Jump to content
Dogomania

Są takie psy... o których zapomniał Świat. Nowe psiaki proszą o pomoc


ocelot

Recommended Posts

[quote name='gluchypies']Jeszcze jest kilka psiaków bez ogłoszeń, tylko tekstów też nie mają nowych niestety. Zaktualizuję listę psiaków z postu [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248224-Psiaki-uratowane-Dziękujemy-Prosimy-o-ogłoszenia-i-karmę?p=22055563#post22055563"]#926[/URL] po południu :)

Myślę, że dobrze byłoby zebrać wszystkie ich ogłoszenia w jedno miejsce, żeby mieć nad nimi lepszą kontrolę.[/QUOTE]
Właśnie o tym myślałam. No postaram się to zrobić dzisiaj

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#0000cd][CENTER][SIZE=3][B]MARS[/B]

Mars to piękny, średniej wielkości czarny pies. Całym sobą potrafi okazać radość ze spotkania z człowiekiem, bardzo pragnie bliskiej więzi z kimś, kto go pokocha.

Mars przeżył wiele ciężkich chwil, zanim trafił kilka lat temu do przytuliska dla bezdomnych zwierząt. Na początku jest trochę nieufny wobec człowieka, ale szybko zwycięża jego pragnienie poznania nowej osoby i z chęcią pozwala się głaskać i przytulać.

To radosny pies w średnim wieku (około 6-7 lat), który z pewnością będzie świetnym kompanem na wiele lat. Nie nadaje się do domu z innymi psami, wymaga cierpliwości i zrozumienia, ale szybko odwdzięczy się miłością za podarowanie mu prawdziwego domu.

[/SIZE][/CENTER][/COLOR][COLOR=#800080][SIZE=4]Sonia[/SIZE][/COLOR]
[SIZE=3][CENTER][COLOR=#000000][COLOR=#800080]Słodka, mała [B]Sonia [/B]czeka właśnie na Ciebie!
To prawdziwa przytulaśna sunia, która bardzo potrzebuje bezpiecznego schronienia, najlepiej na Twoich kolanach ;-) Z chęcią pozwoli na zawarcie prawdziwej przyjaźni, jest bardzo pozytywnie nastawiona do ludzi i innych zwierząt. Mogłaby mieszkać w bloku, bo jest cichutka i grzeczna.

Lubi spacery, podczas których zawsze spokojnie wita się z innymi psami. Jest ciągle młoda (ma 2-3 lata), więc ma w sobie dużo energii, wszędzie chciałaby zaglądnąć i poznać cały świat.

Jeśli jesteś zainteresowany tą słodką kruszynką, skontaktuj się z nami:

[/COLOR][/COLOR][/CENTER][/SIZE][SIZE=3][CENTER][COLOR=#000000][B][COLOR=red][FONT=Helvetica]Delikatna i wra[/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Helvetica]żliwa Esia czeka na dom![/FONT][/COLOR][/B]

Esia to młodziutka, około 2-letnia sunia średniej wielkości. Na początku znajomości może być nieco przestraszona i nieśmiała, ale szybko potrafi zaufać dobremu człowiekowi i chętnie daje się przytulać. Jest delikatna i wrażliwa, za dotyk ciepłej bezpiecznej dłoni mogłaby oddać wszystko. To bardzo proludzka i przyjazna sunia, ogromny przytulas. Jak ma tylko ma możliwość to wtula się w człowieka niczym w swoją bezpieczną przystań, w której chciałaby pozostać na zawsze. Dogaduje się także bez problemu z innymi psami.

Czy zechcesz pokazać jej, czym jest prawdziwa przyjaźń i bezpieczny dom?

[/COLOR][/CENTER][/SIZE]
[SIZE=3][CENTER][COLOR=#000000]Dbamy o bezpieczne i szczęśliwe adopcje, dlatego organizujemy wizytę przed adopcyjną oraz podpisujemy umowę adopcji.
[/COLOR][/CENTER][/SIZE][CENTER][COLOR=#000000]
[/COLOR][/CENTER][SIZE=3][CENTER][COLOR=#000000][COLOR=#ff8c00][B]Nela
[/B]
Nela ma około 3 lat i jest średniej wielkości. [FONT=Helvetica]Jest czarna i ma piękne podpalane łapki oraz pyszczek. [/FONT]Już bardzo długo czeka za kratami na swój upragniony dom. Pomimo tego, jest bardzo otwarta na kontakt z lud[/COLOR][/COLOR][/CENTER][/SIZE][COLOR=#FF8C00][CENTER][SIZE=3]źmi oraz z innymi psami. Zawsze chętna do zabawy i ciekawych spacerów. Jest zdrowie początkowo było w kiepskim stanie (była mocno zapchlona, miała zgrubiałe sutki i dużo guzków). Pcheł już nie ma, ale ciągle przydałby się jej dom i prawdziwa opieka. Nelka potrzebuje tylko kawałek kącika i dobrej opieki, a będzie wspaniałym psem, który odwdzięczy się za okazaną mu miłość.

[/SIZE][/CENTER][/COLOR][SIZE=3][CENTER][COLOR=#0000FF][B]DENIS[/B][/COLOR][/CENTER][/SIZE]

[CENTER][COLOR=#0000FF]Cześć, to ja Denis. Wiem, że przyszedłeś tu właśnie dla mnie. Skąd wiem? Wiem i już. Nie pytaj. Co mówisz? Że jestem gadułą? Taki już jestem… Młody, ciekawy świata, to i pogadać sobie lubię. Może Ci się to spodoba. Szukam kogoś, kto nadaje na tych samych falach, co ja. No wiesz, przecież nie będę gadał do ściany. Chcę mieć kumpla, takiego prawdziwego, na dobre i na złe. Hmm.. kumpela też mogłaby być. A nawet nie wzgardzę kimś w średnim wieku. Tylko pamiętaj – ja będę dużo gadać. Na spacerach jestem ogólnie grzeczny, tylko chcę się wyszaleć. Mam dużo energii, w końcu jestem jeszcze młody. To co? Kiedy do mnie przyjedziesz? Mam Ci tyle do opowiedzenia…[/COLOR]

[COLOR=#0000FF]Denis to młody, energiczny pies. Jest przyjazny do ludzi i do innych zwierząt. Jest duży i przypomina owczarka. Szukamy domu, który zapewni mu odpowiednią dawkę ruchu, mądre przewodnictwo po świecie ludzi i pokocha go całym sercem.

[/COLOR][/CENTER][COLOR=#008000][CENTER][SIZE=3][B]KOKO

[/B][/SIZE][/CENTER][/COLOR]
[COLOR=#008000][CENTER]Popatrz w moje niebieskie oczy… Przyjrzyj się dobrze, pomyśl, co mogą w sobie kryć… Widzisz radość, wolę życia, chęć bycia kochaną. Teraz widzisz nadzieję na spotkanie z kimś, kto da mi dom. A jeszcze nie tak dawno temu patrząc w moje oczy zobaczyłbyś strach, głód, przerażenie i chęć ucieczki. Tam, skąd pochodzę, było to normalne… Nikt z nas nie znał innego życia; nie wiedział, że możemy jeszcze dostać szansę na nowy początek.

Bardzo tego pragnę i ja. Z całych sił wpatruję się w przyszłość i widzę w niej u mojego boku wspaniałego człowieka…Ciebie? Czekam na Ciebie, nie pozwól abym jeszcze długo musiała tęsknić. Chcę ofiarować Ci moją miłość już teraz.

Koko ma 3 lata. Jej smutna historia powinna dobiec już końca. Jeśli szukasz energicznego, posłusznego, ale pełnego inicjatywy psa – zadzwoń. Szukamy domu, który zrozumie jej potrzebę angażowania się w działanie, stanowczego i pełnego energii do pracy z nią.[/CENTER][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]Wesoły olbrzym Ikar szuka swojego przyjaciela

Ikar to wielki, kudłaty psiak. Jest w średnim wieku (około 5-6 lat). Zdumiewa swoimi rozmiarami, ale także wspaniałym charakterem, niezniszczoną psychiką pomimo ciężkich przeżyć (został zabrany z likwidowanego przytuliska, teraz bezpiecznie czeka na dom).

To radosny pies, otwarty na ludzi i inne psy. Dogaduje się z nimi bez problemu. Uwielbia pieszczoty, a są to przytulanki całym jego jestestwem, spójrzcie tylko na jego piękne futro i jego ilość!

Ikar nadaje się na stróża domowego ogniska. Najchętniej zamieszkałby w pięknej ocieplanej budzie z ogrodem do pilnowania. Potrzebuje także osoby, która go będzie pogłaskać i chwalić, pokaże mu, że już zawsze będzie bezpieczny.

Ten ogromny psi misiek już bardzo długo czeka na swój dom.
Prosimy, pomóż mu go znaleźć.[/B][B][SIZE=3][COLOR=#ee82ee]

Elegancka i piękna sunia Marylka czeka na dom[/COLOR][/SIZE]

[COLOR=#ee82ee][SIZE=3]
Marylka to piękna, elegancka sunia w typie rottka.
Po likwidacji przytuliska przebywa bezpiecznie w Fundacji, która szuka jej najlepszego domu.

Z początku Marylka była mocno nieufna, obwąchiwała i obchodziła ludzi z rezerwą. Dzięki pracy wolontariuszy daje się już głaskać i tulić. Jest z niej straszny łakomczuch, uwielbia smakołyki, świetnie się szkoli przy ich pomocy.

Marylka jest bardzo proludzkim psiakiem, chętnie przebywa w towarzystwie ludzi. Niestety nie do końca na swoim terenie toleruje inne psy. Ma wybrane psiaki, z którymi może biegać, z innymi jest gorzej - wskazany dom bez innych psiaków. W przytulisku była co najmniej 3 lata, bardzo długo czeka już na upragniony dom.

[/SIZE][/COLOR][/B][B][COLOR=#008080]Subtelna Marika tęskni za domem
[/COLOR]

[COLOR=#008080]Marika to młoda nieduża suczka, delikatna i wrażliwa. Może mieć około 1,5 roku.

Po zabraniu jej z likwidowanego przytuliska była bardzo wystraszona, obawiała się ludzi. Na widok zbliżającego się człowieka nikła w oczach i robiła się bardzo malutka, prawie nie widoczna. Bała się patrzeć w oczy, skulała łepek i uciekała.

Okazało się jednak, że to przesłodka sunia, pragnąca serca, miłości i ciepła. Uwielbia przytulanki i głaski, po przełamaniu pierwszych lodów i nieufności.

Szukamy domu, który nie boi się pracy z Mariką, lecz da jej poczucie bezpieczeństwa i dozgonną miłość. Z pewnością ta urocza sunia potrafi się za to odwdzięczyć swym urokiem.




[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Iskra to na pewno, nie wiem jak ten 21 ale raczej też nie. Harry odpada. Mankowi można próbować, ale...... na końcu może? On jest nieufny bardzo, ale jak się przekona to k, tyle, że kto będzie chciał pracować z takim psiakiem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Iskra to na pewno, nie wiem jak ten 21 ale raczej też nie. Harry odpada. Mankowi można próbować, ale...... na końcu może? On jest nieufny bardzo, ale jak się przekona to k, tyle, że kto będzie chciał pracować z takim psiakiem?[/QUOTE]

Myślę, że ogłaszać warto... Ostatnio znalazł dom [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236902-BEN-Ma-niewiele-czasu-Ocalmy-przed-zagryzieniem-Pilnie-DS%21/page43"]Ben[/URL], który wymaga dużej pracy i cierpliwości, a jednak się udało :)

Został wzięty nr tel do ogłoszenia Nelki, mam nadzieję że ten ktoś do Ciebie zadzwoni :) ona i Koko mają najwięcej wyświetleń na olx.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Myślę, że ogłaszać warto... Ostatnio znalazł dom [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236902-BEN-Ma-niewiele-czasu-Ocalmy-przed-zagryzieniem-Pilnie-DS!/page43"]Ben[/URL], który wymaga dużej pracy i cierpliwości, a jednak się udało :)

Został wzięty nr tel do ogłoszenia Nelki, mam nadzieję że ten ktoś do Ciebie zadzwoni :) ona i Koko mają najwięcej wyświetleń na olx.[/QUOTE]
Soni mi również szkoda, to straszna przylepa

Link to comment
Share on other sites

Mnie to podnosi na duchu... :) Szczególnie, że z moich ogłoszeń było ostatnio kilka odsłon telefonów + wiadomości na olx i te osoby dzwoniły zapytać o psiaki. Na razie jeszcze nie ma adopcji, ale wierzę, że wkrótce już będą :) Tutaj musi być tak samo.

ps. Była dzisiaj jeszcze odsłona tel. w ogłoszeniu Mariki :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Telefon o Marikę był:) jednak za daleko, ale to już coś![/QUOTE] A przed dogo nie można by w razie potrzeby kombinować transportu, gdyby PA wypadła pomyślnie? :hmmmm:

[quote name='ocelot']Łódź bliżej, one są w łódzkim.[/QUOTE] i na mazowieckie, tutaj dużo luda mieszka i serce do psiaków mają ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']No właśnie o to chodzi, żeby się te domki znalazły, choćby i gdzieś daleko :) To może ja podopisuję w ogłoszeniach, że pomożemy w transporcie?[/QUOTE]
Dobra dawaj. Coś się w razie pomyśli:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='1izabelka1']Na portalach '' morusek , hiperogłoszenia , rubryk , tlenek, ćwirek , ogłosili.pl , wszystko tu jest , znajdy , przylepa , i.okazje , oferciarz . Można dawać na całą Polskę , myślę , że warto po moje psiaki z różnych rejonów przyjeżdżają.[/QUOTE] Dzięki za radę :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...