Jump to content
Dogomania

NEO,roczny pies w typie owczarka niemieckiego MA DOM!!!


Romka

Recommended Posts

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O Matulu :crazyeye:
Ale mnie ominęło ....
Żeby zamknąć temat zasadności kastracji, napiszę tylko, że mam podobne zdanie jak Romka ...
Szkoda mi czasu na dalsze dywagacje, bo przyszłam tu w innej, konkretnej sprawie ;)
Widzę jednak, że ... coś się już dla Neo szykuje :razz:

[quote name='Romka']Trzymajcie,trzymajcie...bo zgłosił się do mnie wydaje się fajny domek.Dom z ogrodem ,duża działka.Państwo na emeryturze,przeprowadzili się z dużego miasta na wieś.W domu były zawsze psy,także w rodzinie u dzieci są psy.Państwo pożegnali niedawno suczkę teriera rosyjskiego,już wiekową i...nie wyobrażają sobie życia bez psiaka w domu.Tym razem nie chcą teriera a naszego Neo.

SZUKAM KOGOŚ DO SPRAWDZENIA DOMU W OKOLICY OSTROWCA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO!!!:lol:[/QUOTE]

Zatem kciuki mocno zaciskam :thumbs: :thumbs: :thumbs:
A jakby tfffu, tfffu znowu nie wypaliło, to może będę mogła dać jeszcze jeden kontakt :cool3:

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

Zapytałam już na 2 wątkach świętokrzyskich:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/31124-Schron-KIELCE-mini-goldenka-GAFA-odeszła-za-TM-*-*-*-czy-inne-też-odejdą/page300[/URL]

oraz tu:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/182450-ALARM-KIELCE-prosimy-o-pomoc-finansową-PRZEKAŻ-1-aktualizacja-i-info-str-1/page789[/url]

...i już rozmawiałam z dziewczyną z Animalsów z tamtych okolic.Czekam tylko na decyzję do jutra.

Edited by Romka
Link to comment
Share on other sites

Drogi trollu. Uwierz mi, że Twoje wiadomości dotyczące kastracji Neo nie robią na mnie ŻADNEGO wrażenia.
[QUOTE]2014-01-19 20:09:19 Fajny pies ale niestety kastrat. Za duże ryzyko bo teraz jest młody ale za kilka lat zaczną się problemy. Szkoda.

[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

NARESZCIE KOGOŚ ZNALAZŁAM!!!!!:multi:Oczywiście wszystko dzięki UBOCZE!!!:multi:DZIĘKUJĘ!:lol:

Domek sprawdzi nam inspektor ze Świętokrzyskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami "ZWIERZAK",namiary na organizację były oczywiście na FB w grupie pomocowej.:lol:

Czekamy na wyniki wizyty,która ma odbyć się do końca tygodnia.DZIĘKUJĘ!:lol:

Edited by Romka
Link to comment
Share on other sites

Dom ,super!
Ale coś mi się wydaje,że Neo nie pojedzie do tego domku...rozmawiałam z domkiem tuż po wizycie przed adopcyjnej...zastanawiali się czy będzie to jednak Neo.Dzieci państwa mają swoje psy,które czasami zostają u rodziców.To owczarek niemiecki i amstaffka.Pani doszła do wniosku,że może lepszy byłby szczeniak,żeby od początku dogadał się z tymi psami.Wyjaśniłam ,że Neo siedzi w boksie z dwoma mieszańcami owczarka i w boksie jest spokój.Chyba jednak nie znalazło to zrozumienia.Umówiłam się,że jeśli nie zadzwonią dziś do 11 00 to znaczy ,że rezygnują i...nie zadzwonili.BARDZO,BARDZO ŻAŁUJĘ!!!

Mam kolejne 3 telefony w sprawie Neo ,ale ten domek był najlepszy...
Szukamy dalej domku dla Neo,coś nie ma szczęścia chłopak!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...