Jump to content
Dogomania

Staruszek Moris już bezpieczny w DT- szukamy DS


Agata.O

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='olala.']cześć, ja również jestem z zaproszenia niesamowitej Ivette3 :) ja na razie się nie mogę zadeklarować co do wpłat, muszę mieć chwilkę w listopadzie (ale tak z początkiem) i wtedy tutaj napiszę Wam[/QUOTE]

Ślicznie dziękujemy za odwiedziny u Morisa. Dziękujemy za obecność i podniesienie wątku. To już bardzo dużo :)

[quote name='migama']deklaracje na poważnie czyli stała :)[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248281-Staruszek-Moris-przebywa-w-schronisku-w-Jędrzejewie-potrzebny-DT-lub-DS"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/3980/ph6c.jpg[/IMG][/URL]


Podlinkowany banerek dla Moriska

Częstujcie się ciotki i wujkowie na szczęście dla emeryta :)

.

Edited by ivette3
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ivette3']Olenko - czy tam jest obecnie Twój muszkieter u Lilutosi?
Koło Wrocławia by było drugie miejsce ?


Ile kosztuje pobyt dla takiego jak Moris maluszka?[/QUOTE]

Tak, tam jest Aramis i w końcu po 2 latach gdzie był dziki w kojcu, tam w domu sie otworzył.
Nie wiem ile dokłądnie - ok 300zł z karmą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Tak, tam jest Aramis i w końcu po 2 latach gdzie był dziki w kojcu, tam w domu sie otworzył.
Nie wiem ile dokłądnie - ok 300zł z karmą.[/QUOTE]

Właśnie po długich wagarach :oops: ...weszłam nieśmiało do Aramisa...:crazyeye: i jestem oczarowana .
Oferta za pewne warta ceny,ale czy Morisa będzie stać na nią :roll: .
DZiękuję Ci za namiar .
Agata.O na pewno przekaże to Ninie i Monice, które patronują Morisowi na FB i zajmują się takimi decyzjami.


Agata.O
Podglądnęłam u Aramisa namiar na ten hotelik :eviltong: - podaj go więc dalej do rozpatrzenia :)
:

Psi Hotelik pod Wrocławiem - wątek informacyjny.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/198475-LILUtosi-wątek-informacyjny"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...k-informacyjny[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/198475-LILUtosi-wątek-informacyjny"]
[/URL]

Edited by ivette3
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Tak, tam jest Aramis i w końcu po 2 latach gdzie był dziki w kojcu, tam w domu sie otworzył.
Nie wiem ile dokłądnie - ok 300zł z karmą.[/QUOTE]

Bardzo dziękuję za propozycję :) 300 zł z karmą to jest bardzo przyzwoicie. Mamy już 210 zł stałych deklaracji więc niewiele brakuje :) I przekażę Ninie i Monice namiar na ten hotelik :)
Ale pojawiła się też opcja DT za karmę i weterynarza. Dziś ma się odbyć wizyta PA. Więc trzymajcie mocno kciuki, żeby się udało i żeby Moris pojechał do ciepłego domu.
[B]ivette3 - [/B]śliczny baner Dziękujemy bardzo :*

Link to comment
Share on other sites

Tak to lubię :loveu: .Co prawda sytuacja jeszcze nie jest rewelacyjna...czasu potrzeba, ale Moris nie jest w beznadziejnym zapomnieniu .

Ma dobre duszyczki na swoim wątku tu na dogo i na FB, ma oferty - oby któraś wypaliła i była tą dobrą ,więc ma nadzieję :cool3:.

Też zaciskam kciuki i czekam na wieści z wizyty przed adop.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Witaj psiaku!
Zaglądam do Ciebie staruszku-nie myśl,że zapomniałem...Chciałbym psiaku,abyś trafił do hoteliku,chciałbym aby się Tobie wiodło...
Będę zaglądał-bardzo lubię wiekowe psy!
Trzymaj się chłopie
Waldek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katarzyna09']Jestem na zaproszenie ivette3.Przepraszam,ale mogę tylko zaglądać na wątek i trzymać kciuki za dobry DT dla staruszka...[/QUOTE]

Dzięki,że jesteś i o to właśnie chodzi :) .Moris musi mieć nie tylko kaskę...bo to potrzebne na tymczas...On potrzebuje dobrych ludzi,dobrych myśli,zainteresowania itd.
Nie możemy pozwolić aby o nim nie było wszędzie głośno.Czasem przypadek powoduje,że pojawia się oferta cudownego domku.
Podnośmy wątek ,zapraszajmy każdego kto tylko zechce cieszyć oczy Moriskiem :) i wirtualnie go głaskać :loveu: ....psi nosek czuje to na odległość -wierzę w to ;)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]TRANSPORT PIŁA _ POLKOWICE POTRZEBNY NA CITO[/B] [/COLOR][/SIZE]:) :multi:

[B]Moris ma DT załatwione i sprawdzone [/B]przez Ninę i Monikę z FB.Szczegóły Agata.O Wam poda.

Ja , aby nie tracić czasu podaję co najpilniejsze obecnie - czyli SZUKAJMY TRANSPORTU DLA MORISA :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ivette3'][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]TRANSPORT PIŁA _ POLKOWICE POTRZEBNY NA CITO[/B] [/COLOR][/SIZE]:) :multi:

[B]Moris ma DT załatwione i sprawdzone [/B]przez Ninę i Monikę z FB.Szczegóły Agata.O Wam poda.

Ja , aby nie tracić czasu podaję co najpilniejsze obecnie - czyli SZUKAJMY TRANSPORTU DLA MORISA :)[/QUOTE]

Dokładnie :) Na forum labradory.info umieściłam post o Morisku i zgłosiła się Pani, że go weźmie na DT. Szczegóły omówiła już z nią Nina. Jednak z racji tego, że już mieliśmy umówioną wizytę PA w Sarnowie, powiedzieliśmy, że jak nie wypali to się do niej na pewno zgłosimy. I niestety Pani z Sarnowa przełożyła wizytę na poniedziałek. Z racji tego, że zależy nam na czasie i żeby Moris szybko wyszedł ze schroniska został sprawdzony dom w Polkowicach u Pani Ani. Ona sama jest osobą, która przeprowadza wizyty PA, w fundacji labradory ją znają i mają o niej dobre zdanie, sama ma w domu labradora. Tak więc dom tymczasowy dla Morisa mamy i to tylko za zwrot za weterynarza:) Teraz musimy zorganizować dla niego transport na trasie [B]Jędrzejewo - Polkowice. [/B]
Więc jeśli ktoś może pomóc w transporcie, albo ma namiary na taką osobę, to proszę dajcie znać! No i oczywiście jakby ktoś się chciał jeszcze dołożyć do transportu to też będziemy wdzięczni :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']To moze jakiemuś innemu dziadkowi pomoc i skorzystac z tego dt[/QUOTE]

Olenko :) .Tak by było najlepiej :cool3: i mam nadzieję, że się tak stanie :)

A teraz słuchajcie rewelacji :loveu: .Na fb przeczytałam,że [B]MORIS W SOBOTĘ WYRUSZA NA DT DO POLKOWIC[/B]
:multi::multi::multi::multi:

Agata.O pewnie zmęczona poszła spać...a tu noc przyniosła taką wiadomość, że postanowiłam z Wami się podzielić :D.

Nie znam szczegółów i to pewnie jutro Agata poda ( jak nie dostanie zawału z radości z samego rana :eviltong::multi: )

Link to comment
Share on other sites

Sytuacja się nieco skomplikowała - jak zwykle przy takich szybkich akcjach.Agatka.O nie ma czasu tu wyjaśnić zawirowań, bo siedzi na telefonach z Niną i Moniką aby znaleźć zastępstwo za częściowy transport, który nam się wykruszył nieoczekiwanie :(.

Moris i tak trafi do Polkowic ...mam taką nadzieję ...tylko trzeba od nowa na szybko to poukładać .

Trzymajcie kciuki za dziewczyny, które bardzo się starają i są niesamowite :)

[quote name='agata51']Stawiam się na wezwanie, ivetko, ale widzę, że nic tu po mnie - uwinęłyście się, baby![/QUOTE]

Witaj Agatko :loveu: .Jak widać z powyższego...jeszcze nie koniec...Poza tym to jest etam transportu i DT...a potem sama wiesz jak wiele zależy od wątkow aby znaleźć DS :(.Bądź tu z Morisem i z nami dobra duszyczko :)


[quote name='margoth137']zaglądam:loveu:[/QUOTE]

:lol: i o to chodzi .Moris nie może być sam :cool3: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ivette3']NAJNOWSZE INFOOOO z telefonu :)

MORIS OPUŚCIŁ SCHRONISKO jedzie do Poznania.Tam albo nocuje do poniedziałku...ma to zapewnione...albo.....:eviltong: będzie niespodzianka miła ;) ...ale nie zapeszam...poczekajmy :)[/QUOTE]

Coś by sie szykowało!!!??? Trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...