Jump to content
Dogomania

VIVA - Piekne imię i w końcu pięknę życie. To my -dogomaniacy odmieniliśmy jej los.


doris66

Recommended Posts

[quote name='doris66']Jezu ...tak bardzo mi żal tej psiny.
A mysl, ze ona nie bedzie na to oko widziała i bedzie miała szczęście jeśli uda sie uratowac gałkę oczną jest nie do zniesienia.
Joi, Moli@ .......dziekuje.[/QUOTE]

Od kilku dni dostaje antybiotyk domięśniowo i bezpośrednio do oka + przeciwzapalne...przed nią kolejne 5 dni kłucia...odpukać nie ma ropy więc jest nadzieja na uratowanie gałki ocznej. Mała już wybudzona, zjadła była w ogrodzie, jest OK

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzielna psinka. Do tej pory musiała byc twarda bo takie miała zycie i dalej sobie radzi. Teraz ma też nas........potrzebuje pomocy każdej ale bardzo finansowej. Pomózcie ja wyleczyc.
Koszty transportu rosną z dnia na dzień...dochodzą nowe ( zakup kagańca ) powietrzem tez nie zyje....
Jesli kogos wzusza jej los i chciałby wpłacic grosik na koszty transportu, jedzenie podam nr konta na priv.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='buniaaga']Witam się u Vivy.Trzymam kciuki za sunię.

Moli@ czy macie jakieś psiaki do ogłoszeń?służę pomocą:) poproszę o zdjęcia i kilka słów o psiaku , maila mojego macie:)[/QUOTE]

:multi: WITAJ :lol:

Dziękujemy...codziennie obiecujemy sobie że już dziś zabierzemy się za robienie zdjęć...i coś wypada...zrobimy i podeślemy. Bardzo dziękujemy

Link to comment
Share on other sites

Doris nam nie dziękuj my tylko dołączyłyśmy do dobrych duszyczek...[B]Vivę trzeba było błyskawicznie zabierać z ulicy...duża amstafka błąkająca się po Bielsku to mogło zakończyć się tragedią.[/B] Ukłony dla Pana który udostępnił ogrodzony plac, gdzie była bezpieczna.

Link to comment
Share on other sites

Noc minęła spokojnie, okolice oka bez ropy oby tak dalej... wzrasta szansa uratowania gałki ocznej. Viva spokojna, zero agresji do psów. Swobodnie porusza się po całym domu, ogrodzie z pozostałymi psami - oczywiście pod kontrolą;). Zachowuje się jak "normalny pies" :lol:

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://www.tinypic.pl/2mcf9akaiu6h][IMG]http://files.tinypic.pl/i/00487/2mcf9akaiu6h_t.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.tinypic.pl/6thrj7si9lmt][IMG]http://images.tinypic.pl/i/00487/6thrj7si9lmt_t.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Z lecznicy dostałyśmy/wypożyczony kołnierz...pani doktor sugerowała aby założyć go w ostateczności...jak zacznie interesować się okiem/trzeć. Rana ma się chyba dobrze bo Vivy nie interesuje...to my pilnujemy, przecieramy, zapuszczamy krople

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']Jeśli chodzi o mnie to nigdy nie podejrzewałąbym siebie, ze kiedykolwiek podejdę do psa tej rasy a tym bardziej psa bezdomnego, o zachowaniu którego niewiele wiedziałam. No ale nie było wyjścia .........[/QUOTE]
I widzicie że nie taki diabeł straszny jak go malują.Ja kocham tą rasę choć kiedyś też wierzyłam w mit ,,że to mordercy"

Link to comment
Share on other sites

Viva czuje się dobrze...nosek wilgotny, zimny... oko ładne...
Wczoraj dzwoniła Pani doktor Kalinowska z pytaniami o swoją pacjentkę...wstępnie uzgodniłyśmy kolejną wizytę...po zastrzykach wejdzie antybiotyk w tabletkach

Viva to "malutka" sunia uwielbia siedzieć na kolanach, głaskanko...rozdawać buziaki/lizawka ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moli@']Viva czuje się dobrze...nosek wilgotny, zimny... oko ładne...
Wczoraj dzwoniła Pani doktor Kalinowska z pytaniami o swoją pacjentkę...wstępnie uzgodniłyśmy kolejną wizytę...po zastrzykach wejdzie antybiotyk w tabletkach

Viva to "malutka" sunia uwielbia siedzieć na kolanach, głaskanko...rozdawać buziaki/lizawka ;-)[/QUOTE]
O jejku.......ona nie moze sie nacieszyć tym co ją spotkało. Pewnie dopiero odkryła do czego służą kolanka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...