Jump to content
Dogomania

Tragedia w Holandi -ciag dalszy!!!!!


xxxx52

Recommended Posts

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Owadek']widać że nie byliście nigdy w Holandii, tam chodzą eleganckie panie w eleganckich ubraniach, nie to co nasze....co by było gdyby pit poślinił pani buty za 250 euronów?[/quote]



oz..kurde.....a ja mieszkam w Niemczech, na weekendy jezdzimy do Holandii albo Francji i mam buty za 230 EUR i slinacego sie boksera......


ide go uspac....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']oz..kurde.....a ja mieszkam w Niemczech, na weekendy jezdzimy do Holandii albo Francji i mam buty za 230 EUR i slinacego sie boksera......


ide go uspac....[/quote]

toś gupi, za niewiele więcej ja sobie pare lat temu samachód kupiłem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owadek']toś gupi, za niewiele więcej ja sobie pare lat temu samachód kupiłem[/quote]


glupia jestem glupia....byly jeszcze takie same tylko czarne i kurna nie kupilam.....:placz: i mam tylko biale....:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owadek']nie zazdrość tylko praktyka, jak mu w autokarze buty capną to bedzie w skarpetkach do Polski wracał, raz takeigo modela widziałem.[/quote]
kto capnie ?
w jakim autokarze ?
o czym Ty wogóle piszesz ? :crazyeye:
już ci pisałam OBUDŹ SIĘ :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']oz..kurde.....a ja mieszkam w Niemczech, na weekendy jezdzimy do Holandii albo Francji i mam buty za 230 EUR i slinacego sie boksera......


ide go uspac....[/QUOTE]
eeeee...no bo wiesz....bo w Holandii w tanich butach to mogą chodzić tylko rodowici polscy Polcay:cool3::cool3::cool3::diabloti:taki żarcik;););););););):haha::haha::haha:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owadek']nie zazdrość tylko praktyka, jak mu w autokarze buty capną to bedzie w skarpetkach do Polski wracał, raz takeigo modela widziałem.[/quote]


autokarem:crazyeye: ja nie jezdze autokarami....kupilam sobie auto...za troche wiecej niz 230 EUR:diabloti: takie aby i mnie i mojemu psu bylo wygodnie i bezpiecznie...bo on lubi jezdzic autkiem:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blow']eeeee...no bo wiesz....bo w Holandii w tanich butach to mogą chodzić tylko rodowici polscy Polcay:cool3::cool3::cool3::diabloti:taki żarcik;););););););):haha::haha::haha:[/quote]
O jasna meduza to ja już wiem czemu wszyscy wiedzą że ja z Polski. Bo buty mam tylko za 50 a nie za 250! No i wydało się :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blow']eeeee...no bo wiesz....bo w Holandii w tanich butach to mogą chodzić tylko rodowici polscy Polcay:cool3::cool3::cool3::diabloti:taki żarcik;););););););):haha::haha::haha:[/quote]

yyyy...jam tez rodowita Polka....polska Polka z krwi i kosci....i piesek tyz Polak:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']autokarem:crazyeye: ja nie jezdze autokarami....kupilam sobie auto...za troche wiecej niz 230 EUR:diabloti: takie aby i mnie i mojemu psu bylo wygodnie i bezpiecznie...bo on lubi jezdzic autkiem:loveu:[/quote]
jezuuu :crazyeye: :crazyeye: autem wozisz takiego śliniacego się psa :crazyeye: :crazyeye: tapicerki szkoda , u nas na bazarze za taki germański welur wzięła byś kilkaset złotych :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_ga.isk']O jasna meduza to ja już wiem czemu wszyscy wiedzą że ja z Polski. Bo buty mam tylko za 50 a nie za 250! No i wydało się :lol:[/quote]

hahahahha to ty bylas w niedziele na rynku w Amsterdamie...wiedzialam:diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']autokarem:crazyeye: ja nie jezdze autokarami....kupilam sobie auto...za troche wiecej niz 230 EUR:diabloti: takie aby i mnie i mojemu psu bylo wygodnie i bezpiecznie...bo on lubi jezdzic autkiem:loveu:[/quote]
Ty snobie ty..:diabloti: Auto za więcej niż 230 EURO toż to rozpusta..:diabloti:
Trza było malucha kupić nie czytałaś?Pomachali by Ci w Holandii jakbyś takim cudem jechała a tak to co nikt na ciebie nawet nie spojrzy:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']jezuuu :crazyeye: :crazyeye: autem wozisz takiego śliniacego się psa :crazyeye: :crazyeye: tapicerki szkoda , u nas na bazarze za taki germański welur wzięła byś kilkaset złotych :evil_lol:[/quote]


phiii..jak zaslini za bardzo zmienie auto....:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='groszek83']Ty snobie ty..:diabloti: Auto za więcej niż 230 EURO toż to rozpusta..:diabloti:
Trza było malucha kupić nie czytałaś?Pomachali by Ci w Holandii jakbyś takim cudem jechała a tak to co nikt na ciebie nawet nie spojrzy:diabloti:[/quote]

teraz juz wiem dlaczego nikt mi nie machal:-( tylko jakas Polka w butach za 50 EUR smutno patrzala.....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']phiii..jak zaslini za bardzo zmienie auto....:razz:[/quote]
rozpustnico Ty :mad: a na wsi w PL psy na łańcuchach siedzą :mad: moje uwiazane na jednym bo bieda straszna nie mam na 4 osobne :shake: :shake: :diabloti: kur nie mam bo za drogie utrzymanie drobiu , taniej w markiecie kupić :diabloti:



a jak bedziesz jechała do Holandii to daj znać , wyciągnę malucha ze stodoły :cool3: co prawda nie ma tam kilku elementów ,ale za to będą ci wszyscy machać :multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']rozpustnico Ty :mad: a na wsi w PL psy na łańcuchach siedzą :mad: moje uwiazane na jednym bo bieda straszna nie mam na 4 osobne :shake: :shake: :diabloti: kur nie mam bo za drogie utrzymanie drobiu , taniej w markiecie kupić :diabloti:



a jak bedziesz jechała do Holandii to daj znać , wyciągnę malucha ze stodoły :cool3: co prawda nie ma tam kilku elementów ,ale za to będą ci wszyscy machać :multi: :multi: :multi: :multi:[/quote]

kochana:loveu: :loveu:

a powiedz mi jak one na tych na lancuchach siedza to ich doopy nie bola....?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berek']A po Warszawie jeździ maluch przerobiony na kabriolet.
Różowy!
:lol:
A co, my też potrafimy!
Może to właśnie Owsik, tego, Owadek go prowadzi?

:evil_lol:[/quote]

Berek, ty pisz lepiej swój "przygody młodego kynologa". ile stron juz napisałś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berek']A po Warszawie jeździ maluch przerobiony na kabriolet.
Różowy!
:lol:
A co, my też potrafimy!
Może to właśnie Owsik, tego, Owadek go prowadzi?

:evil_lol:[/quote]
a koło mnie na stacjji benzynowej jest maluch przerobiony na pług , taka bieda że na traktory ludzi nie stać :evil_lol:

a tego malucha kabrio widziałam , a i jeszcze na Mokotowie jest maluch pomalowany w kwiatki :loveu: :loveu: :loveu:


a na owady kupiłam sobie lampę owadobójczą :multi: :multi: bo lata to to i się czepia niewinnego człowieka :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

"na Mokotowie jest maluch pomalowany w kwiatki "

O, tego nie udało mi się napotkać. :-( :cool1:
Choć nie tracę nadziei.
:lol:
A ów maluch jeździ - i można mu paluszkiem pokiwać? Czy tylko stoi jako element zdobniczy? No, bo te kwiatki etc...
;)
A propos, czasem na rożnych forach napotyka się rady żeby nie karmić trolli...
:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...