Jump to content
Dogomania

olkuskie psiaki potrzebują pomocy -DT, DS, ogłoszenia, sterylki! Pomozecie?


temikotka

Recommended Posts

[quote name='temikotka']i przydałby się też ktoś oblatany w ogłoszeniach, bo DT tylko na miesiąc, a na hotelik uzbierać naprawdę ciężko...musiałaby migusiem znależć domek, więc potrzeba masę ogłoszeń[/QUOTE]
Z ogłoszeniami nie powinno być problemu, zawsze można wykupić pakiet na 20-30 ogłoszeń dla suni.

Link to comment
Share on other sites

u mnie jest problem tego typu, że za ok. tydzień prawdopodobnie wyjezdzam na dłuzej i nie będę miała dostępu do netu.Dlatego tak zalezy mi na tym, zeby ktoś to wszystko ogarnął, zajął się finansami suni.

natomiast pozostałe 2 sunie moze ktoś zameldowany w Krakowie mógłby zaprowadzić do schroniska?...Wtedy tylko potrzebny byłby transport.Ale tylko pod warunkiem, ze ten schron jest przyzwoity i sterylizują tam sunki, najlepiej aborcyjnie, ew. usypiają slepe mioty, a potem sterylka.

Link to comment
Share on other sites

Chyba zapomniałam wstawić namiarów na bazarek na Fb:oops:. [URL]https://www.facebook.com/events/383976721728150/383994638393025/?notif_t=event_mall_comment[/URL] Na jakie konto wpłacać pieniądze? Może na naszą kochaną Elik? Na razie mamy ok. 200zł. Postaram się uzbierać do 9 września chociaż 400zł.

Link to comment
Share on other sites

Podobno białej już nie ma :(...
Sytuacja wygląda tak: jedna sunia ma zapewniony bezpłatny Dt do 30 września u Eli, druga ma 500 zł od założycielki wątku... Sterylki- fundacja.
Trzeba je wyciągać na cito...
[SIZE=4]Temikotka zadzwoń do Marty, telefon podałam Ci na pv...[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Podobno białej już nie ma :(...
Sytuacja wygląda tak: jedna sunia ma zapewniony bezpłatny Dt do 30 września u Eli, druga ma 500 zł od założycielki wątku... Sterylki- fundacja.
Trzeba je wyciągać na cito...
[SIZE=4]Temikotka zadzwoń do Marty, telefon podałam Ci na pv...[/SIZE][/QUOTE]

Nieeeeee:placz:

Link to comment
Share on other sites

Proponuje, zeby missiiek lub jej mama zadzwonily do paly lub jego pracownika i dowiedzialy sie dokad sunia zostala wywieziona, zgodnie z umowa paly powinna zostac wywieziona do Cieszyna, bioroac jednak pod uwage mafie hyclowska mogla, pojechac do Szczytow, Raclawic, Harbutowic lub innej nieznanej dziupli o ktorej wie tylko sama AK bo dziala nadal jak opuscila areszt.

Link to comment
Share on other sites

więc podsumuję:

zostały 2 sunie, tak? :(

dla jednej jest bdt u Eli na miesiąc -Fundacja zapewni sterylkę, weta i karmę -my mamy ogłaszać sunię.

na drugą mamy zbierać fundusze(na tą pierwszą po miesiącu też) -ma zapewnioną sterylkę i weta.
Dla drugiej jest opcja albo u Makii za 12zł. za dzień, albo u Pani Marty za ok. 350zł?(za 3 sunie chciała 1000zł)

Już trochę mamy uzbierane, ja daję 500zł, z jednego bazarku jest już ok 250zł, z drugiego spodziewamy się ok 400zł.
edit: jest jeszcze 500zł od obiezyświat 75 :multi:

[B]NA CITO POTRZEBNY JEST TRANSPORT Z OLKUSZA DO KRAKOWA[/B]


[B]TAK JAK JUZ PISAŁAM NIE MOGĘ ZOSTAĆ OPIEKUNKĄ SUCZEK, BO NIEDŁUGO PRAWDOPODOBNIE WYJEZDZAM I NIE BĘDZIE MNI JAKIES 2,3 MIESIĄCE, MOGĘ TYLKO ZAOFEROWAĆ POMOC W POSTACI TYCH 500zŁ NA SUNIE[/B]



[B]DECYDUJCIE[/B] [B]CO ROBIĆ[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='temikotka']i jeszcze jedno: nie wiem czy mam wpłacić pieniądze na Fundację, czy ew. zostawić na opłacenie PDT, na co Fundacja nie moze przelać pieniędzy?[/QUOTE]
Nie mozemy przenaczyc pieniedzy na platny prywatny hotel ktory nie ma zarejestrowanej dzialalnosci gospodarczej, wiec i nie moze wystawic fa,rachunku, na takie hotele osobiscie jestem uczulona z konta nie mozemy pokryc rowniez kosztow transportu.

Link to comment
Share on other sites

Wklejam z FB

[h=5]Wieści o suniach w ciąży , przekazuję grzecznościowo , bo mnie o to proszono.

NAJNOWSZE WIEŚCI : Dziewczyna zabrała z Olkusza TRZY ciężarne sunie. Niestety, białej , która jest na zdjęciach już nie było.......Do DT do Pani Elżbiety Marszałek-Wilk pojechała duża owczarkowata sunia w wysokiej ciąży. Ma tam bezpłatny tymczas ale TYLKO do końca września..... Pani Elżbieta prosi o pomoc w zakupie karmy.... Bardzo prosimy może ktoś pomoże...... Dwie pozostałe ciężarne sunie ( mała i większa owczarkowata) pojechały do hoteliku pod Krakowem, ale MOGĄ TAM ZOSTAĆ NA BEZPŁATNYM TYMCZASIE TYLKO TYDZIEŃ, Dzięki Marcie z hotelku .Potem , Marta nie będzie ich mogła u siebie trzymać...... Wszystkie sunie mają mieć sterylki opłacone z Pro-Animals. To co jest potrzebne to :
DOMY TYMCZASOWE dla dwóch suń bądż pienążki na opłacenie hoteliku i zakup karmy......Za tydzień , dwie sunie trzeba będzie zabrać.....

[/h]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...