Jump to content
Dogomania

Szkielet na 4 łapach- ZA TM:(


Zofija

Recommended Posts

[COLOR=#000080][SIZE=4][FONT=Times New Roman]Finanse pieska str. 1 post 6
Kani to nieduży gładkowłosy kundelek. Został znaleziony w [B]makabrycznym stani[/B]e początkiem listopada w Andrychowie. Ten pies to [B]skóra i kości[/B]… [B]Zagłodzony, przerażony…[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#000080][SIZE=4][FONT=Times New Roman]Oceniliśmy go na ok. 8 lat-ale pewnie to z powodu wyniszczenia organizmu.W warunkach schroniskowych może nie przetrwać. [B]BARDZO PILNIE POTRZEBNY DOM TYMCZASOWY LUB STAŁY!!![/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

[COLOR=#000080][SIZE=4][FONT=Times New Roman]Kontakt w sprawie Kani: [/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#000080][SIZE=4][FONT=Times New Roman]Fundacja "Lepszy Świat"

Zosia 508-063-271 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#000080][SIZE=4][FONT=Times New Roman]Kasia 782-717-771 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#000080][SIZE=4][FONT=Times New Roman]Ania 699-682-482, e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images63.fotosik.pl/360/7a93249e6ec7f16emed.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images65.fotosik.pl/361/664b10a587dd8958med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Edited by Zofija
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 433
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=times new roman][COLOR=#000080][SIZE=3]Finanse Kani/ Feliks
Wpływy Feliks:
12.11. Izabela K. z Wrocławia-10zł
12.11.Grzegorz M. z Dzięgielowa-30zł
13.11. Beata S. z Bielska Białej-50zł
13.11. Alla Chrzanowska-50zł
14.11. kontaktogłoszenia-40zł
14.11. rovaniemi-10zł
15.11. Bożena M. z Węchocka-30zł
razem =220zł DZIĘKUJEMY[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG]

18.11. skarpeta im. Talcot-120zł
18.11. Danusta J. z Mińska Mazowieckiego-25zł
18.11. Rafał K. z Katowic-20zł
19.11. Halina B. z Katowic-20zł
19.11. Sylwia W-Ż z Cieszyna-30zł
19.11. Justyna K. z Gliwic-10zł
razem= 225zł

RAZEM=445,00zł
20.11. P. Jadwiga F. z Katowic-50zł
20.11. P.Marzena C. z Poznania-30zł
razem=525,00zł[/SIZE][/COLOR][/FONT]

Edited by Zofija
Link to comment
Share on other sites

ciocia jak tymczas to napewno w pierwszej kolejnosci trzeba psiakowi zgromadzic srodki na tymczas
jesli znalazl by sie ds to byl by raj
ale badz my reaklistami
szanse 50/50
wiec jak cos trzeba przygotowac sie i na opcje z tymczasem aby chociaz zabezpieczyc psiaka przed trafieniem do schronu o to mi chodzilo
[quote name='Zofija']Jemu trzeba szybko domu nie pieniędzy[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milagros19853201']ciocia jak tymczas to napewno w pierwszej kolejnosci trzeba psiakowi zgromadzic srodki na tymczas
jesli znalazl by sie ds to byl by raj
ale badz my reaklistami
szanse 50/50
wiec jak cos trzeba przygotowac sie i na opcje z tymczasem aby chociaz zabezpieczyc psiaka przed trafieniem do schronu o to mi chodzilo[/QUOTE]
Milagros, niestety Kani jest w schronie.
Ale to szczęście w nieszczęściu, gorzej by było gdyby do tej pory nie został znaleziony.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Jestem na zaproszenie Gabi
Na prawdę nie wiem jak pomóc, sama przez trzy dni błagałam o deklaracje...
Boziu jakie nieszczęście...:(:(:([/QUOTE]

Dianka już bezpieczna, opuściła schronisko, a te biedaki:placz:

Jak to zrobić, by każdemu pomóc?????

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

[quote name='milagros19853201']ciocia jak tymczas to napewno w pierwszej kolejnosci trzeba psiakowi zgromadzic srodki na tymczas
jesli znalazl by sie ds to byl by raj
ale badz my reaklistami
szanse 50/50
wiec jak cos trzeba przygotowac sie i na opcje z tymczasem aby chociaz zabezpieczyc psiaka przed trafieniem do schronu o to mi chodzilo[/QUOTE]Ja również uważam, że można spróbować zebrać deklaracje na PDT. Jeśli założycielka wątku zgadza się, to ja na początek deklaruję 10zł stałej deklaracji + bazarek, powysyłam też zaproszenia na wątek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Milagros- wiem, ale mamy tyle psów bezskładkowych w hotelikach i płątnych dt, ze bez uzbierania 100% już żadnego nie upchniemy. Kurcze, czasem cuda się zdarzają. Ja się boję, czy on przeżyje[/QUOTE]

Zofija, może spróbujmy uzbierać, ja porozsyłam prośby o pomoc, może się uda.

Proszę zadecyduj

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...