Jump to content
Dogomania

NEO,roczny pies w typie owczarka niemieckiego MA DOM!!!


Romka

Recommended Posts

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jara']Neo może się pakować.[/QUOTE]

Jaro,BARDZO DZIĘKUJĘ!!!!!!!!:lol:


Lizka,dzwoń jutro RANO koniecznie do schroniska na ten nr telefonu,który podałam.P.Marek czeka na Twój telefon.A neo nie może się doczekać...my zresztą także.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za wizytę PA :) Było super no i zaszczycił nas swoją obecnością również cudowny psiak :D

[quote name='konfirm13']Wspaniała wiadomość - dzięki za jej przekazanie :).
Lizka - liczymy na "domowe" ;) zdjęcia w wątku Neo :). Bo to już w sobotę.....:)[/QUOTE]

konfirm zdjęcia będą ale niestety jeszcze nie w sobotę - jestem na etapie organizacji transportu :(

Romka będę jutro dzwonić.

A teraz muszę prosić Was o pomoc..

W weekend schronisko jest b.krótko czynne. Patrząc na rozkład PKP - lipa, PKS nie wyszukuje mi połączeń do Łowicza :/ będę jeszcze próbować.
Jak do Was dojechać (na czas??) jakieś pomysły????

Siostra w niedziele wraca z W-wy czekam na info od niej czy będą mieć miejsce w samochodzie to można by zahaczyć o Łowicz w drodze do K-wa ;)

Jeśli nie, równolegle przeszukuję wątek transportowy

Link to comment
Share on other sites

Schronisko niestety czynne tylko do 11 00,trzeba poprosić p.Marka to zostanie dłużej.Nie mam na to wpływu a psiaka nie ma gdzie przechować bo u mnie w domu są aż 3 psiaki.Może na Fb będzie ktoś,kto będzie jechał w naszym kierunku?
Jak nie uda się w sobotę to przyjeżdżaj w środku tygodnia. Z dworca zawsze mogę Cię zabrać i podrzucić do schroniska. TYLKO ZADZWOŃ DO SCHRONISKA TO JEST GWARANCJA,ŻE NEO JEST JUŻ TWÓJ!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lizka']
W weekend schronisko jest b.krótko czynne. [B]Patrząc na rozkład PKP - lipa,[/B] PKS nie wyszukuje mi połączeń do Łowicza :/ będę jeszcze próbować.
Jak do Was dojechać (na czas??) jakieś pomysły????

[/QUOTE]

Dlaczego lipa ?
Z Krakowa masz dwa połączenia - całkiem rozsądne godzinowo.
Powrót tez nie wygląda źle - tez dwa połączenia.

Fakt że bezpośrednio nie dojedziesz tylko w każdym masz jedną przesiadkę.

Link to comment
Share on other sites

A [B]ja myślę, że lepiej samochodem, niż PKP, czy PKS.[/B]
Bo [B]nie wiem, czy Neo kiedykolwiek miał na pysku kaganiec.[/B] A to jest[B] wymagane[/B] (+ dowód szczepienia p. wściekliźnie, ale to Neo z pewnością ma)[B] w transporcie publicznym[/B] .

Wg mnie, lepiej poczekać na siostrę, namówić znajomą/znajomego, lub zorganizować transport z wątku transportowego. Pies i tak będzie zestresowany zmianami i nie sposób mu wytłumaczyć, że to dla jego dobra. Lepiej to robić z mniejszym udziałem osób towarzyszących(współpasażerowie w PKP i PKS) i ....bez namordnika.
[B] Nadal trzymam kciuki :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

Maupa nie brałam pod uwagę wyjazdu w nocy, dlatego też pewnie to przeoczyłam. Nie brałam, bo mam dość młode wiekiem jeszcze dziecię a TZ często robi nocki ostatnio więc trochę ciężko o opiekę nad młodą w tych godzinach :/

konfirm też uważam że samochód byłby najlepszą opcją dla Neo i tego najintensywniej szukam w tym momencie.

A mama mówiła "zrób wreszcie to prawo jazdy" :-/

Link to comment
Share on other sites

PKS po przemyśleniach odpada. Nie każdy kierowca wezmie psa, nie będę ryzykować

[quote name='konfirm13']A [B]ja myślę, że lepiej samochodem, niż PKP, czy PKS.[/B]
Bo [B]nie wiem, czy Neo kiedykolwiek miał na pysku kaganiec.[/B] A to jest[B] wymagane[/B] (+ dowód szczepienia p. wściekliźnie, ale to Neo z pewnością ma)[B] w transporcie publicznym[/B] .

Wg mnie, lepiej poczekać na siostrę, namówić znajomą/znajomego, lub zorganizować transport z wątku transportowego. Pies i tak będzie zestresowany zmianami i nie sposób mu wytłumaczyć, że to dla jego dobra. Lepiej to robić z mniejszym udziałem osób towarzyszących(współpasażerowie w PKP i PKS) i ....bez namordnika.
[B] Nadal trzymam kciuki :)[/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

A ja serdecznie dziękuję [url=https://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-pomocy-TTB-Krak%C3%B3w-Niez%C5%82y-PIES/600726509994552]Stowarzyszeniu pomocy TTB Kraków[/url] za przeprowadzenie wizyty przedadopcyjnej dla Neo! :loveu: Ekipa z Krakowa poleca się na przyszłość :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='konfirm13']A [B]ja myślę, że lepiej samochodem, niż PKP, czy PKS.[/B]
Bo [B]nie wiem, czy Neo kiedykolwiek miał na pysku kaganiec.[/B] A to jest[B] wymagane[/B] (+ dowód szczepienia p. wściekliźnie, ale to Neo z pewnością ma)[B] w transporcie publicznym[/B] .

Wg mnie, lepiej poczekać na siostrę, namówić znajomą/znajomego, lub zorganizować transport z wątku transportowego. Pies i tak będzie zestresowany zmianami i nie sposób mu wytłumaczyć, że to dla jego dobra. Lepiej to robić z mniejszym udziałem osób towarzyszących(współpasażerowie w PKP i PKS) i ....bez namordnika.
[B] Nadal trzymam kciuki :)[/B][/QUOTE]

[quote name='lizka']Maupa nie brałam pod uwagę wyjazdu w nocy, dlatego też pewnie to przeoczyłam. Nie brałam, bo mam dość młode wiekiem jeszcze dziecię a TZ często robi nocki ostatnio więc trochę ciężko o opiekę nad młodą w tych godzinach :/

konfirm też uważam że samochód byłby najlepszą opcją dla Neo i tego najintensywniej szukam w tym momencie.

A mama mówiła "zrób wreszcie to prawo jazdy" :-/[/QUOTE]

[quote name='lizka']PKS po przemyśleniach odpada. Nie każdy kierowca wezmie psa, nie będę ryzykować[/QUOTE]


Nie to że na siłę namawiam ale ... ;)

Ja tam jeżdzę PKP - ostatnio jechałam do Sopotu - miałam ok 20 godzinną przerwę w pracy i musiałam się wyrobic i się wyrobiłam ;)
Do Łowicza też jechałam PKP - fakt mam bliżej ale jak jechałam to były mega mrozy (akurat było minus 17 stopni ) a i tak miałam wyrzuty sumienia ze wyjazd "przepchnęłam" na drugi dzień czyli niedzielę a nie jechałam od razu czyli w sobotę no bo w piątek dowiedziałam się ze "już mogę brac" po kwarantannie.

W taką pogode jak teraz to chyba mimo wszystko lepsze PKP niż samochód.
Samochód to komfort jazdy dla nas bo dowiezie i odwiezie z miejsca na miejsce a komunikacja zbiorowa to jednak i podreprtac trzeba - no i rozkład jazdy nie dostosuje się do nas ;)
PKS chyba z "zalożenia" odpada - jeszcze gorsze rozkłady jazdy i najmniejszy komfort jazdy. W tym wypadku trzeba się dowiedziec czy przewoźnik ma coś takiego jak bilet dla psa - jak ma to kierowca nie ma prawa odmówic zabrania psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lizka']Romka ja już po telefonie do p.Marka - chyba był nieco zdziwiony że Neo aż do K-wa się wybiera ;)
Z relacji na żywo - Neoś biegał właśnie po dziedzińcu

Ok, ide posprawdzać pocztę i drugie forum, może są jakieś wieści transportowe..[/QUOTE]

Bo domki dla Neo zmieniają się jak w kalejdoskopie...to już trzeci dom i kilka zapytań.Ja też już jestem po rozmowie z p,Markiem i wiem,że dzwoniłaś i szukasz transportu.

[B]Przed chwilą miałam telefon od zaprzyjaźnionej p.Ewy B. z Fb,pomagała przy transporcie Talika...jest propozycja wyjazdu jutro albo po jutrze z Łowicza do Krakowa cena 340zł.To jest ten sam transport co wiózł Talika.MUSZĘ WIEDZIEĆ NAJSZYBCIEJ JAK MOŻESZ CZY ZGADZASZ SIĘ NA TEN WARIANT.DZWONIŁAM DO CIEBIE!!!

Moja propozycja dołożenia do transportu Neo nadal aktualna
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...