Jump to content
Dogomania

Którą karmę wybrać?


Maron86

Recommended Posts

[quote name='cockermaister']Kupował ktoś w tym sklepie [URL]http://www.mall.pl/karma-sucha-psy/#no-filter[/URL] ???
bo jest tak podejrzanie tanio... szczególnie PPP Duo Delice :/ ja płaciłam ok 160zł a tu jest za 120zł :O[/QUOTE]
tak,wczoraj doszła do mnie paczka duo delice od nich-byłaby w piatek alee ze wzgl.na trudne warunki na drodze(kurier utknął w zaspie)przywieżli w sobote czyli wczoraj.czyli tak na prawde czekałam 2 dni od wpłaty pieniazków.karma przyszła dobrze zapakowana,z dobrym terminem wazności.pewnie znów sie skuszę u nich.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 356
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gryf80']tak,wczoraj doszła do mnie paczka duo delice od nich-byłaby w piatek alee ze wzgl.na trudne warunki na drodze(kurier utknął w zaspie)przywieżli w sobote czyli wczoraj.czyli tak na prawde czekałam 2 dni od wpłaty pieniazków.karma przyszła dobrze zapakowana,z dobrym terminem wazności.pewnie znów sie skuszę u nich.[/QUOTE]

A przesyłkę miałaś darmową?
Jest określona jakaś suma do darmowej wysyłki?

Link to comment
Share on other sites

rzeczywiście ceny mają niezłe, miałam od nich brać , ale w końcu wzięłam z telekarmy na allegro. Właściwie w ostatniej chwili zdecydowałam się na 12+3 brita care JL lamb&rice za 141 zyla, w mall nie było +3kg gratis, bo mam juniora ala malamuta na chacie od piątku. Ale będę śledzić tę stronę zwłaszcza, że mogę sobie odebrać w Długołęcę, czyli rzut kamieniem ode mnie ;) dzięki gryf:)

Link to comment
Share on other sites

A wiesz co to znaczy "bez zbożowa"? To znaczy że nie ma zbóz. Wymieniona przez Ciebie ma jęczmień, żyto, a ziemniakami jest wypcahamn po brzegi... (to tak odnośnie "niskiej" zawartości węglowodanów w opisie).
Jednym słowem kupujesz całkiem nieduży worek ziemniaków za 250 zł. Gratulacje!

Link to comment
Share on other sites

OOo to mnie bardzo zachęciłaś do kupna tej karmy, mój też chętnie jadł FirstMate więc zakładam że i tą pożre z zachwytem :razz:. Chwilowo jest na Brit Care bo po Purizone jakaś tragedia w organizmie nastąpiła...
Karmisz TOTW rybnym czy jakimś innym?

Link to comment
Share on other sites

Ja od ponad miesiąca karmię TOTWem Sierra Mountain z pieczoną jagnięciną. Właśnie zamówiłem zapas na kolejne trzy miesiące. Pies nie ma zupełnie żadnych objawów alergii ani problemów żołądkowych. Kupki idealne, więc przyswajanie jest na wysokim poziomie.
Przez ile karm przeszedłem, to chyba tylko ja wiem, aha i mój pies :) I chyba znaleźliśmy idealną karmę. Nie dość, że wysoka jakość pokarmu to jeszcze atrakcyjna cena.

Link to comment
Share on other sites

Wpadka ze skażeniem była całkiem niedawno, bo w 2012 roku, ale mam nadzieję, że przez ten incydent zwiększyli kontrole w zakładzie. A poza tematem. Skąd miałbym dowiedzieć się, że dana partia karmy nie nadaje się do podania psu? Przecież nie będę codziennie zaglądał na stronę producenta, a tym bardziej, że nie jest ona w języku polskim.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gryf80']a widzieliście te karmę ?: [URL]http://www.canivera.pl/produkty.html[/URL] ,może byc niezła,co prawda zawiera kukurydze,ale ważne że nie na pierwszym miejscu[/QUOTE]

Dla Szamana mi taka zdecydowanie odpada, jednak sama się zastanawiałam czy dla suki niebyła by całkiem niezła. Jednak jak patrzyłam ceny to np TOTW wychodzi w podobnej cenie jak ta która mnie interesowała "CANIVERA ADULT COMBAT DOG".

Link to comment
Share on other sites

W tym przedziale cenowym wybrałabym raczej Enovę, jeśli chodzi o karmę z jagnięciną, to zawartością mięsa wypada lepiej [url]http://www.e-karma.pl/product-pol-739-ENOVA-Adult-Lamb-and-Rice-14-kg.html[/url], natomiast z kurczakiem wypada lepiej i ze składem i z ceną [url]http://www.e-karma.pl/product-pol-753-ENOVA-Breeders-Bag-Adult-Chicken-and-Rice-20-kg.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio stale kupowałam jedną karmę,ale czas na zmiany.
Szukam czegoś rybnego albo o ciekawym smaku (nie kurczak, jagnięcina, wołowina).
Coś poza Fish4Dogs, TOTW, Wolfsblut i Purizon?
Wolałabym aby karma była w rozsądnej cenie ( 12-15kg do 190zł).

Jakieś rady?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...