Jump to content
Dogomania

2-letnia labradorka juz w domku. .


hugulaśny

Recommended Posts

Pilnie szukam domu dla cudnej,biszkoptowej labradorki, której dziś spalił się dom. Właściciel nie może się nią dłużej opiekować, ponieważ sam został bez dachu nad głową. Chce ją oddać. Ona została sama w pokoju bez okien i drzwi. Przeżyła dziś wiele. Ogień, straż pożarną, policję. Jednak nadal jest bardzo pogodna i wesoła, jak to labrador. Szukamy jej domu tymczasowego lub stałego, oczywiście najlepszego na świecie. Nie chcemy, aby trafiła do schroniska.
Sunia jest w Mikołowie koło Katowic.

Edited by hugulaśny
Link to comment
Share on other sites

Właściciel- cóż powiedział bierzcie ją, bo już jej nie chcę. Nie wiem, czy to z powodu stresu jaki przeżył, czy rzeczywiście chce jej się pozbyć. Rozmawiałam dziś z policją, która była na miejscu zdarzenia. Człowiek mieszkał na ogródku działkowym......... Jutro postaram się dotrzeć do suni i zobaczyć jak wygląda sytuacja.

Link to comment
Share on other sites

W sprawie suni spędziłam na komisariacie policji pół godziny. Rozmawiałam z policjantem, który był przy pożarze. To on zdecydował, żeby nie wzywać schroniska. Zdecydowaliśmy, że nie chcemy, żeby sunia tam trafiła. Rozsyłaliśmy wieści po wszystkich znajomych. Ja, on i jego znajomi i moi znajomi i weterynarz, z którym współpracuję i znowu jego znajomi. Szukaliśmy super domu dla niej, bo jest psem bardzo pogodnym i przyjacielskim. I udało się. Znajomi policjanta wzięli ją do siebie, do domu z ogrodem. Możemy spać spokojnie. W całym tym nieszczęściu psina miała bardzo wiele szczęścia. A i nasza policja okazała się posiadać sumienie i wielkie serce dla zwierząt. Ludzie nie przestają mnie pozytywnie zadziwiać. :klacz::klacz::klacz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...