Jump to content
Dogomania

Kasja- najsmutniejsza psia babcia... Prosi o maleńki cud...


Mortes

Recommended Posts

Niestety muszę zaczać na poważnie rozważać powrót Kasji ...do miejsca z którego ją wyrwaliśmy a które dla tej staruszki było piekłem :( Długo rośnie a mnie nie stać na opłacanie jej pobytu w miejscu gdzie czuje sie bardzo dobrze i miała tam dożyć swoich być może jedynych szczęśliwych dni w życiu :( Nie wiem jak ona to przeżyje ... Sama droga to prawie 700 km ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']ile dokładnie płacisz za m-c? Trzeba coś wymyślić n ie można tej biedaczce tego zrobić.[/QUOTE]

Koniecznie napiszcie, ile trzeba uzbierać deklaracji. Możemy porozsyłać zaproszenia na wątek. Przecież za te 700km drogi też trzeba by było zapłacić dużo kasy...i skazywać bidusię staruszkę na schron ponownie, to mógłby być dla niej koniec :(

Deklaruję 10 zł stałej.

Link to comment
Share on other sites

[B]Ojej kochani :) jak miło że przybiegliście na odsiecz babci Kasji :) Bardzo ale to bardzo potrzebujemy pomocy ...Nie wyobrażam sobie że tą staruszkę po cięzkiej podróży upycham w śmierdzącej klatce w schronisku ... Bardzo nieładnie zachowała się pani która ją do tej pory utrzymywała ...poprostu ...zniknęła :(
Miesięczny pobyt Kasji u Hałabajówki to 210 zł , nie jest to dużo biorąc pod uwagę fakt że Kasja to jedna z większych Białogonków... Odżyła u Hałabajówki , zaokrągliła się i nawet jedno uszko jest juz całkiem zdrowe ... W drugim niestety w dalszym ciągu jest jakiś przewlekły silny stan zapalny ... co się go podleczy to za chwilę wraca ...

Mdk juz przekazała 10 zł miesięcznie na Kasję :) Ślicznie Ci Małgosiu dziękuję :)

Głuchypasie widzę że i Ty powoli stajesz się fanką Białogonków ;) Bardzo Ci dziękuję za Twoją deklarację i oczywiście pięknie proszę o rozsyłanie wątku ...

Z wami widze malutką szansę dla Kasji ... Pomogliśmy razem juz wielu Białogonkom ,,,może i staruszce Kasji się uda ... spróbujmy :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251587-Og%C5%82oszeniowy-3z%C5%82-przy-5-pakietach-6-pakiet-GRATIS%21%21%21%21%2131-03?p=22022504#post22022504"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251587-Og%C5%82oszeniowy-3z%C5%82-przy-5-pakietach-6-pakiet-GRATIS%21%21%21%21%2131-03?p=22022504#post22022504[/URL]

ok. niech ktos sie tu odezwie i na mnie powola.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Mortes, podaj mi dane do wpłaty. Zapłacę te brakujące 154zł za marzec.[/QUOTE]

Ślicznie dziękuję za podarowanie Kasji prawie miesiąca w bezpiecznym miejscu.:Rose::Rose::Rose: Konto fundacji już wysłałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kizimizi'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251587-Ogłoszeniowy-3zł-przy-5-pakietach-6-pakiet-GRATIS!!!!!31-03?p=22022504#post22022504[/URL]

ok. niech ktos sie tu odezwie i na mnie powola.[/QUOTE]

ślicznie dziękuje. :buzi:Już wysyłam Kasję do ogłoszeń ;) Obyś miała szczęśliwą rękę. Należy się staruszce prawdziwy dom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...