Jump to content
Dogomania

Trzy kocie maluszki już w domach


mama_Alfika

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mama_Alfika']Właśnie wróciliśmy od weta. Maluchy jadą w sobotę do M1 szukać swoich rodzinek. Pani z Fundacji Zwierzęta Krakowa stwierdziła, że będą miały wzięcie :) Wydaje koty w każdy weekend, więc zna się na rzeczy :)[/QUOTE]

Nie zazdroszczę rozstania.......

Link to comment
Share on other sites

Przed południem zawiozłam koteczki do M1. Podobno pan jakiś jest chętny na buraskę i szylkretkę, tylko wrócił się do domu po klatkę. I jeszcze jakaś pani była w drodze po tricolorkę. Koło 17-tej będę wiedziała, jak wygląda sytuacja.
Poryczałam się, jak je zostawiałam. Były bardzo zestresowane. Jak wzięłam buraskę na ręce, to mi pod szalik wlazła :(.

Link to comment
Share on other sites

Ja wczoraj wydałam dwóch chłopaczków, każdy do innego domku. Jak tylko zamknęłam za nimi drzwi to popłakałam się jak bóbr. Dzisiaj cały dzień zerkam na telefon, czy nie zadzwonią, że coś się dzieje. Ciągle tylko o nich myślę, czy jedzą, jak spały itp. Zawsze tylko zwierzaki brałam, pierwszy raz jestem w takiej sytuacji, że to ja je wydaję do domków i teraz już wiem, że to jest cholernie trudne. :sad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dotta1311']Ja wczoraj wydałam dwóch chłopaczków, każdy do innego domku. Jak tylko zamknęłam za nimi drzwi to popłakałam się jak bóbr. Dzisiaj cały dzień zerkam na telefon, czy nie zadzwonią, że coś się dzieje. Ciągle tylko o nich myślę, czy jedzą, jak spały itp. Zawsze tylko zwierzaki brałam, pierwszy raz jestem w takiej sytuacji, że to ja je wydaję do domków i teraz już wiem, że to jest cholernie trudne. :sad:[/QUOTE]

Dokładnie. Siedzę i myślę, czy są przytulane, masowane (buraska ma tendencję do wzdęć), czy się zadomowią, czy państwo nie zrezygnują ... Dobrze, że poszly do tego samego domku, ładnie się razem bawiły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ona03']Cierpliwości życzę nowemu domkowi.[/QUOTE]
Kicia robi papkowatą koopke. Apetyt jej dopisuje, pije wodę, ładnie się bawi. Może to z powodu rozstania z siostrami ? Martwię się o nią ...

Edit:
Powinnam jej dać jakieś imię. Może Mela, od tego melanżu, który otula jej ciałko ? Jak myślicie, może być ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mama_Alfika']Kicia robi papkowatą koopke. Apetyt jej dopisuje, pije wodę, ładnie się bawi. Może to z powodu rozstania z siostrami ? Martwię się o nią ...

Edit:
Powinnam jej dać jakieś imię. Może Mela, od tego melanżu, który otula jej ciałko ? Jak myślicie, może być ?[/QUOTE]

Ja myślę, że wczorajszy dzień jej mógł nieźle dać w dupę, wcale się zresztą nie dziwię, jestem mocno przeciwna takim festyniarskim akcjom, bo to mega stres dla zwierzaków :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Ja myślę, że wczorajszy dzień jej mógł nieźle dać w dupę, wcale się zresztą nie dziwię, jestem mocno przeciwna takim festyniarskim akcjom, bo to mega stres dla zwierzaków :([/QUOTE]
Dlatego dziś już jej nie zawiozłam. Jak dojdzie do siebie to zrobię jej zdjęcia i spróbuję ogłosić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mama_Alfika']Kicia robi papkowatą koopke. Apetyt jej dopisuje, pije wodę, ładnie się bawi. Może to z powodu rozstania z siostrami ? Martwię się o nią ...

Edit:
Powinnam jej dać jakieś imię. Może Mela, od tego melanżu, który otula jej ciałko ? Jak myślicie, może być ?[/QUOTE]
Może spróbuj ją przestawić na suchą karmę,taką trochę lepsiejszą.Moja tymczaska też miała koo nieciekawe,a jak przeszła na suchą ,to problem z głowy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...