Jump to content
Dogomania

mini wyżełka czarna, młoda i śliczna ZNALAZŁA DOM U ZDROJKI!!!!!


AniaB

Recommended Posts

Co tam przeziebienie ;) - moja mama dzis o malo nie dostala zawalu z powodu Malej. Moi rodzice byli w hipermarkecie na zakupach i nagle dzwoni telefon mojej mamy. Odebrala - cisza... po chwili jakas Pani mowi ze w sprawie mini wyzelki, tej z bialymi skarpetkami... i moja mama przerazona - co sie stalo? ... po chwili wyjasnilo sie ze Pani ... chce ja adoptowac :) - ktos wystawil wyzelke jak jeszcze szukalismy jej domku na jakims serwisie ogloszeniowym i zapomnial. Pani go zobczyla juz jakis czas temu ale dopiero teraz mogla ja adoptowac tak ze zwlekala z telefonem. Byla bardzo zdziwiona ze Malutka ma juz domek i to tak daleko :). Powiedziala ze na pewno przyjada z dziecmi do Miedar - moze im sie spodoba inny psiak :)

Link to comment
Share on other sites

Tam jest tyle fajnych psiaków, że na pewno jakiegoś szczęściarza wybiorą :p
Jeśli mama była zaangażowana w szukanie dla Małej domku, to ja się nie dziwię, że jej adrenalinka podskoczyła :cool3: Mam nadzieję, że przekazujesz wszystkie wieści na bieżąco :mad: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Mała niewiele je, ale wcale jej się nie dziwię w taki upał. Zjada trochę tylko wieczorem. Teraz obrabia zimną marchewkę, ale jak zwykle tylko ją rozdrabnia i potem mam sprzątanie. Może komuś rozdrabniarkę? :evil_lol: Jeszcze na niej zarobię...

Link to comment
Share on other sites

Kraków to taka dziura w ziemi otoczona wzgórzami Tu nigdy w upały nie widać niebieskiego nieba a słońce świeci niemrawo. Chyba opinja najbardziej zakopconego miasta nie wzięła się od pięciu kopców usypanych przez mieszkańców w przeszłości?
U mnie codzienne odkurzanie futra, koty są przecierane mokrym ręcznikiem wyraźnie zadowolone a psy jakoś nie cierpią. Spacery skróciłam do niezbędnego minimum. Pozdrawiam z Grodu Smoka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zdrojka']Mała niewiele je, ale wcale jej się nie dziwię w taki upał. Zjada trochę tylko wieczorem. Teraz obrabia zimną marchewkę, ale jak zwykle tylko ją rozdrabnia i potem mam sprzątanie. Może komuś rozdrabniarkę? :evil_lol: Jeszcze na niej zarobię...[/quote]
Zdrojka czyli szatkownica ani tarka już Ci niepotrzebna:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No właśnie sama się zastanawiam, dziś czwartek, więc minęło jakieś 12 dni cieczki, mam nadzieję, że to już końcówka.
Jeśli chodzi o luzaki to u nas ich na szczęście jakoś mało, większość psiaków chodzi na smyczy. Raz tylko przyplątał się foksik bez właściciela, ale dość szybko się odczepił.
Powoli uczymy się komendy "siad". Na "czekaj" przed ulicą już czasem reaguje, choć nigdy do końca, tzn jak już prawie przy niej jestem, to oczywiście rusza przed siebie, ale przy jej ciągłym ruchu wcale się nie dziwię, że nie może wytrzymać. Na smyczy jeszcze trochę ciągnie, ale też to zrzucam na karb rozpierającej ją energii. Ale za to wszystkie drzewa i tym podobne omija już z właściwej strony, no, może prawie wszystkie :cool3:
Dziś znów jadła trawę, potem jej trochę zwróciła, po powrocie ze spaceru nie chciała nic zjeść. Teraz leży i też na nic nie ma ochoty, ale z drugiej strony znów nam się zapowiada upał potworny, więc może to też od tego. Zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

U nas trwa to ok 30 dni około 10 dnia suka staje się atrakcyjna bardzo i wtedy jak znajdzie się odpowiedni kawaler to ona odsłania to co ma najcenniejsze ogon na bok i wtedy trzeba sie pilnować.
Zapach utrzymuje się łącznie do 30 dni al to jest też sprawa idealna po 20 dniu pilnujcie sie jescze oby jakis napalony amant Wam się nie trafił
Zdrojka nie przekarmiaj małej - tak naprawdę jak dziś był pawik powinna być dziś dietka, ale wiem, ze wczesniej Ci serce pęknie jak jej nic nie dasz:evil_lol:
Więc daj jej odrobinę wieczorem, a jak nie bedzie chciała to się nie martw i przypomnij sobie jak się czujesz po wigilii i po świętach i bedziesz wiedziała dlaczego mała nie ma apetytu:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ewcia, Mała na szczęście sama wie, kiedy jeść nie powinna, to już zauważyłam na początku. Właśnie dostała ryżyk z kurczakiem, zjadła chętnie. Po porannym pawiku już wcinania trawki i sensacji nie było, może odgryzła jakiś za duży kawałek od "buta" suszonego i musiała się go pozbyć.
Ogonek w bok to ja dobrze znam, jakiś tydzień temu podchodziła tak do męskich znajomych, wręcz pakowała im się na kolana, czego wcześniej nie robiła.
Siadanie idzie nam coraz lepiej :multi: i coraz mniej ciągnie.
Dziś znów spotkałyśmy Nerkę, czarną wilkowatą sunię i znów była gonitwa na całego, szkoda tylko, że na smyczy, ale przed końcem cieczki nie będę próbować jej puszczać.

Czytam właśnie o Dadze27 i szlag mnie trafia :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Muszę się uśmiechnąć do znajomego i pozyczyć znów cyfrówkę. Może wybiorę się dziś znów nad zalewik, zobaczymy.

Wczoraj był ryżyk z kurczaczkiem i... marchewką! Wcześniej cwaniara potrafiła oblizać marchewkę z ryżu i zostawić wszystko, tym razem utarłam na grubej tarce i zjadła :multi:
Dziś kupiłam wątróbki, zobaczymy, co ona na to.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zdrojka']Muszę się uśmiechnąć do znajomego i pozyczyć znów cyfrówkę. Może wybiorę się dziś znów nad zalewik, zobaczymy.

Wczoraj był ryżyk z kurczaczkiem i... marchewką! Wcześniej cwaniara potrafiła oblizać marchewkę z ryżu i zostawić wszystko, tym razem utarłam na grubej tarce i zjadła :multi:
Dziś kupiłam wątróbki, zobaczymy, co ona na to.[/quote]
Wątróbka pyszna tylko nie daj za dużo bo moje po wątrobie "są rozwolnione":evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia z mojej komórki, niestety jakość kiepska, ale coś widać.
Ja sobie klikam, a Mała na poduni za mną leży :loveu:

[IMG]http://img242.imageshack.us/img242/3059/zdjcie004tr9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img242.imageshack.us/img242/1526/zdjcie006fu5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...