Jump to content
Dogomania

Z gatunku 'Miłe dla oka' :)


azja

Recommended Posts

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ta torba nosi nazwę sklepową Juki firmy Trixie i jest dostępna w 3 rozmiarach. Te które ma na sobie Snorri są sredniej wielkości, a kosztują w zoologii u nas na osiedlu 42zł. Widziłam je też w sklepach wysyłkowych :).

Link to comment
Share on other sites

GOSIA09, XXL - odpowiedni "motywator" w postaci przysmaku powinien rozwiązać problem ściagania plecaczka ;). Snorrek nie miał co prawda żadnego problemu z adaptacją do nowych warunków, a to chyba ze względu na to, że przez całą zimę nosił ubranko i teraz pewnie pomyślał, że mu znowu coś pańcia wymyśliła do noszenia ;).

staff-ka - dzięki :D faktycznie czuje się ostatnio znacznie lepiej :), tzn. Snorri ;). A u Ingi jesteśmy prawie stałymi bywalcami, bo zaciąga mnie tam na ciastaczka, wszystko wina Ingi, która się lituje nad pieseczkiem patrzącym takimi błagającymi ślepiami ;).

Link to comment
Share on other sites

:hmmmm: jeśli Emi nosiłaby w takiej torbie piwko to moze by się udało i chętnie by z tym wychodziła. Pod warunkiem że co jakiś czas Gosia by jej troszkę dała się napić :lol: :lol: :lol:

Fajnie bardzo to wygląda ale chyba tak na serio to na Emi nic by nie podziałało :-? :wink:

Link to comment
Share on other sites

XXL masz rację jak będzie mogła zaszpanować to może jej nie zje :lol: :lol: :lol: . Pozostało mi w takim razie jako dobra ciotka kupić Emiśce taki tobołek :wink: 8)

hahaha nom to juz nie masz wyiscia :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...