Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Dnia 7.01.2022 o 19:19, guccio napisał:

Trzymam ,mocno trzymam.

Dziękuję. Pewnie jutro będą wyniki. A później jeszcze konsultacja z naszą panią doktor.
Osłuchowo i na oko Gajulce nic nie dolega. Ścisła dieta przez tydzień pomogła. Udało się zgubić połowę tego, co przybyło przez nauczanie zdalne.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2022 o 23:23, Radek napisał:

Dziękuję. Pewnie jutro będą wyniki. A później jeszcze konsultacja z naszą panią doktor.
Osłuchowo i na oko Gajulce nic nie dolega. Ścisła dieta przez tydzień pomogła. Udało się zgubić połowę tego, co przybyło przez nauczanie zdalne.

Trzymajcie sie trzymajcie cieplutko Gajunkowie  posylam pozdrowienia wszelkie
 
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2022 o 19:18, Aska7 napisał:

Możecie mnie zaadoptować ?

To by się wiązało z koniecznością uczestniczenia w zajęciach z tropienia 😉 
Dzisiaj Gajulka była na tropkach po raz pierwszy od jakiegoś czasu. Lepsza Połowa doszła do wniosku, że to dobrze zrobi z lekka starszemu psiakowi. I to był strzał w dziesiątkę. Gajka była bardzo zadowolona z wyprawy, a po wyprawie padła 🙂 

ed94d0a002099476.jpg

Próbowałem małą mordkę obudzić, ale efekt był taki, jak na zdjęciu. Gajka otworzyła oczy, ale była bardzo zaspana. Dopiero na wieczornym spacerku odzyskała energię. 
Wyniki badań niestety dzisiaj nie dotarły, więc jeszcze trochę nerwów przede mną. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2022 o 07:19, Aska7 napisał:

Może być i tropienie 😉

Myślę, że gorsza od tropienia byłaby moja nadopiekuńczość 😉 Obserwuję Gajulkę x razy dziennie, żeby się upewnić, że wszystko OK. Lepsza Połowa czasem się irytuje.

Dnia 9.01.2022 o 10:52, Tyśka) napisał:

Tropki są przefajowskie 🙂 A za wyniki badań trzymam kciuki.

Dzięki za kciuki.
Gajka przepada za tropkami. Sobotnia wyprawa spowodowała, że dziś mała mordka była pełna energii. Na spacerkach dreptała, jakby jej lat ubyło 🙂
A jak już przy latach jesteśmy to Gajulcowi zaczęła wchodzić siwizna pomiędzy białym kolorem na pycholku, a oczkiem. Aż uwieczniłem na zdjęciu.

c8576a776fdfbba1.jpg
 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2022 o 22:47, Radek napisał:

Myślę, że gorsza od tropienia byłaby moja nadopiekuńczość 😉 Obserwuję Gajulkę x razy dziennie, żeby się upewnić, że wszystko OK. Lepsza Połowa czasem się irytuje.

Dzięki za kciuki.
Gajka przepada za tropkami. Sobotnia wyprawa spowodowała, że dziś mała mordka była pełna energii. Na spacerkach dreptała, jakby jej lat ubyło 🙂
A jak już przy latach jesteśmy to Gajulcowi zaczęła wchodzić siwizna pomiędzy białym kolorem na pycholku, a oczkiem. Aż uwieczniłem na zdjęciu.

c8576a776fdfbba1.jpg
 

❤❤❤❤❤

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2022 o 22:47, Radek napisał:

Myślę, że gorsza od tropienia byłaby moja nadopiekuńczość 😉 Obserwuję Gajulkę x razy dziennie, żeby się upewnić, że wszystko OK. Lepsza Połowa czasem się irytuje.

Dzięki za kciuki.
Gajka przepada za tropkami. Sobotnia wyprawa spowodowała, że dziś mała mordka była pełna energii. Na spacerkach dreptała, jakby jej lat ubyło 🙂
A jak już przy latach jesteśmy to Gajulcowi zaczęła wchodzić siwizna pomiędzy białym kolorem na pycholku, a oczkiem. Aż uwieczniłem na zdjęciu.

c8576a776fdfbba1.jpg
 

                                                                           ❤️  ❤️  ❤️  ❤️  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2022 o 14:30, Aska7 napisał:

Radek, kobietom wieku się nie wypomina 🙄

Chyba się nie zachowałem 😕 Dobrze, że Gajka nie widziała. 

Mamy już wyniki. Ogólnie nie jest źle, ale mogłoby być lepiej. Płytki wróciły do normy, za to mamy podwyższone wyniki tarczycy (Gajulka bierze leki na tarczycę od jakiegoś czasu) i wyniki moczu wymagają konsultacji. Teraz trzeba się umówić z naszą panią doktor. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2022 o 22:14, Radek napisał:

Chyba się nie zachowałem 😕 Dobrze, że Gajka nie widziała. 

Mamy już wyniki. Ogólnie nie jest źle, ale mogłoby być lepiej. Płytki wróciły do normy, za to mamy podwyższone wyniki tarczycy (Gajulka bierze leki na tarczycę od jakiegoś czasu) i wyniki moczu wymagają konsultacji. Teraz trzeba się umówić z naszą panią doktor. 

Czekam na wieści 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.01.2022 o 15:49, Ellig napisał:

Czekam na wieści 🙂

Nasza pani doktor pracuje na drugim końcu miasta. Na dodatek w różnych godzinach i niestety nie udało się w tym tygodniu umówić na konsultację. Jak tylko będziemy po wizycie, dam znać. Gajulce humor dopisuje, po brykaniu na spacerku i wejściu na czwarte piętro pycholek ucieszony.

18a93fa5f4b82bb7.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.01.2022 o 23:08, Radek napisał:

Nasza pani doktor pracuje na drugim końcu miasta. Na dodatek w różnych godzinach i niestety nie udało się w tym tygodniu umówić na konsultację. Jak tylko będziemy po wizycie, dam znać. Gajulce humor dopisuje, po brykaniu na spacerku i wejściu na czwarte piętro pycholek ucieszony.

18a93fa5f4b82bb7.jpg

Czwarte piętro to niezły wyczyn.Ma jeszcze sporo sił mordeczka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.01.2022 o 13:53, guccio napisał:

Ma jeszcze sporo sił mordeczka.

I nie chce być wnoszona. Jak próbuje się wziąć Gajulkę na ręce to ucieka i szybciutko wbiega po schodach 🙂 
Ze schodzeniem gorzej, ale to spowodowane kontuzją łapki. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.01.2022 o 22:32, Radek napisał:

W piątek wieczorem będziemy konsultować wyniki małej mordki z naszą panią doktor. Bardzo prosimy o kciuki. 

Notebook: Cute Teddy Bear With Love Heart, Lined Notebook, Large Size -  Letter, Wide Ruled (Teddy Bears): Notebooks, PinkCrushed: 9781985717664:  Amazon.com: Books

 

Dnia 16.01.2022 o 22:15, Radek napisał:

I nie chce być wnoszona. Jak próbuje się wziąć Gajulkę na ręce to ucieka i szybciutko wbiega po schodach 🙂 
Ze schodzeniem gorzej, ale to spowodowane kontuzją łapki. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...