Jump to content
Dogomania

olkuskie psiaki potrzebują pomocy -DT, DS, ogłoszenia, sterylki! Pomozecie?


temikotka

Recommended Posts

[quote name='elik']Tak, ma smutną minkę, ale gdy się nią zajmuję to ma zupełnie inny wyraz pysia :)
Widać, że tęskni. Może ona zgubiła się w czasie cieczki ?
Wczoraj po przyjeździe była bardzo niespokojna. Ciągle chciała wyjść na zewnątrz. Teraz już jest spokojniejsza, dużo śpi i to dość mocnym snem. Chyba ostatnio nie wysypiała się zbyt dobrze.[/QUOTE]

Elu, mam poprzeklejac fotki Sary na FB ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik'][B]Tak, ma smutną minkę, ale gdy się nią zajmuję to ma zupełnie inny wyraz pysia [/B]:)
Widać, że tęskni. Może ona zgubiła się w czasie cieczki ?
Wczoraj po przyjeździe była bardzo niespokojna. Ciągle chciała wyjść na zewnątrz. Teraz już jest spokojniejsza, dużo śpi i to dość mocnym snem. Chyba ostatnio nie wysypiała się zbyt dobrze.[/QUOTE]
Eluś z pewnością sunieczka przy Was odżyje :lol: jesteś wspaniała co tu dużo mówic :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Będę miała wieczorem zdjęcia 2 suczek, które są u Marty w hotelu. Komu je przesłać mailem do zrobienia ogłoszeń?

Szukamy kogoś kto może sprawdzić czy nie ma jednego psiaka w Szczytach...[/QUOTE]

Można przesłać tu na wątek to sobie ściągnę albo na mojego maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. Tak jak napisałam zrobię suniom 3 ogłoszenia wyróżnione tylko na tablicy, więcej już nie dam rady, tylko proszę o kontakt do ogłoszeń i info na jakie miasto ogłaszać, na Kraków?? Jeżeli wiecie coś o bazarku ogłoszeniowym to proszę dajcie znać, od rana nic nie znalazłam a chciałam suniom wykupić po pakiecie. I zapytam od razu, czy jest ktoś, kto w razie gdy wykupię pakiety udostępni swojego maila do aktywacji zrobionych ogłoszeń? Jak już pisałam ja w swoich zaczynam się już gubić, a jak mi jeszcze dojdzie 30 nowych to nie wyrobię;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Postaram się wszystkiego dowiedzieć wieczorem oraz prześlę Ci fotki na maila. Niestety od 6 do 23 września będę bardzo rzadko online...[/QUOTE]

Jasne, ja rozumiem, tym bardziej, że ja od jutra też będę rzadziej tu zaglądać niestety...
Jeśli nie znajdzie się bazarek ogłoszeniowy i ktoś, kto udostępni maila bedzie kłopot:(chyba że jest ktoś chętny do zrobienia ogłoszeń????

I jeszcze pytanie do elik: czy w ogłoszeniu Sary na tablicy mogę podać Twój numer telefonu, ten, który jest w sygnaturze?

Edited by ajw
Link to comment
Share on other sites

A kto wyciągnął te przerażone sunie, bo też mi sen z oczu spędzały? Gdzie są?[quote name='ajw']Niestety też mnie to martwi:shake: nie mam pojęcia, czy ją wywieziono i gdzie... i jak się tego dowiedzieć...

Bardzo się cieszę, że udało się wyciągnąć 3 sunie:multi: i jeszcze dodatkowo [B]te 2 przerażone, małe psiaki, które miały zdjęcia w budzie.[/B] J:multi:eśli znajdę jakiś bazarek ogłoszeniowy to wykupię pakiet lub 2 na sunie, tylko prosiłabym o mail do aktywacji ogłoszeń, jakiś krótki tekst o suni(ach) i kontakt tel. też do ogłoszenia.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Taki bazarek znalazłam, ale tylko do dzisiaj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245889-Ogłoszeniowy-dla-Majki-i-Kory-30-ogłoszeń-za-6zł-do-01-09-do-21-00[/URL][/QUOTE]

Jesteś wielka:Rose::Rose: zamówiłam 3 pakiety, zapłacę za nie ze swoich pieniędzy, tak jak obiecałam. Zaznaczę, żeby było bez tablicy, bo na tablicy sama zrobię. Teraz tylko czekam na zdjęcia i teksty dwóch pozostałych suń, jeśli nikt nie udostępni maila do aktywacji, to ogłoszenia pójdą na osobę robiącą bazarek, ponieważ jest taka możliwość, a ona będzie odpisywała na ewentualne maile prosząc o kontakt tel.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Eluś [B]z pewnością sunieczka przy Was odżyje[/B] :lol: jesteś wspaniała co tu dużo mówic :loveu:[/QUOTE]

Liczę na to :)
To nie ja, to psiaki są wspaniałe, że tak szybko potrafią zostawić za sobą straszne wspomnienia i oddają więcej, niż dostają, ale dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajw']...I jeszcze pytanie do elik: czy w ogłoszeniu Sary na tablicy mogę podać Twój numer telefonu, ten, który jest w sygnaturze?[/QUOTE]

Jak najbardziej, dziękuję :)
Podaj proszę także adres e-mail.


[quote name='ajw']... zamówiłam 3 pakiety, zapłacę za nie ze swoich pieniędzy, tak jak obiecałam... Teraz tylko [B]czekam na zdjęcia i teksty dwóch pozostałych suń[/B]...[/QUOTE]

To znaczy, że zdjęcia i tekst ogłoszeń jednej suni już masz ? Której ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Jak najbardziej, dziękuję :)
Podaj proszę także adres e-mail.

Jasne, nie ma problemu.


To znaczy, że zdjęcia i tekst ogłoszeń jednej suni już masz ? Której ?[/QUOTE]
Jedynie zdjęcia jakie mam to zdjęcia Sary, które są na tym wątku i tekst, który wkleiłaś. Nic innego nie mam narazie. Te zdjęcia Sary, które tutaj są do ogłoszeń chyba mogą być, czy będą wkrótce nowe? Wtedy poczekam. A tekst jakoś ułoże z tego co jest. W porządku?

Link to comment
Share on other sites

elik a czy mogę ogłoszenie Sary na tablicy zrobić na Twój mail, wtedy dostaniesz powiadomienie, aktywujesz go i wszystkie maile-zapytania będą od razu przychodzić do Ciebie. Pytam, ponieważ na tablicy nie można wpisywać maila w treści ogłoszenia, bo odrzuca, więc jeśli zrobię ogłoszenie na mój mail to Twojego nie będzie już gdzie wpisać, a tak zrobiłabym na Twój mail i po problemie. Przepraszam jak mieszam:oops:, ale tak będzie chyba łatwiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajw']elik a czy mogę ogłoszenie Sary na tablicy zrobić na Twój mail, wtedy dostaniesz powiadomienie, aktywujesz go i wszystkie maile-zapytania będą od razu przychodzić do Ciebie. Pytam, ponieważ na tablicy nie można wpisywać maila w treści ogłoszenia, bo odrzuca, więc jeśli zrobię ogłoszenie na mój mail to Twojego nie będzie już gdzie wpisać, a tak zrobiłabym na Twój mail i po problemie. Przepraszam jak mieszam:oops:, ale tak będzie chyba łatwiej.[/QUOTE]

Oczywiście, nawet prosiłam Cię o to w poprzednim poście :)
Może być prywatny adres: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajw']Aha to o to chodziło:oops: przepraszam jestem dziś strasznie zmęczona. Zrobię jutro na Twój adres prywatny na Kraków.[/QUOTE]

Bardzo dziękuję, a dzisiaj to już daj sobie na spocznij. Weekendy bywają czasem męczące ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny jesteście naprawdę wspaniałe :)
Zdjęcia bardzo fajne, faktycznie, sunia nie wyglądała na az tak sporą, na kocyku by się raczej nie zmieściła ;)
ajw - dziękuję bardzo za ekspresowe ogłoszenia :)

uaktualnię może pierwszy post, napiszę, że sunie wyciągnięte, ze szukamy DT lub DS, lub zbieramy na opłacenie hotelików?
Chętnie oddalabym komuś wątek, bo nigdy jeszcze nie miałam takiego wątku, nie umiem nawet zmienić tytułu, wpisać rozliczeń, no i ogólnie tego wszystkiego co trzeba robić na wątku :oops:

Link to comment
Share on other sites

[B]Tola - wiek ok 1-2 lata, łagodna, bardzo kontaktowa, wesoła, waga 7 kg, łagodna do dzieci, innych psów, kotów.
[/B]
[URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=525596200845476&set=pcb.213993382098761&type=1&relevant_count=5&ref=nf"][IMG]https://sphotos-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/p130x130/554521_525596200845476_98903430_n.jpg[/IMG]
[/URL]
[URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=525596140845482&set=pcb.213993382098761&type=1&relevant_count=4&ref=nf"][IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/p130x130/1174818_525596140845482_1055389756_n.jpg[/IMG]
[/URL]
[URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=525596110845485&set=pcb.213993382098761&type=1&relevant_count=3&ref=nf"]
[COLOR=#000000][B]Zorka - suczka ok 4 letnia, łagodna, kontaktowa, posłuszna, ufna, zna podstawowe komendy, toleruje koty, do innych psów raczej nie polecam, lubi dzieci, waga ok 17 kg, na wysokość do kolana. Lubi jeździć samochodem - spokojna w czasie jazdy, wygląda przez okno.
[/B][/COLOR]

[/URL][URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=525597407512022&set=pcb.213994148765351&type=1&relevant_count=5&ref=nf"][IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/p130x130/1187005_525597407512022_2015208398_n.jpg[/IMG]
[/URL]
[URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=525597367512026&set=pcb.213994148765351&type=1&relevant_count=4&ref=nf"][IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/p130x130/1016989_525597367512026_1938147962_n.jpg[/IMG]
[/URL][URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=525596034178826&set=pcb.213993382098761&type=1&relevant_count=1&ref=nf"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3]Dzisiaj o godz. 10-tej Sara jest umówiona na sterylkę. Trzymajcie kciuki za udany zabieg i potem poznanie mojego stada z Sarą. Od tego spotkania wiele zależy. Nie mam możliwości izolowania Sary dłużej, a z uwagi na wielkość, w razie konfliktów, byłaby zagrożeniem dla moich psiaków.[/SIZE][/B]

A tak na marginesie, Sara nie wydaje mi się być w ciąży, a tym bardziej zaawansowanej, choć muszę przyznać, fachowcem w tej materii nie jestem :) Dzisiaj się to wyjaśni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik'][B][SIZE=3]Dzisiaj o godz. 10-tej Sara jest umówiona na sterylkę. Trzymajcie kciuki za udany zabieg i potem poznanie mojego stada z Sarą. Od tego spotkania wiele zależy. Nie mam możliwości izolowania Sary dłużej, a z uwagi na wielkość, w razie konfliktów, byłaby zagrożeniem dla moich psiaków.[/SIZE][/B]

A tak na marginesie, Sara nie wydaje mi się być w ciąży, a tym bardziej zaawansowanej, choć muszę przyznać, fachowcem w tej materii nie jestem :) Dzisiaj się to wyjaśni.[/QUOTE]

trzymam kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik'][B][SIZE=3]Dzisiaj o godz. 10-tej Sara jest umówiona na sterylkę. Trzymajcie kciuki za udany zabieg i potem poznanie mojego stada z Sarą. Od tego spotkania wiele zależy. Nie mam możliwości izolowania Sary dłużej, a z uwagi na wielkość, w razie konfliktów, byłaby zagrożeniem dla moich psiaków.[/SIZE][/B]

A tak na marginesie, Sara nie wydaje mi się być w ciąży, a tym bardziej zaawansowanej, choć muszę przyznać, fachowcem w tej materii nie jestem :) Dzisiaj się to wyjaśni.[/QUOTE]

trzymam bardzo mocno!
Mi ze zdjęc też nie wydawala się ciężarna, ale to ostatnie zdjęcie, gdzie lezy na podłodze pokazuje ze brzuszek jednak dosyć spory.Moze po prostu u duzych suniek ciąży az tak bardzo nie widać?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...