Jump to content
Dogomania

Leda- małe białe szczęście....


agutka

Recommended Posts

[quote name='agutka']Aluś - no niech się prężnie rehabilituje :diabloti:
[/QUOTE]

Może przed każdym spacerem powtarzaj jej "a pamiętasz jaka byłaś niegrzeczna na spotkaniu z koleżanką argentynką?". Będzie miała poczucie winy i będzie grzeczna ;)

Link to comment
Share on other sites

o tak ja mogę bluzgać ile wlezie - też nie działa:diabloti:
ale jak idziemy na luzaku a Ledzin zaplącze się pod nogami wrzasnę ku...wa to zaraz wie jak ma chodzić:diabloti:
dziś podbiegł do kundel niezły zadymiarz osiedlowy , Ledzin siedziała gotowa do boju ale cicho. Amant tyłka powąchał, do pyska się zbliżył a Leda cyk i paszcza otwarta, zacisk -Led siedzi a piesek dalej obwąchuje :) Da radę być jako tako opanowanym? da !
Chciałabym gdzieś się wybrać gdzie właśnie tak pieski by podlatywały tyłka powąchały (ale bez wspólnego spacerowania) może by to ją nieco odstresowało

Link to comment
Share on other sites

ona kocha te kapcie :loveu: nie jestem w stanie ich wyrzcić ;) gdy była kilka dni po adopcji to chodziła z nimi w pysku 24/h ;)
gadać to ona uwielbia a jak się tylko odezwę to jęczy tak długo aż jej nie pogonię ;)

Sagat cipa do zabawy z białą , marzę aby taki żywiołowy pies się trafił którego by zaakceptowała i ganiały by się po krzakach i trawach;)

Link to comment
Share on other sites

niby dobrze, łapka sprawna ale niestety gulaja z ropą się robi :shake: nie jest to tak paskudna opuchlizna jak była ale jednak... Po poprzednim czyszczeniu wetka uspokoiła że nie jest to stan zapalny przy kości a tkanek miękkich. Co mnie najbardziej dziwi to to że żadne antybiotyki nie działają a przecież faszerowana była jak kaczka na swięta ;)

Teraz jak jest temat szczurków to chciałabym przedstawić nowego malucha: Pierniczka, Bejbi, Gryzie (jeszcze się nie zdecydowaliśmy na oficjalne imię)
Jak pisałam czekałam na odezwę z hodowli ... nie dostałam zawiadomienia o kryciu jak było obiecane, potem ogłoszono że będzie miot kontrolny który mnie nie interesował więc szukałam w adopcjach mojego wymarzonego szczura dumbo koloru mink.
Były daleko , były dorosłe czy samce ... po wstąpieniu do mojego zoologa zauważyłam ogłoszenie: oddam młodego szczurka dumbo.
Zadzwoniłam natychmiast ,następnego dnia poleciałam z kartonikiem aby wziąć szczurka bez względu na umaszczenie, jak się okazało była to samiczka dumbo może nie w kolorze preferowanym ale co tam ;) Malec ponoć był kupiony przez córkę jako myszka (nie wiem ile w tym prawdy)
[IMG]http://oi62.tinypic.com/w9h6jk.jpg[/IMG][IMG]http://oi59.tinypic.com/2vale7d.jpg[/IMG][IMG]http://oi57.tinypic.com/141uxef.jpg[/IMG]


mała obecnie jest w osobnej klatce gdyż rezydentki zgniotły by jej małe ciałko tymi tłustymi dupskami ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny :)
szczurki to takie małe pieski w dodatku zawsze zapracowane;)

Wczoraj mi się śniły czarne wstrętne zęby a dziś Sagat na ogrodzie zaczął wyć i był bardzo zaniepokojony :shake: Wiem że to zabobony ale zawsze jak śni mi się jakiś ząb to jest coś niedobrego :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...