Jump to content
Dogomania

Nuka z E7 , podejrzenie raka łapy– ma DOM - trzymajcie kciuki .Nuka dziekuje WAM .


kama210

Recommended Posts

obecnie - godz. 23.30 wygląda sytuacja tak :

[B]Zadeklarowane[/B] wpłaty na konsultację i badania Nuki u dr Jagielskiego i część kosztów paliwa za transport :

[B]mdk8[/B] - 10 zł -
[B]beka[/B] - 50 zł -
[B]Kuki1985[/B] - 10 zł -
[B]DiunaB[/B] - 10 zł -
[B]Tianku[/B] - 50 zł
[B]agusiazet[/B] - w imieniu skarpety Talcott - 120 zł
[B]anonimowy[/B] darczyńca - 100 zł
[B]
suma : 350 zł [/B]

jest coraz lepiej - dziekuję wszystkim za pomoc
dopiero jutro dowiemy sie na miejscu ile wyjdzie do zapłaty - po wizycie na miejscu
+częsc kosztów transportu


___________

PW wysłałam z danymi do przelewu , proszę o wpłaty ..plisss

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kochani kama w drodze do Szydłowca z Nuką i przyjaciółmi, to pewnie zajrzy i wszystko napisze jak dotrze po długiej drodze, spędzili wiele godzin w lecznicy.
wstępnie z tego co mi telefonicznie mówiła dr zbadał sunieczkę, nie robił teraz biopsji, dał jej mnóstwo leków i ma odbyć sie kontrola, w jego opinii też mogą być to zmiany pourazowe :) ale w obecnym stanie zapalnym nie wykonuje sie biopsji bo sie wszystko może pogorszyć.Zalecił przebywanie Nuki w cieple w domu- [B]MEGA PILNE JEST DT dla suni


[/B]agusiazet :loveu: super , dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

jestem :)

wiec tak - od 11 wyjazd z Szydłowca i do 20.30 zeszło nam ze wszystkim ,


Magda i Łukasz dodatkowo po 2 godziny "w te i we wte" po przyjechali po Nukę z Lublina ... i po 23 będą dopiero w domu u siebie

na początku mojej "relacji" "
[B] to wielkie podziękowania dla nich - JESTEŚCIE WIELCY [/B]:Rose::Rose::loveu:
/Magda z Łukaszem czytają wątek :cool3: i bardzo a to bardzo kibicują i chcą pomóc w ramach swoich możlwiości /

za transport - a wyszło więcej niż przewidywane bo nas gps zrobił w pewnym momencie w Warszawie balona :diabloti:

[B]dzisiejszy koszt transportu pokrywają w całości od siebie - aby Nuka miała więcej pieniędzy na dalsze badania i leki ,
których ma przepisane całe multum i wyznaczony ponowny termin wizyty za 3 tygodnie . [/B]

[B]joteska założyła za badanie - więc proszę wpłacajcie deklaracje :modla: [/B], i bardzo za nie dziękujemy :Rose:


wiec tak jak napisała joteska bo do niej dzwoniłam po wizycie

Dr Jagielski po zapoznaniu się z historią Nuki , dokładnym obejrzeniu i porównaniu obydwu rtg - tego z 8 listopada w dzień znalezienia i tego z 30 grudnia z widocznym "tworem" ,
po dokładnym obejrzeniu łapy , osłuchaniu Nuki podjął decyzję że dzisiaj biopsji nie będzie robił , bowiem biopsa to ingerencja w kości i może to zaognić obecny stan który on po badaniach podejrzewa na chwilę obecną

na chwilę obecną podjerzewa mocne zapalenie kości po starym urazie / złamaniu łapy ,
Nuka ma przepisane 6 rodzai leków , ma je dostawać REGULARNIE przez 3 tygodnie ,
po 3 tygodniach ponowna kontrola - dr Jagielski chce ponownie obejrzeć dokładnie łapę Nuki i zrobić rtg kontrolny u siebie,

dr mówił że po tych 3 tygodniach moze nie być tak że będzie widoczna super poprawa , bo stan zapalny wydaje się poważny ,
NAJWAŻNIEJSZE że jak nie będzie się pogarszać i powiększać to będzie można mówić o dobrej perspektywie dla niej , ale nie na chwilę obecną

[U]WYPIS z dzisiejszej wizyty będzie wysłany jutro na @ - bo dzisiaj dr ma kolejke pacjentów aż do póżnych godzin ,, [/U]

recepta z lekami wypisana -- jutro z samego rana wykupię - bo dzisiaj czynna była tylko najdroższa apteka w Szydłowcu , a każde 10, 20 zł zaoszczędzone jest na wagę złota


wiec co dalej :
- Nuka przez 3 tygodnie musi miec podawane regularnie leki - niestety antybiotyk musi byc podawany 3 razy dziennie - w Punkcie Przetrzymań to nie możliwe aby było na 100 % dopilnowane , zwłaszcza że pracownik jest do 13 , a ja NIE JESTEM W STANIE jeżdzić tam 3 razy dziennie przez prawie miesiąc :shake:

- doktor zasugerował że Nuka powinna być w lepszych warunkach - - najlepiej w cieple , i co też ważne musi być stały nadzór nad jej łapą i tym czy dobrze znosi podawanie leków - bo jeden z nich może powodować biegunki i nudności więc jak by tak było musi mieć zmieniony natychmiast :-(

[B]potrzebny dom tymczasowy lub chciaż miejsce gdzie będzie miała podawane regularnie leki i będzie stale obserwowana , [/B]

[B]następna wizyta już umówiona na 29 stycznia na godz. 15 - i znowu trzeba szukać transportu[/B]

koszt kolejnej wizyty będzie oscylował w okolicy 150 zł - 300 zł - wizyta, zdjęcia rtg /zalezy ile będzie robionych zdjęć , czy będzie biopsja robiona czy nie /

[B]koszty z dzisiaj : [/B]
- 8.01 - 170 zł - transport Szydłowiec Warszawa i z powrotem - [B]opłacony przez Magdę i Łukasza, którzy przyjechali i zwieźli Nukę [/B]
- 8.01 - 124 zł - wizyta u dr Jagielskiego /paragon /

[IMG]http://imageshack.us/a/img577/3944/dqb0.jpg[/IMG]

- leki - jutro wykupię w aptece i będzie paragon

[IMG]http://imageshack.us/a/img42/1477/5yjo.jpg[/IMG]

[B]wiec doktor dał nadzieję , ale ostrożną [/B]


Nuka w podróży - piękna, spokojna, widać, że musiała kiedyś dużo podróżować samochodem

[IMG]http://imageshack.us/a/img203/4457/xvej.jpg[/IMG]

wiecej zdjęc jak Magda mi jutro dośle :)

le zdjęcia najmniej wążne teraz , ważne ciepłe miejsce dla Nuki z systematycznym podawaniem leków

Link to comment
Share on other sites

jeżeli chodzi o Nukę i inne psy ;
z Nuką to jest właśnie tak że "cholera" nie wiem co powiedzieć dokładnie , bo to u Nuki zależy od sytuacji , nastroju , nie wiem

raz Nuka "olewa" psa / sukę , a raz wystarczy że pies / suka zaszczeka - i to nie że na nią , albo wstatczy że sie Nuce "nie spodoba" , albo nie wiem co a Nuka na niego szczeka , ale jakoś nie z wielką agresją , ale jakby na pokaz ,

to sĄ zachowania zaobseRwowane głownie w lecznicach -Radom , czy dzisiaj Warszawa ,

w Punkcie gdzie jest od 2 miesięcy nie miała poznania "pysk w pysk " na wybiegu - nie było sposobności ,
na spacerach - raz olewała psa, ale ale widać ze bardziej nie lubi takich ndpobudliwych ,

np. z moim Duszkiem jechała juz 2 razy samochodem - min, dzisiaj jak ją zabierałam rano z Punktu Przetrzymań - on na przednim siedzeniu , ona na tylnym i był spokój w samochodzie,
jak na nią zawarczał to go "olała" , tylko się położyła - bo widać że jazda samochodem ją relaskuje ,

jechała na sterylizację do Radomia z Nero owczarkiem - leżeli obok siebie i zero reakcji negatywnej - widać na zdjęcich na 1 sronie ,
a ostatnio w Radomiu obszczekała owczarka który ją chciał powąchać - nie odrazu ,alejakoś naszło obszczekanie po jakimś krótkim czasie, o on był przyjacielko nastawiony ,

więc nie e wiem , moze to robi na pokaz, albo w sytucji jak nie czuje się pewnie , bo jakoś nie widać w niej morderczych zapędów


co do suk konkretnie - to nie powiem nic na 100 % ,tak jak w przypadku samców , niestety suk w Punkcie mniej niż samców obecnie , zachowuje się poeodnie jak dla mnie, ale mogę jak najszybciej sprawdzić konkretniej , ale wiecie jak jest w takich wrunkach jak psa nie masz na "oku" ciągle ,

Edited by kama210
Link to comment
Share on other sites

przyszły wpłaty dla Nuki :)

[B]agusiazet[/B] - 100 zł
[B]mdk8[/B] - 20 zł
[B]DiunaB[/B] - 10 zł
[B]Tianku[/B] - 50 zł
[B]unixena[/B] 60zł ( w ramach cegiełki bazarkowej)
[B]dor_cia[/B] 35zł ( w ramach cegiełki bazarkowej)

razem [B]275zł[/B]
bardzo Wam dziękujemy!:loveu::loveu::loveu:

od siebie dorzucam 50zł :)
[B]razem 325zł[/B]

Edited by joteska
Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']przyszły wpłaty dla Nuki :)

[B]agusiazet[/B] - w imieniu skarpety Talcott - 100 zł
[B]mdk8[/B] - 20 zł
[B]DiunaB[/B] - 10 zł
[B]Tianku[/B] - 50 zł
[B]unixena[/B] 60zł ( w ramach cegiełki bazarkowej)
[B]dor_cia[/B] 35zł ( w ramach cegiełki bazarkowej)

razem [B]275zł[/B]
bardzo Wam dziękujemy!:loveu::loveu::loveu:

od siebie dorzucam 50zł :)
[B]razem 325zł[/B][/QUOTE]


Agusiazet czyli ja wpłaciłam 100 zł we własnym imieniu, od Skarpety im. Talcott nadejdzie druga wpłata na 120 zł:)

Link to comment
Share on other sites

obecnie - 9 styczeń sytuacja finansowa Nuki wygląda tak :

[B]wpłaty na konsultację i badania Nuki u dr Jagielskiego i część kosztów paliwa za transport :[/B]

[B]mdk8[/B] - 20 zł :) - 9.10
[B]DiunaB[/B] - 10 zł - wpłacone 9.01
[B]Tianku[/B] - 50 zł - wpłacone 9.01
[B]agusiazet[/B] - 100 zł - wpłacone 9.01
[B]unixena[/B] 60zł ( w ramach cegiełki bazarkowej) - wpłacone 9.01
[B]dor_cia[/B] 35zł ( w ramach cegiełki bazarkowej) - wpłacone 9.01
[B]joteska [/B]- 50 zł - wpłacone 9.01
[B]anonimowy[/B] darczyńca - 100 zł - wpłacone 9.01
[B]
suma wpłat : 425 zł [/B]


zdeklarowane wpłaty

[B]beka[/B] - 50 zł -
[B]Kuki1985[/B] - 10 zł -
pomoc skarpety Talcott - 120 zł

[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]wydatki :[/B][/SIZE][/COLOR]
- 8.01 - 124 zł - wizyta u dr Jagielskiego /paragon /
- 9.01 - 99, 73 zł - wykupione leki w aptece

[B]suma [/B]wydatków związanych z wizytą u dr Jagielskiego i leczeniem Nuki :
[B]223, 73 zł [/B]

[COLOR=#ff0000][B]zostało : 201, 27 zł [/B][/COLOR]


[COLOR=#ff0000][B]pozostałe wydatki : [/B][/COLOR]
- 8.01 - 170 zł - transport Szydłowiec Warszawa i z powrotem - [B]opłacony przez Magdę i Łukasza, którzy przyjechali i zwieźli Nukę [/B]

_______________________

[B]potrzebny dom tymczasowy lub chciaż miejsce gdzie będzie miała podawane regularnie leki i będzie stale obserwowana , [/B]

[B]następna wizyta już umówiona na 29 stycznia na godz. 15 - i znowu trzeba szukać transportu[/B]

koszt kolejnej wizyty będzie oscylował w okolicy 150 zł - 300 zł - wizyta, zdjęcia rtg /zalezy ile będzie robionych zdjęć , czy będzie biopsja robiona czy nie /

Link to comment
Share on other sites

nie wiem jak pomóc :-( a może jakiś domowy hotelik w okolicy Warszawy wchodzi w grę choćby na okres podawania tych leków tylko skąd wziąć kasę :-( jeżeli ktoś by był chętny to mam dużo rzeczy na bazarek jutro mogę obfocić ale bazarku nie potrafię zrobić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tianku']nie wiem jak pomóc :-( a może jakiś domowy hotelik w okolicy Warszawy wchodzi w grę choćby na okres podawania tych leków tylko skąd wziąć kasę :-( jeżeli ktoś by był chętny to mam dużo rzeczy na bazarek jutro mogę obfocić ale bazarku nie potrafię zrobić[/QUOTE]

a jak by było z wysyłką ?

wysłałabyś te rzeczy do osoby robiącej bazarek czy ty być podjęła sie "latania" na Pocztę ?

Link to comment
Share on other sites

Dopiero dziś zajrzałam na dogo. Postaram sie dziś wysłąc pieniądze (ale byłam już w banku a internet mam taki ze nie da sie robic przelewów), najdalej w poniedziałek.
Jak sie nie da w domowy to może chociaż taki co napewno zadba o leki i bedzie obserwował sunię..

Link to comment
Share on other sites

tak jk pisałam - Nuka leki musi brac od wczoraj - bo wizytę ma umówioną dokładnie 3 tygodnie po tym jak powinna zacząć brać leki ,

i już od wczoraj dostaje - ale ja NIE DAM RADY podawać jej leków 3 razu dziennie przez 3 tygodnie , a jak sie dziś w aptece dopytałam powinna dostawać[B] 5 RAZY DZIENNIE [/B]- 3 razy dziennie antybiotyk , + DODATKOWO LEKI OSŁONOWE musi dostwać między antybiotkami , jeden rano na czczo , a drugi osłonowy 2 godziny po podaniu antybiotku

nie jest to realne - moje dojeżdzanie tam 5 razy dziennie i to jeszcze po 6 km w jedną stronę i po wertepach że wachacze z kół wypadają !!! i suka musi być obserwowana czy dobrze reaguje na antybiotyk .


Dla dobra Nuki i po to aby nie zmarnować jej szansy którą dostała od dr Jgielskiego i naszych starań - Nuka musi trafić do hotelu .

wiadomo domowy to cud , ale zwykły kojcowy z zaufanymi osobami które dopilnują podawania leków w jej sytuacji jest też rozwiązaniem ,

ale wiadomo ZNOWU KASA :shake::shake::shake:
ALE TO JEJ BYĆ ALBO NIE BYĆ oprócz badań która ma wyznaczone na 29 stycznia

Edited by kama210
literówki jak zwykle
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...