Jump to content
Dogomania

Leda- małe białe szczęście....


agutka

Recommended Posts

A widzisz,ja nie pomyślałam o tym,ze białe ma gorzej ;)

U nas dzis jakieś taki chyba pierwszy jesienny dzień bo i pada i wieje i ciemno i pies bardzo niechetnie wychodzi z domu.Ani spacer ani przesiadywanie w jego ulubionym miejscu na schodach-pod dachem Eryka nie ciągnie.Śpi zwinięty w kłębuszek na swoim posłanku i nawet nosa nie widać ;)

Link to comment
Share on other sites

Rozpisalam sie na jakis temat z twojej galerii, a potem sie zorierntowalam ze kliknelam na pierwsza strone galerii.... jak ja lubie obsługiwac dogo na telefonie :loveu:

 

Przynajmniej masz na fonie dogo - inni nie mają aż tak zaawansowanej technologii żeby obsługiwać fora przez telefon :D ;)

Link to comment
Share on other sites

Niema fotek :eviltong:

żyć żyjemy, cieczki są Sagat jęczy 24/h Ledzin dość fajnie się sprawuje . Wczoraj spotkałam się z Martyną od Grubego w celu wymiany Ledzin była uwiązana na wprost Gru jakieś 1,5m . i szczerze powiem że byłam z niej nawet zadowolona po drobnych korektach siedziała momentami bardzo cicho  :bigcool:  Jest tomega postęp! Dziś do weta bo uszy jej dokuczają ... to tyle ;)

Link to comment
Share on other sites

oj tam, oj tam jakby się coś działo to na pewno bym oznajmiła ;)

póki co uszka w porządku,wetka wyczyściła polała preparatem(na śmierć zapomniałam nazwy :/ ) na kontrole i za dwa dni ruszamy z lekami wyciszającymi Ledosława. 

Dzisiejszy spacerros w lesie w obroży od Martyny :)

ziu2w7.jpg20039s8.jpgif8i0p.jpg2euid20.jpg

 

kombinacje Ledy żeby zobaczyć gdzie  jest Sagat ;)2ahgxh1.jpg

 

 

następne ciekawe zjawisko:mój pies nie wchodzi na żadne stołki bo po prostu jest za sztywna ... Kilka minut wcześniej wieszałam słoninę dla sikorek  :-D

25rl4bq.jpg

 

i mały glutek :)

wlx15i.jpg

Link to comment
Share on other sites

oj tam, oj tam jakby się coś działo to na pewno bym oznajmiła ;)

póki co uszka w porządku,wetka wyczyściła polała preparatem(na śmierć zapomniałam nazwy :/ ) na kontrole i za dwa dni ruszamy z lekami wyciszającymi Ledosława. 

Dzisiejszy spacerros w lesie w obroży od Martyny :)

ziu2w7.jpg20039s8.jpgif8i0p.jpg2euid20.jpg

 

kombinacje Ledy żeby zobaczyć gdzie  jest Sagat ;)2ahgxh1.jpg

fajne jesienne  fotki :)

 

następne ciekawe zjawisko:mój pies nie wchodzi na żadne stołki bo po prostu jest za sztywna ... Kilka minut wcześniej wieszałam słoninę dla sikorek  :-D

25rl4bq.jpg

 

 

pierwszy raz musi być :eviltong:

 

i mały glutek :)

wlx15i.jpg

:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...