Jump to content
Dogomania

Amigo zaginął bez wieści - czyli krótka historia bez happy endu...


Roszpunka

Recommended Posts

[quote name='Roszpunka']Pasja, kiedy u nas brakowało psiaków? Wyburzyć i zaorać to nasze województwo, przynajmniej jakiś pożytek dla środowiska będzie.

Ewelinka - podałam, że w tytule przelewu ma być Amigo, zaraz wyedytuję. Ale jakby coś przyszło z samym imieniem, to też uznasz, co ? ;)[/QUOTE]

a w życiuuu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

A Wasze woj,naprawdę nie jest najgorsze-można się było o tym przekonać oglądając wstrząsający-przerażający reportaż z Białegostoku..Koszmar,tragedia psa znalezionego w lesie uwiązanego na metalowej lince..Uwolniony przez przypadkowych ludzi uciekł..Strach pomyśleć,że uciekł do swojego oprawcy,a ten napewno kolejny raz przywiąże go lepiej..
Z ostatniej chwili-podawali przed momentem,że to miało miejsce we wsi chyba?Łapy..Nic z tego nie rozumiem teraz mówią,że to myśliwi?Jak myśliwi-przywiązali linka?
A bohaterowi tego wątku życzę naprawdę powodzenia.
EOT
waldi481..

Edited by waldi481
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czemu Roszpunka jeszcze nic tu nie napisała :mad:

Too od początku. ;) w piątek wieczorem na stronie naszego kieleckiego schroniska pojawiło się ogloszenie o zaginięciu wyżła..fakty się zgadzały-pies zaginął w obróżce,data zaginięcia ta sama kiedy to Roszpunka go schwytała.
Szybki telefon do pana-okazuje się, że na 99 % Amigo to Cezar. Pan przyjeżdża następnego dnia z samego ranka po Cezarka..bardzo dziękował, że tyle osób zainteresowało się jego losem.
Cezarowi mało nie urwał się ogonek z radości, sam wskoczył do samochodu zadowolony, że znowu jedzie do siebie. Nigdy wcześniej nie zdarzały mu się ucieczki, prawdopodobnie wystraszył się tej strasznej wichury

a tutaj zdjęcia z powitania

[IMG]http://imageshack.us/a/img199/4831/hq1n.JPG[/IMG]


[IMG]http://imageshack.us/a/img32/7906/u7n.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Nie bij, Pani Prezes :placz:!!!
Internet mi padł, dziś gościnnie użytkuję, więc uzupełniam, co się da. Zresztą, pełną relację powinna zdać Mirka, w końcu to ona wypuściła Amigo - Cezara z naszych wolontariackich szponów :diabloti:
Fajnie, że wszystko dobrze się skończyło, zmieniam tytuł wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roszpunka']Zresztą, pełną relację powinna zdać Mirka
[/QUOTE]
Święta racja/:cool1::cool1:Ale na nią nie bardzo można liczyć.l :shake::shake:
Obiecywała,że mi gary po obiedzie pozmywa i wyprowadzi psa na spacer i co???:cool3::cool3::razz::diabloti:
No ale wybaczamy, bo historia z happy endem

Link to comment
Share on other sites

Pełnej relacji nie będzie:shake: bo Cezar piszcząc i skacząc po swoim Panu dał dyla do jego do samochodu :evil_lol:.Nawet mi nie powiedział dziękuję-ale Pan baaaardzo dziękował Roszpunce i Fundacji Kastor:loveu:.
A ja wróciłam do mycia okien bo Savahna tylko mi obiecuje,że pomoże:razz: .To gary niech se myje też sama:diabloti:!Węgielkowa to co innego! Ta zawsze ma pomoc!I w sprzątaniu i w praniu:Dog_run:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mira145']
A ja wróciłam do mycia okien bo Savahna tylko mi obiecuje,że pomoże:razz: .To gary niech se myje też sama:diabloti:!Węgielkowa to co innego! Ta zawsze ma pomoc!I w sprzątaniu i w praniu:Dog_run:;)[/QUOTE]
Chętnie Ci pozmywam...jak masz jakieś rodowe szkliwo. :diabloti:Tylko przynajmniej jedna sztuka na pewno się stłucze...taki mam styl:eviltong:
A wegielkowa?? No cóż nie mogę jej zabronić marzyć.:evil_lol::evil_lol:
Fajnie ,że tak się historia Amigo skończyła. Zawsze to taniej.:diabloti::diabloti::diabloti:;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...