Jump to content
Dogomania

NEO,roczny pies w typie owczarka niemieckiego MA DOM!!!


Romka

Recommended Posts

[quote name='inka808']To ja bylam na wizycie PA...dom wspanialy,ludzie tez,zwierzolubni,doswiadczeni...nie wiem co sie stalo :(...podejrzewam ze ich syn namieszal im w glowach tak skutecznie ze sie rozmyslili :(bardzo mi przykro :([/QUOTE]
Inko,bardzo Ci dziękuję za wizytę.Bardzo,bardzo żal mi tego domku dla Neo...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lizka']Tak siedzę i gdybam.. A może by tak [B]Neo, do ciotki lizki do Krakowa??[/B] ;)[/QUOTE]

TAK! TAK! TAK! Jestem bardziej niż "za":multi: :multi::multi:.
Los często za nas decyduje i nie należy się temu sprzeciwiać ;)
Czytając co ktoś napisał na końcu, czasem przeoczymy to, co napisano poprzednio ;)

Edited by konfirm13
Link to comment
Share on other sites

Jestem, jestem :) To prawda szukam ONka (w ubiegłym roku odszedł za TM Borys-w awatarze)

[b]Jara[/b] jeśli chodzi o wizytę PA to nie ma najmniejszego problemu :) Borys był adoptowany z dogo wiele lat temu, bywałam też domem tymczasowym, nie mam nic do ukrycia :)

Wypadałoby by psiak akceptował dzieci (w domu 9-letnia panna ;) nie mamy domu z ogrodem mieszkamy w bloku ALE obok duży park, 10min spacerkiem dalej ogromne łąki a 3 przystanki autobusem spod domu...LAS!! (obrzeża K-wa) A że szczęśliwy ON to zmęczony ON.. :D To tak po krótce o mnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lizka']Jestem, jestem :) To prawda szukam ONka (w ubiegłym roku odszedł za TM Borys-w awatarze)

[B]Jara[/B] jeśli chodzi o wizytę PA to nie ma najmniejszego problemu :) Borys był adoptowany z dogo wiele lat temu, bywałam też domem tymczasowym, nie mam nic do ukrycia :)

Wypadałoby by psiak akceptował dzieci (w domu 9-letnia panna ;) nie mamy domu z ogrodem mieszkamy w bloku ALE obok duży park, 10min spacerkiem dalej ogromne łąki a 3 przystanki autobusem spod domu...LAS!! (obrzeża K-wa) A że szczęśliwy ON to zmęczony ON.. :D To tak po krótce o mnie ;)[/QUOTE]

Jeżeli mój głos się w jakikolwiek sposób liczy, to z całego serca popieram lizkę. Żaden dom nie będzie lepszy dla Neo. A jaki jest w kontaktach z dziećmi - cóż, trzeba sprawdzić. Ale, o ile znam ONki......powinno być dobrze. Jeżeli ma prawidłową psychikę, jako duży i silny pies będzie raczej opiekuńczy i nieagresywny do młodych. Oczywiście i na zimne, trzeba dmuchać. I....sprawdzić.

Link to comment
Share on other sites

A to Neo z kolegami z boksu,ten w środku to 7-letni Jantar obok 5-letnia Masza.Psy duże i z charakterem,szczególnie Masza.I jak widać psiaki spokojnie zachowują się:

[IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/6a458ca37148bbb5b6af26402de41ea7,10,19,0.jpg[/IMG]

[IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/6ae303effd1a04441a77554f93f42188,10,19,0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Lizka,właśnie rozmawiałam z moją sąsiadką,która obiecała mi,że zabierze swoje 2 dziewczynki 9 i 12 lat i pojedzie wyprowadzić Neo na spacer.Pojedzie bez wolontariuszy,będzie sama z dziećmi,jest dla Neo obca.Będą zdjęcia.Najpóźniej w środę będą informacje i zdjęcia.

Jej dziewczynki mają ferie,w domu jest słodka spanielka.Lubią psy i znają się na ich zachowaniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Lizka,właśnie rozmawiałam z moją sąsiadką,która obiecała mi,że zabierze swoje 2 dziewczynki 9 i 12 lat i pojedzie wyprowadzić Neo na spacer.Pojedzie bez wolontariuszy,będzie sama z dziećmi,jest dla Neo obca.Będą zdjęcia.Najpóźniej w środę będą informacje i zdjęcia.

Jej dziewczynki mają ferie,w domu jest słodka spanielka.Lubią psy i znają się na ich zachowaniu.[/QUOTE]

Romka bardzo, bardzo Ci dziękuję :) Co prawda Neo jest mody i "do ułożenia" ;) ale lepiej dmuchać na zimne.

Link to comment
Share on other sites

Po kwarantannie był szczepiony na wściekliznę,innych szczepień jak sądzę nie ma.W umowie adopcyjnej,którą podpisuje się ze schroniskiem będzie informacja o wszystkich zabiegach i dacie ich wykonania.Neo będzie też zaczipowany.Mogę podać na PW nr telefonu do lecznicy schroniskowej gdybyś chciała wiedzieć więcej o jego stanie zdrowia.Mogę podać też nr do schroniska.:lol:

Link to comment
Share on other sites

AAAAA!! Zwariuję zaraz, napisałam długi post i mi wcięło :(
Po krótce;

Zakładając że Neo zda test dziecięcy śpiewająco (za co trzymam kciuki, no MUSI zdać i już!!!!!) to pozostałe szczepienia nie są dla mnie oczywiście żadnym problemem ;)
Jeśli w umowie adopcyjnej będzie wszystko zawarte to b. się cieszę - w tym wypadku myślę, że tel. do schroniska jest "zbędny"
Co z wizytą PA?

Transport to jest to, co zaprząta mi głowę (brak samochodu) będę musiała rozpuścić wici wśród znajomych (transport za zwrot kosztów) bo chciałabym osobiście odebrać Neo. W jakich godz otwarte jest schronisko??

Link to comment
Share on other sites

Mamy swoich ludzi w Krakowie;) ale gdybyś wskazała osobę,która przeprowadzała u Ciebie taką wizytę w związku z adopcją Boryska,liczę,że taka wizyta była lub wskazała osobę ,która tymczasowała u Ciebie psiaki to byłoby szybciej.
Bardzo się cieszę,że chcesz osobiście odebrać Neo,moim zdaniem byłoby najlepiej gdyby było to w sobotę lub niedzielę jesteśmy wtedy w schronisku ale wtedy schronisko jest tylko czynne do 11 oo.W pozostałe dni schronisko jest czynne do 15 00.To małe schronisko (60 psów),pięknie położone.W ciągu tygodnia odbiór też jest możliwy.

Pan Marekze schroniska już wie,że w najbliższych dniach Neo będzie miał test na dzieci.;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...