Jump to content
Dogomania

Tragedia w Holandi -ciag dalszy!!!!!


xxxx52

Recommended Posts

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ja mam malucha!!!!!!!:loveu:jest(był zanim siostra rozwaliła go na bandzie;))cały nieskazitelnie bialutki:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
teraz ma obleśne szare łaty i czerwony zderzak bo innego nie szło zdobyć:haha::haha::haha::haha:
a w sopocie jest maluch przerobiony na rasta:D:D:D:D:D:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berek']"na Mokotowie jest maluch pomalowany w kwiatki "

O, tego nie udało mi się napotkać. :-( :cool1:
Choć nie tracę nadziei.
:lol:
A ów maluch jeździ - i można mu paluszkiem pokiwać? Czy tylko stoi jako element zdobniczy? No, bo te kwiatki etc...
;)
A propos, czasem na rożnych forach napotyka się rady żeby nie karmić trolli...
:lol:[/quote]
nie trać , bo maluch jeździ :diabloti: granatowy w różno kolorowe kwiatki :loveu:

czasem trzeba pokarmić zbłąkaną owieczkę ;) przynajmniej jest wesoło :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Jak to na rasta, jeśli można zapytać? :crazyeye:

- bom prowincjusz i do "Zopot" tylko czasem na wystawy się udaję (w butach za 50 euro, niestety! - ale to tylko dlatego że udalo mi się zamordować pewną bogatą staruszkę kłonicą i przywłaszczyć jej majątek)... a w Holandii zdarzyło mi się bywać jeno przelotnie i tym co się rzuciło w oczy było zatrzęsienie westów akurat... :cool1:

Link to comment
Share on other sites

zeby nie bylo ze offuje.....

Holendrzy ustanowili prawo.....nie wnikam dobre czy zle....prawa podobno trzeba przestrzegac....

jesli sie uda przetransportowac je do Niemiec czy Austri...co dalej?? w koncu caly czas beda to psy sprowadzone zza granicy...czy bedzie je mozna adoptowac?? czy zostana do smierci w schronisku?????a jesli okaze sie ze sa wsrod nich osobniki agresywne??? co dalej??? xxxx mozesz mi odpowiedziec jak ta sprawa bedzie zalatwiona?????czy zostanie zmienione prawo dla tych psow?
jesli tak chce widziec to pospolite ruszenie tych ktorzy do tej pory nie mogli sprowadzic psa z innego kraju......:cool1:

Link to comment
Share on other sites

JEEEEEEEEEEEEEESSSSSSST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!włąśnie po to się zalogowałam na tym forum:loveu:wiedziałam,że ktoś się wreszcie zlituje:loveu:

aaaano....Berek...boś Ty jeno nie tutejsza to ino nie wisz co trza:cool3:
łoj to naszci Sopociszek to mała jeno mieścina je:Dale zaprawdę powiadam....odpicowany maluch w barwach Jamajki i ze smilem na masce jezdzi jeszcze po skorupie tej zgorzkniałej,egoistycznej planety:cool3:


Dealer:tylko przed zimą,ok???:loveu:

Link to comment
Share on other sites

"Blow...zasponsoruje ci drugiego bucika"

A ty co, też udało ci się znaleźć bogatą staruszkę?

Wracając do tematu - to kto chętny na tajemnicze pitowate z Netherlands?
:lol:
Co prawda na PWP jest ich pełno, bidoków, ale tamte mają zasadniczą zaletę - na pewno po zagranicznemu gadają... I w ogóle - Wyższa Kulturka, nie to co u nas w naszym zaścianku. Mocium panie.
:lol:

P.S.
Scheda po staruszce już się wyczerpała - Dealer, dasz i mnie na bucik?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berek']"Blow...zasponsoruje ci drugiego bucika"

A ty co, też udało ci się znaleźć bogatą staruszkę?

Wracając do tematu - to kto chętny na tajemnicze pitowate z Netherlands?
:lol:
Co prawda na PWP jest ich pełno, bidoków, ale tamte mają zasadniczą zaletę - na pewno po zagranicznemu gadają... I w ogóle - Wyższa Kulturka, nie to co u nas w naszym zaścianku. Mocium panie.
:lol:

P.S.
Scheda po staruszce już się wyczerpała - Dealer, dasz i mnie na bucik?[/quote]

ja się nie podejmę tego by wziąć w me skromne progi taką arystokracje z zachodu :shake: przeciez ja na wsi mieszkam , bieda , kury , łańcuchy .........
i jeszcze trzeba by tłumacza i TV kablową założyć ...... a skąd wziąć prąd :crazyeye:

PS ja mam dwie pary gumofilców :multi: mogę jedną parę komuś odstąpić :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berek']"Blow...zasponsoruje ci drugiego bucika"

A ty co, też udało ci się znaleźć bogatą staruszkę?

Wracając do tematu - to kto chętny na tajemnicze pitowate z Netherlands?
:lol:
Co prawda na PWP jest ich pełno, bidoków, ale tamte mają zasadniczą zaletę - na pewno po zagranicznemu gadają... I w ogóle - Wyższa Kulturka, nie to co u nas w naszym zaścianku. Mocium panie.
:lol:

P.S.
Scheda po staruszce już się wyczerpała - Dealer, dasz i mnie na bucik?[/quote]

za tego ''Owsika'' to ja ci sztuk dwa nawet kupie..i do pary nawet:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berek']... a w Holandii zdarzyło mi się bywać jeno przelotnie i tym co się rzuciło w oczy było zatrzęsienie westów akurat... :cool1:[/quote]
O trzeba to do kamci podesłać a może tam sie przeprowadzi:multi::multi:A może spotka na swej drodze owadka w maluchu:multi::multi:I adoptują te 29 pitbuli:multi::multi:[COLOR=LemonChiffon]I będą żyż krótko acz treściwie:loveu::loveu:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

eeeeej!wcięło mi prawie całego posta!!!!:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
tam było do Berka ale nie chce mi się pisać drugi raz;)wybacz!!!!!!!!!!!!:loveu:
gumofilce u nos w modzie ostatnio:D:D:D:D:D:D:Dnie pogaaaaardzi;)

Link to comment
Share on other sites

wieta co???może nie na temat ale muszę się trochę uzewnętrznić:cool3:strasznie mnie ciągnie w stronę molosów i taaaaak mnie korci nawał tych niechcianych,że chętnie bym wzięła:cool3:(oczywiście takiego który niema funkcji"odgryz pańci główkę w czasie snu":cool3:jednakowoż.....moi pobratymcy i reszta zwierzęcych towarzyszy raczej protestuje:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='groszek83']O trzeba to do kamci podesłać a może tam sie przeprowadzi:multi::multi:A może spotka na swej drodze owadka w maluchu:multi::multi:I adoptują te 29 pitbuli:multi::multi:[COLOR=LemonChiffon]I będą żyż krótko acz treściwie:loveu::loveu:[/COLOR][/quote]

Ty jednak masz łeb :cool3: :cool3: zakonserwowany w puszce ,ale pomysłowy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blow']wieta co???może nie na temat ale muszę się trochę uzewnętrznić:cool3:strasznie mnie ciągnie w stronę molosów i taaaaak mnie korci nawał tych niechcianych,że chętnie bym wzięła:cool3:(oczywiście takiego który niema funkcji"odgryz pańci główkę w czasie snu":cool3:jednakowoż.....moi pobratymcy i reszta zwierzęcych towarzyszy raczej protestuje:([/quote]

ale bulle to nie molosy :cool3: :cool3: a takich funkcji odgryzania w czasie snu czego kolwiek komu kolwiek to też te psy nie mają :cool3: to taka legenda , krążąca po Polsce ,że pitbull atakuje nocą wyrywając swojemu opiekunowi aortę :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']ale bulle to nie molosy :cool3: :cool3: a takich funkcji odgryzania w czasie snu czego kolwiek komu kolwiek to też te psy nie mają :cool3: to taka legenda , krążąca po Polsce ,że pitbull atakuje nocą wyrywając swojemu opiekunowi aortę :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

aaaa..to moze holenderskie pitki tak robily i za kare ida lulu...:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owadek']Wy tu sie marnujecie a ja do Holandii bedę jechał na pomocnika weterynarza.[/quote]
no chyba się zamknę w sobie bo mnie zazdrość zaczyna zjadać :diabloti: :diabloti: :diabloti:
a co w PL nikt cię nie chce przyjąć na takie stanowisko :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...