Jump to content
Dogomania

Z gatunku 'Miłe dla oka' :)


azja

Recommended Posts

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nic nie rozumiem...zarejestrowałam się na stronie http://www.galeria.ipto.info licząc,że będę mogła wrzucić tam zdjęcia Bertusi, a tam nic nie można zrobic...nie widzę żadnej opcji w stylu "dodaj swoje zjęcie" ani nic :o czy ja jestem taka głupia? po co się rejestrowałam, skoro po zalogowaniu mam takie same możliwości co bez logowania? czy ktoś mi może pomóc??? Bardzo bym chciała pokazać tu Bertusię, ale nie wiem jak. Myślałam,że jak ją tam "wsadzę" to potem "podepnę" jej fotkę z tamtąd...bo rozumiem,że foty prosto z kompa nie da się wstawić? a jak to zrobić, żeby pokazywało się zdjęcie, a nie link do zdjęcia? help pliz, szukałam po forum "jak wstawić zdjęcie",żeby nie powtarzać pytania, ale jak znjaduję wątek , który ma 98 stron to nie jestem w stanie przejrzeć ich po kolei żeby znaleźć przepis na wstwienie zdjęcia....kurde, ale jestem zła na siebie,że taka dupa jestem :evil:

Link to comment
Share on other sites

Przepis na zdjęcie:

1. Logujesz się w galerii

2. Wybierasz kategorię, w której chcesz umieścić zdjęcie, np "Szczeniaczki"

3. Po otwarciu wybranej kategorii klikasz "Upload" (w prawym górnym rogu)

4. Załączasz zdjęcie

5. Po umieszczeniu zdjęcia możesz je umieścić w swoim albumie

Aby umieścić zdjęcie w poście musisz wpisać jego adres między znacznikami adres-zdjęcia

Adres zdjęcia sprawdzasz klikając na nim prawym kursorem myszy i wybierając "właściwości"

Owocnego wklejania zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem,że mogę podłączyć tylko zdjęcia z rozszerzeniem .tif lub .bmp, bo tam jest napisane "złe rozszerzenie:.jpg, itp......."???Podłączyłam gif-a, napisało mi,że zdjęcie zostanie sprawdzone, teraz pewnie przyjdzie info,że złe rozszerzenie :evil: ...jeśli w ogóle przyjdzie.chyba jestem mało cierpliwa :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem,że mogę podłączyć tylko zdjęcia z rozszerzeniem .tif lub .bmp, bo tam jest napisane "złe rozszerzenie:.jpg, itp......."???

spokojnie możesz wrzucać jpegi - ja takie wrzuciłąm i galeria działa

ale słodycz na zdjęciu wklejonym przez tufi :lilangel:

i kapitalne zdjęcie :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

wfh85 troszke niewyrazne fotki ,ale dobrze widze Staffiatko ??????

odpowiem za właścicielkę - tak Staffko, to staffiątko, słodki Helik vel El Macho Matt Staff Komisarz :diabloti: mały diabełek :iloveyou:

No wlasnie, moje sliczne staffiatko :))))

Prawda, ze sliczne?? :))) :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

wfh85 troszke niewyrazne fotki ,ale dobrze widze Staffiatko ??????

odpowiem za właścicielkę - tak Staffko, to staffiątko, słodki Helik vel El Macho Matt Staff Komisarz :diabloti: mały diabełek :iloveyou:

SUPER !!!!!!!!!!

Ojciec NITRO EKSPRES i DARK ANGEL Mat-Staff - w jakim wieku Maleństwo ,nie pamietam kiedy sie urodzily :oops:

Witamy Maleństwo w gronie Staffocholików :D

Link to comment
Share on other sites

Staff-ko, Hel ma obecnie skonczone 4 miesiace (urodzily sie 13 lutego), zdjecia sa juz dosyc stare, ale jakos nie moge sie zebrac, zeby wywolac ostatnie... :oops:

Malenstwo tez wita i powarkuje aktualnie-bo jak to, dzien juz taki piekny a pani jeszcze polprzytomna, zamiast sie bawic z psem??

Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Udało się!!! Wrzuciłabym na stronę więcej zdjęć, ale webmajster nie chce mi się kurcze uruchomić więc muszę coś innego wykombinować.....

P.S. Niech tylko nikt nie pomyśli,że promuję jakąś przemoc. Berta mieszka z 2 kotami ( ciągle tymi samymi) :)

Link to comment
Share on other sites

Berta rzadko spi na podusi....Kiedyś rygorystycznie jej zabraniałam, teraz Berta po prostu woli spać u siebie - i niestety czasem jak mam doła i chcę ją wziąć do łóżka, to wierci się i w końcu idzie spać do siebie... :(

Mam jeszcze jeden komiks o niej, nawet lepszy wg znaojomych, ale tam w tle pojawiają się dresiarze i słowo na "k"( ale mało czytelne :wink: ), więc nie wiem czy mnie moderator nie przegoni....MOGĘ????

Link to comment
Share on other sites

Tak tak !!! chcemy komiks

A ja bym chciała, żeby Emi czasami poszła spać do siebie :) mój to taki pies od którego nie mogę się ruszyć na krok bo się ciągle tuli naprawde cały czas ehhhh

Czekamy na komis :) a może masz jeszcze coś fajnego z bullami ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...