Jump to content
Dogomania

VIVA - Piekne imię i w końcu pięknę życie. To my -dogomaniacy odmieniliśmy jej los.


doris66

Recommended Posts

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='doris66']Dziewczyny jakos to wytrzymajcie.......Jak dobrze ze ona nie dostała tej cieczki żyjac na ulicy.[/QUOTE]

A mamy inne wyjście ;)
Viva od rana ogonek w górze i pląsa zalotnie przed Aronem...Aron gentelman zaczął od lizania po pyszczku, za uszkiem, po boczku i tak coraz dalej...:diabloti:...teraz biedne każde w innej części domu

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [SIZE=4][COLOR=#008000]Zapraszam na bazarek: Rękodzieło, buty, ubrania - dla amstafki Vivy, na koszty związane z leczeniem. [/COLOR][/SIZE]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250162-Bazarek-R%C4%99kodzie%C5%82o-ubrania-buty-do-20-01-14r?p=21751698#post21751698"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post21751698[/URL]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Cały czas trzymamy kciuki za uratowanie tej gałki ocznej! Jak tam "mała" sunia dalej pcha się na kolana?[/QUOTE]


Wczoraj wskoczyła mi za plecy na fotel, polizała po szyi przytuliła się i położyła pysk na ramię...oko wesoło łypało.....dostała buziaka w duży nochal...tylko na to czekała, umyła mi twarz bardzo dokładnie. Stefci nie "pobiła" ona wzięła mi szyję w paszczak...Ciekawa jestem czy amstafy tak mają, tak się bawią?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Mały słodki przytulak, no proszę....Jeszcze się Stefci narazi,że jej pańcię wycałowuje...[/QUOTE]

Nić sympatii zawiązała się między dziewczynami od pierwszych chwil...poznał swój swego ;)

Łatka i Stefcia to moje gwiazdeczki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wizyta w lecznicy 4

Viva po wizycie u Pani doktor...[B]99,9 % że gałka oczna uratowana.[/B] Szwy nadal pozostawione, jak najdłużej się da, fajnie aby udało się do soboty, do kolejnej wizyty w lecznicy.

Viva miała przyjemność zobaczyć doris66...została wytarmoszona, wycałowana w nochal... Doris cuda się zdarzają, przełamałaś paniczny lęk.

[B]Zapłaciłam za leki antybiotyk 32,37 i przeciwbólowy 4,50 - paragon[/B]

Edited by Moli@
Link to comment
Share on other sites

Moja radość nie ma granic......pychol Vivuni słodki. Moli@ ........jak są czarodziejki, to i cuda czynią.
Wiecie co zauważyłam.................że Viva łypie tym jednym oczkiem wcale nie za mną, ale za Moli@, i do auta wskoczyła natychmiast cała szczęśliwa, że już wraca do domu. Ona dobrze wie, komu zawdzięcza tak błogie życie jakie aktualnie wiedzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='buniaaga']Zakończył się już mój bazarek dla Vivy.Utargowałam 139,55zł zaokrąglam to do 160zł i wpłacam na konto suni.Moli@ poproszę o nr konta :)[/QUOTE]

Dziękujemy za bazarek w imieniu Vivy :lol:

Pieniądze na leczenie Vivy zbierane są na konto TOZu i doris66, w lecznicy faktura zostanie wystawiona na koniec leczenia oka. Nie wiemy w 100% jaką sumą dysponujemy...nie znamy kosztów leczenia a jeszcze szczepienie i sterylka ją czeka. Mamy taką propozycję...przekaż pieniądze doris, nie rozbijajmy tego na kilka kont.

Edited by Moli@
Link to comment
Share on other sites

Moili@, te pieniądze z bazarku są na pokrycie innych kosztów związanych z leczeniem ( czyli transporty do weta, kaganiec, opłata za pierwsza wizyte kiedy zapłaciłaś gotówką i nie będzie to ujete w fakturze. Na to udostepniłam swoje prywatne konto i pisałam o tym na wstepie wątku, ale nie ma sensu aby Buniaaga przelewała mnie a ja Tobie, niech od razu przeleje do Ciebie.
Jestem skarbnikiem Vivy w pewnym zakresie i tak postanowiłam...ha....ha.....wiec sie nie buntuj aniele złoty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...