojej przejdzie, i zacznie się z dziewczynami dogadywać, bo na razie tamte latają, zwiedzają, a ona daleko za nimi.[/QUOTE]

z Darc było identycznie, nawet w nocy wszystkie spały razem, a ona gdzieś na drugim końcu sama :p później reszta wyczaiła że to cielątko i wszystkie ją podgryzały, ale nauczyła się i teraz to ona daje popalić innym, zwłaszcza kiedy biją się o smakołyki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']może nie wiesz gdzie szukać :eviltong:
W zeszłym roku na roczek miał czerwony samochód, widziałam też królika baksa, lalkę barbie itd. :p ja na urodziny dostałam tort z księżniczkami disneya :evil_lol:[/QUOTE]

No nie wiem:P ale u nikogo innego nie widziałam też takich:P
O:D fajnie;D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...