Jump to content
Dogomania

Rico- łipet z daleka, z bliska kundel :D


Małgonia

Recommended Posts

ja się nauczyłam cierliwosci ale jak zamówiłam kocyki do kotów i babka mi przysylała je chyba z 2 miesiace to myślałam że eksploduje , dopiero jak jej napisałam ze w doopie mam jej kocyki i zgłaszam sprawe najpierw do zakupów allegro a pozniej na policje to mi przysłała na drugi dzień :D

Link to comment
Share on other sites

Ja zamawialam smoczek i dlugo szedł wiec kuplamstacjonarnie taki sam- Klusce nie podpasowałto wyslalammeila czy moga inny wysłac za doplata jesli cenowoinaczej bedzie.Napisali ze ok,bez problemu. I wysłali ten zamówiony z Lovi a chcialam zamienic na Canpol. Tydzien później Canpol tez przyszedł :D Wyslalam meila ze pomylka i moge im zapłacic za ten drugi dodatkowy alenie odpisali do dzisiaj  a smoczki leza i kurz zbieraja  :D

Link to comment
Share on other sites

Ja zamawialam smoczek i dlugo szedł wiec kuplamstacjonarnie taki sam- Klusce nie podpasowałto wyslalammeila czy moga inny wysłac za doplata jesli cenowoinaczej bedzie.Napisali ze ok,bez problemu. I wysłali ten zamówiony z Lovi a chcialam zamienic na Canpol. Tydzien później Canpol tez przyszedł :D Wyslalam meila ze pomylka i moge im zapłacic za ten drugi dodatkowy alenie odpisali do dzisiaj  a smoczki leza i kurz zbieraja   :D

Hahahaha to miałas proocje 2 w cenie 1 :D

 

dzisiaj oglądałam smoczki w tesco ale na żaden sie nie zdecydowałam , jeden już mam to na poczatek wystarczy a pozniej się pomyśli ;)

Link to comment
Share on other sites

To jest właśnie dziwne , że nie każdy smoczek dziecko chce a jak później sie nauczy to nie chce odstawić :P pamietam marysia to nawet 3 na raz pakowała do buzi , gdzies miałam zdjęcie ale na bank bym go nie znalazła przez kilka dni nawet jak bym zaczeła na płytach szukać :D

Link to comment
Share on other sites

Oj, Hanka ma zly dzien... zjadła zupkę jarzynkowa pieluche zminilam, na rec wzielam a i tak ryk... zamotalam i spi, czuje jak mi po dekoldzi slina jej scieka :roll: chusta tez cała mokra, ząbki chyba znowu próbuja wyjsc... o mamciu, cieżkie te zabkowanie plus skok rozwojowy.

Link to comment
Share on other sites

Oj, Hanka ma zly dzien... zjadła zupkę jarzynkowa pieluche zminilam, na rec wzielam a i tak ryk... zamotalam i spi, czuje jak mi po dekoldzi slina jej scieka :roll: chusta tez cała mokra, ząbki chyba znowu próbuja wyjsc... o mamciu, cieżkie te zabkowanie plus skok rozwojowy.

 

A miałam pizze robic.. kurcze, dlatego taka głodna siedze 

Ojjj to wam sie znacznie marudzenie , dobrze że macie na nią sposób ( chuste) bo inaczej już nic byś nie zrobila ;)

 

pizza mniam  :loveu:  :loveu:  zjadła bym sobie :D

Link to comment
Share on other sites

A mi na jakiś czas pizzy wystarczy po ostatnim obżarstwie. Sama zeżarłam prawie całą, a dzisiaj frytki sobie zrobiłam :grins:

 

Zęby jak zaczną iść to długo będą szły. Szkoda że Hanula smoka nie chce bo by sobie nim masowała dziąsła. Mani daję 2 różne smoki i ma zabawę w próbowanie który lepszy. Poza lovi ;smakują' jej też aventu ;)

Link to comment
Share on other sites

Pogoda straszna oO Dobrze, ze ten polar dla dwojga mamy, ale wczoraj szlismy jednak z wózkiem bo mała nie była spiąca a w wózku to sobie pogada, pobawi sie a przewietrzy :D I sie okazało ze nie mamy w co ją ubrać w taką zimnice. Ani kurtki ani nic. Ale mądra ja znalazłam w szafce " rzeczy za duze" dobry juz gruby sweter podszyty polarem :D Kluska lezała taka sztywna i nie mogła dosiegnac czerwonej wstazki bo ja sweter ograniczał :D

 

 

Dzisiaj w końcu po karme jedziemy dla psa, ostatnio zamiast Adult Medium zamówiła nam Power 4300 ( Sam's Field) i byla przekonana, że to dla nas :D Przeprosiła, chciała nawet nam ją opchnac- wziełabym ale Rico juz taki aktywny nie jest odkad urodziłam to mamy mniej czasu na bieganie, wiec bałam sie ze przytyje nam na niej a mniejsze porcje wywołałyby wielkie cierpienie i głód w oczach :D Wiec ugotowałam mu ryż z wątrbką, warzywa i jabuszko wkroiłam i zajadał chłopak chętniej niż karmę :D Zdj jakieś mam, ale później dodam bo teraz mam lenia. 

Link to comment
Share on other sites

Aga, to nie są takie zwykle lody wygoogluj sobie Sopelek Karpacz, ostatnio fajna recenzje czytalam i facet opisywal lody są nieziemskie.

 

Wyglądają na smaczne ale ja lubie takie zwykłe normalne śmietanowe z automatu , ale tez tylko z jednej lodziarni u włocha , chociaz na rynku jest lodziarnia tez u wlocha troche inna i tam podobno tez sa przepyszcze desery lodowe , ale jakos nigdy tam nie dotarłam ;)

Pogoda straszna oO Dobrze, ze ten polar dla dwojga mamy, ale wczoraj szlismy jednak z wózkiem bo mała nie była spiąca a w wózku to sobie pogada, pobawi sie a przewietrzy I sie okazało ze nie mamy w co ją ubrać w taką zimnice. Ani kurtki ani nic. Ale mądra ja znalazłam w szafce " rzeczy za duze" dobry juz gruby sweter podszyty polarem Kluska lezała taka sztywna i nie mogła dosiegnac czerwonej wstazki bo ja sweter ograniczał

 

 

Dzisiaj w końcu po karme jedziemy dla psa, ostatnio zamiast Adult Medium zamówiła nam Power 4300 ( Sam's Field) i byla przekonana, że to dla nas Przeprosiła, chciała nawet nam ją opchnac- wziełabym ale Rico juz taki aktywny nie jest odkad urodziłam to mamy mniej czasu na bieganie, wiec bałam sie ze przytyje nam na niej a mniejsze porcje wywołałyby wielkie cierpienie i głód w oczach Wiec ugotowałam mu ryż z wątrbką, warzywa i jabuszko wkroiłam i zajadał chłopak chętniej niż karmę Zdj jakieś mam, ale później dodam bo teraz mam lenia. 

Tesciowa własnie wczoraj wyzywała ze Iza tak wyszykowała do nas Kinge ze dała 8 par krótkich spodni i krótkiego rękawka a na długi jedne spodnie i jedną bluzkę wiec jak wczoraj zmokły to juz Kinga nie miała co założyc :D

 

Nam karma wczoraj przyszła ale cos ostatnio chyba z kg oszukują bo starczał nam 15kg worek na miesiac a teraz nam brakło , a psy dostają tak jak dostawały ....

 

A skąd wiesz ze pozniej leń sobie pojdzie ? :P

Link to comment
Share on other sites

Toć to są najnormaniejsze w świecie lody z przedwojennego automatu, magicznie śmietankowe, zbite ale jednolite, nie za slodkie, niemdłe. CUDO, i sami polewy robią, zero chemii. w lodach tez. ja tych włoskich nie lubie. 

 

 

Jestem sciekła... oddałam buty do reklamacji do CCC, a oni mówia ze bezpostawna. W zgieciach butów zaczęła schodzić taka powłoka, nie wiem z czego to było, adidasy to były, 3 razy buty na sobie miałam. To chyba jednak Hankę zostawimy u tesciowej i do rzecznika praw konsumenta trza będzie sie udac bo to kpiny jakieś są. 

Link to comment
Share on other sites

Toć to są najnormaniejsze w świecie lody z przedwojennego automatu, magicznie śmietankowe, zbite ale jednolite, nie za slodkie, niemdłe. CUDO, i sami polewy robią, zero chemii. w lodach tez. ja tych włoskich nie lubie. 

 

 

Jestem sciekła... oddałam buty do reklamacji do CCC, a oni mówia ze bezpostawna. W zgieciach butów zaczęła schodzić taka powłoka, nie wiem z czego to było, adidasy to były, 3 razy buty na sobie miałam. To chyba jednak Hankę zostawimy u tesciowej i do rzecznika praw konsumenta trza będzie sie udac bo to kpiny jakieś są. 

A bo jak weszłam tam niby na strone tych co podałas to mi wyskoczyły takie lody kolorowe ala grycan a ja takich nie lubie :P a jak to sa takie normalne z automatu to bym uwielbiała :D

 

Bo buty kupuje sie w deichmann-ie tak reklamuja buty od ręki , Sebek juz nie raz reklamował , raz kupił pamietam adidasy i na podeszwie niby nic nie było a co popadało to stopa mokra , poszedł do nich pokazał buta , a gościara mówi " no jak przeciekaja to widocznie cos jest nie tak niech pan sobie wybierze z pólki inne za ta samą kwote :D" tylko musisz mieć paragon i pudełko ;) 

Link to comment
Share on other sites

No ja chcialam w deichamnnie ale nie bylo... kupilam w CCC bo chcialam zwykle sportowe buty na wyjscia z psem po ulicy ( na łąki mam zjechane trampki ). Wyszłam w nich na 3 spacery i zaczeła powłoka schodzic to od razy oddałam zeby nie gadali ze zbyt dlugi czas uzytkowania od momentu zauwazenia wady. 

 

Dzisiaj jedziemy z TŻtem kupic sobie własnie buty bo ja zostałam w tych trampach rozwalonych na jesien albo na obcasach- przy chuscie się nie nadają acz je uwielbiam 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...