Jump to content
Dogomania

Sylwester: 12-letni ONek za TM. Dziękuję wszystkim za pomoc!


Zosia123

Recommended Posts

Zaglądam do Sylwka :)
ostatnio mało jestem na dogo, bo mam troche spraw na głowie.. jak wszystko poukładam, bede częściej..
Ale pamietam o Sylwku, zrobimy wszystko zeby kolejną zime nie spedzal w schronisku :)

Link to comment
Share on other sites

Byłam wczoraj u Onka, podpisaliśmy umowę adopc. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :)
(Malo się nie rozchorowałam przez ten wyjazd, bo byliśmy z mężem na motocyklu i w drodze powrotnej tak skostniałam, że nie potrafiłam zsiąść z motoru...)
Hotelik trzyma miejsce dla Sylwestra! Na koncie Onka jest troszkę pieniążków: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234041-Olu%C5%9B-vel-Onek-a-w%C5%82a%C5%9Bciwie-Owen-%29-zamieszka%C5%82-w-K%C5%82odzku!-%29?p=19860669#post19860669[/url]
Ale tak, jak pisałam, muszę mieć deklaracji ponad 300 zł miesięcznie, bo on na pewno domu już nie znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Gdybyście mogły porozsyłać wątek, pozapraszać, byłabym bardzo wdzięczna...
Mam ostatnio trochę zawirowań, bo opiekunka mojej mamy wyjechała na ponad dwa tygodnie i obydwoje z mężem musimy obsługiwać mamę i jej sunię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']Byłam wczoraj u Onka, podpisaliśmy umowę adopc. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :)
(Malo się nie rozchorowałam przez ten wyjazd, bo byliśmy z mężem na motocyklu i w drodze powrotnej tak skostniałam, że nie potrafiłam zsiąść z motoru...)
Hotelik trzyma miejsce dla Sylwestra! Na koncie Onka jest troszkę pieniążków: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234041-Oluś-vel-Onek-a-właściwie-Owen-)-zamieszkał-w-Kłodzku!-)?p=19860669#post19860669[/URL]
Ale tak, jak pisałam, muszę mieć deklaracji ponad 300 zł miesięcznie, bo on na pewno domu już nie znajdzie.[/QUOTE]


a czy jest ktokolwiek z darczyńców, kto zechciałby przenieść swoją deklarację z Owenka na Sylwusia? zresztą, przyznaję ja tego zbytnio nie śledziłam czy Owenek miał jakieś stałe deklaracje?

Link to comment
Share on other sites

trzebaby chyba zmienić znowu tytuł...
żeby jak najwięcej osób zobaczyło że teraz biedak zbiera na szybko deklaracje...

np coś w tym stylu.:[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249690-Sylwester-12-letni-ONek-w-schronie-Marnieje-chudnie-gaśnie-(/page6"]Sylwester stary ONek gaśnie w schronie... [/URL]jest miejsce - BRAK DEKLARACJI!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']Ma deklaracje, głównie na Facebooku - już tam promowałam Sylwestra :)[/QUOTE]

może dałoby radę tu ( i w pierwszym poście) zamieścić ile tego jest i ile brakuje wtedy łatwiej się zbiera jask każdy widzi ile jeszcze tych złotóweczek potrzeba

ja niestety zbytnio groszem nie śmierdzę ale
[B]dam piątaka stałej dla starego chlopaka[/B]

Link to comment
Share on other sites

obecnie na dogo znów ozył temat nieprawidłowości i niegodnych warunków w hotelikach
było by dobrze umieść link o hoteliku do którego ma iść onek
sama postanowiłam już teraz zawsze nim zdecyduję się na pomoc finansową dokładnie rozeznać warunki w które pies ma iść

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kocurek']przybiegłam z wroclawskiego watku....wspomogę Sylwusia 3 euro stalej tj.jakies 12 zl...[/QUOTE]

[quote name='panibuzza']Olusia i Sylwestra "znam" z owczarka.
Już napisałam na wątku Olusia, że jeśli zdecydujecie się pomóc Sylwestrowi, chętnie przeniosę moją deklarację z Olusia dla Sylwestra dorzucając dodatkową dyszkę - czyli 20 zł/mc[/QUOTE]

[quote name='Beta1']Jeżeli Oluś nie będzie potrzebował :multi:to przeniosę deklarację na Sylwestra (50 pln)
Pozdrawiam
Beta[/QUOTE]

[quote name='Maruda666']Moja stała z Olusia też może przejść na Sylwka .[/QUOTE]


[COLOR=#ff0000][SIZE=3][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3][/SIZE][/COLOR]:smilecol::smilecol:[COLOR=#00ff00][SIZE=3][B]wspaniale!!!!![/B][/SIZE][/COLOR]:smilecol::smilecol:[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]

pięknie dziękujemy!!

[/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=3][SIZE=2]przydałoby się zebrać wszystkie te deklaracje...
ile to już nieboraczek nazbierał i ile mu jeszcze brakuje[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...