Jump to content
Dogomania

JEST TAKIE MIEJSCE -BEZPIECZNA PRZYSTAŃ u Kasi-zbieramy fundusze


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
O 17.07.2016 o 11:28, bela51 napisał:

Prosze o podanie nr konta  dla bezpiecznej przystani. Mam do wpłaty  pieniadze z pierwszej częsci bazarku FONY .

Przypominam sie z prosba o nr konta. Od ponad 2 tygodni nikt tutaj nie zajrzał :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 lipca odeszla Ofelia TM*

Była u Kasi prawie rok, przedtem ok 11 lat w schronisku ,

Kasia napisala:

....Chciałam napisać o Ofelii...ale za każdym razem kiedy chce zacząć, to nie wiem o czym miałabym powiedzieć. ..O tym ,że już nigdy nie zobaczę jej w drzwiach domku? O tym,że nie będzie wychodzic za mną na dwór i odprowadzać mnie wzrokiem do domu?, że nie podniesie się z materaca za każdym razem kiedy tylko mnie zobaczy , albo usłyszy że  przyszłam, jestem blisko . Taka była Ofelia, skromna,opanowana,cierpliwa,przyjacielska. Silna i niezalezna. Jeden z pierwszych psow ktorego wypatrzylam na "starej"stronie wolontariuszy schroniska- od tego czasu,wiedzialam ,ze  to jest "moj" pies i ze kiedys ją stamtąd zabiore . Wszyscy ktorzy ja znali i pamiętają ze schroniska, wiedzą jaka byla....Umarla w nocy 12go lipca.                          
Zdjęcia zrobione były kilka godzin przed śmiercią -do samego końca Ofa starała się nie poddawać.... Zdjęcie  na zielonym materacu ,to jej ostatnie zdjęcie .
 

 

Ofelia11.jpg ofelka2.jpg

Ofelia.jpg

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bibi ma się stosunkowo najlepiej ze wszystkich starszych  podopiecznych Kasi musi tylko na razie brać antybiotyk na podsikiwanie i coś na stawy, bo ulubionym zajęciem Bibi jest wylegiwanie się na powietrzu niezależnie od panujących warunków atmosferycznych :)

Bibi2.jpg

Bibileki.jpg

Lekibibi.jpg

Bibi.jpg

Link to comment
Share on other sites

Smutny ten Wasz wątek. Ale czy starosc jest wesoła ? To wspaniałe, co robicie dla tych staruszków.

 

Dzisiaj wpłaciłam 300 zł na konto podane przez Iwna5702. To jest pierwsza częśc wpłaty z bazarku Fony, bo bazarek jeszcze nie jest rozliczony do konca.

Prosze o potwierdzenie na wątku bazarkowym, gdy pieniązki wpłyną na konto.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O ‎21‎.‎07‎.‎2016 o 17:07, bela51 napisał:

Smutny ten Wasz wątek. Ale czy starosc jest wesoła ? To wspaniałe, co robicie dla tych staruszków.

 

Dzisiaj wpłaciłam 300 zł na konto podane przez Iwna5702. To jest pierwsza częśc wpłaty z bazarku Fony, bo bazarek jeszcze nie jest rozliczony do konca.

Prosze o potwierdzenie na wątku bazarkowym, gdy pieniązki wpłyną na konto.

 

Potwierdziłam na wątku bazarkowym  wpływ przelewu 300 zl do Kasi, bardzo dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

Niestety nasza kolejna Babuleńka chora i słabnie.

Bibi od trzech dni co dzień dostaje kroplówki. Kasia podaje jej dodatkowo ten lek który Żaneta wysłała dla Misi ale dla Misi było wtedy juz za późno. ...Nie wiadomo czy ten lek  pomaga, ale okaże się jak zrobimy kontrolne badania (myślę ze jutro-pojutrze).Za badania i kroplówki Kasia  zapłaciła do tej pory 250zl,czyli zostalo 50 zl z tego, co było na leczenie (z pieniędzy bazarkowych).

Napewno będzie potrzeba więcej, bo dziś Kasia jedzie  po kolejne kroplowki i leki.

 

Bibi3.png

Bibi2.jpg

Bibi.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...