Jump to content
Dogomania

Ower - kochany piesek który szuka domu na stare lata...


truskawkab

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękujemy za zaglądanie :) Wklejam jeszcze 2 zdjęcia Kłaczka. Staruszek nie raz był prezentowany na Dniach Otwartych Schroniska czy promowany na różnych imprezach typu Zoo Park,niestety większego zainteresowania ani deklaracji o dom nigdy nie było. Ludzie zazwyczaj podchodzą,pogłaszczą,zadają podstawowe pytania a gdy padnie jedno z nich,o wiek naszego Kłaka niestety odchodzą. A to taki oryginalny,kochany piesek..

Tutaj z koleżanką,także staruszką-Tiną,która jakiś czas temu została adoptowana,taka z nich była zgrana parka :)

[IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash2/s720x720/486300_10151337815958524_418877143_n.jpg[/IMG]

A tutaj na Zoo Parku 2013

[IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/6038_10151552500118524_592352920_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

A no właśnie,tyle ogłoszeń,akcji promocyjnych i cisza.Dziś byłam w schronisku,Kłaku tak smutno piszczał zza krat,tak bardzo chce do człowieka. Gdyby znalazł się ktoś,kto da mu tylko kawałek posłania w ciepłym domu i odrobine uwagi,Kłaku jest cichutki,spokojny,uległy,nikomu by nie zawadzał..Idzie zima a dla starszego pieska wiadomo że różnie może się to skończyć :shake:
Ogłaszany był już wielokrotnie ale jeszcze mam wysłać inf i zdjęcia koleżance z dogo,która jeszcze zrobi ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Skoro Tinka znalazła domek to i Owerkowi się uda! Ale naprawdę się dziwię, że nikt o niego nie pyta, jak go zobaczyłam na zdjęciach to od razu się zakochałam! Może że mam słabość do starszych psiaków, ale ze względu też na jego naprawdę cudną urodę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='truskawkab']Gdy są bardzo duże mrozy staruszki przeważnie nie są wypuszczane na zewnątrz,mają ciepłe posłania i grzeją się w środku :) Dają radę.[/QUOTE]

Kamień spadł mi z serca, że i w Waszym schronisku staruszki siedzą w ciepełku w zimę, a nie w zewnętrznych boksach...Choć wiadomo, że to nie to samo co własny domek i własny człowiek :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...